Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

girlaska, sory darling, ale na twoich zdjęciach raczej geniuszy nie uświadczysz, wszystko po kolei ziomalstwo z blokowisk, rozbijające się golfami III i calibrami rocznik '97. temu prostemu faktowi nie zaprzeczysz. a o tobie świadczy jedno, jedyne coś - te różowe napisy na zdjęciu i skromne nazwanie się królową. jak dla mnie to jedno określa cię jako tępego lachociąga z małego, zapyziałego miasteczka, gdzie cywilizacja dociera w 2 minuty po naciśnięciu guzika. poza tym fakt, że po skończeniu liceum poszłaś do jakiegoś niszowego studium też coś mówi :O zatem proponuję żebyś powróciła w miejsce, gdzie pasujesz poziomem intelektualnym i w rytmie hitów Piotra Rubika oddaliła się na kolejną imprezę w lokalnym klubie dla wielbicieli Shazzy i Boysów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe dość, że piszę, że zacofana,głupia jestem to jeszcze pasztet. O losie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron :D:D:D oddajesz mi za tusz do rzes :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studium...?? wow nie wiedzialam ze tam się ucze :) Dobrze wiedziec :) A to że Legnica male zapyziałe miasto to tez uświadomiłes mnie...aż zachwyca mnie fakt ze posiadam internet :) Chyba nie powinnam co?? A tipsy tipsami....ma ten kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco to przyjedz do mnie :classic_cool: u mnie w lesie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kalybra musi mieć laker typu kameleon, a zamiast tylnej półki dwie kolumny tonsilu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do opalenizny:) gdy twój ociec miał solarium i pracowałbys tam w wakacje to tez byś chodził opalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco swiece mamy duze :classic_cool: Warkocz muzin muzinem ale popatrzec mozna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, oto twoja ścieżka kariery naukowej: * Szkoła Językowa Oxpress (Bolesławiec) o Klasa TB5 (2005-2008) * Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim (Tomaszów Bolesławiecki) o Klasa B (1996-2002) * Gimnazjum im.Jana Pawła II w Iwinach (Iwiny) o Klasa C (2002-2005) * III Liceum Ogółnokształcące w Bolesławcu (Bolesławiec) o Klasa (2005-2008) czyli racja, pomyliłem się ty nawet do studium nie poszłaś, zakończyłaś karierę na LO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie musiał walczyć z ekshibicjonistami zza drzew :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim :) ale nie mam teraz czasu szukac swojej grupy na NK...myslisz ze pracuje w szkole bo mam ładne oczy? Cos w głowie trzeba miec..uczyc się też trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, teraz w szkołach pracują najgorsze tumany, które się nie zahaczyły gdziekolwiek indziej, więc proszę Cię :D a na UW to conajwyżej wykładasz ... chemię na półkach w komórce sprzątaczek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede tłumaczyc ci bo widze myslenie proste i tyle..nie przekonasz:) Sredniowiecze sie kłania...:) Cos cię chyba boli co...?? Niska samoocena?? ...Moze tak prześledz swoje życie a nie moje ciagle inwigilujesz? Zyję tak jak ja chce ok...a tobie nic do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron :) masz racje o tym ciągle mówię :) Dzis nauczycieli z powołania jak na lekarstwo polikwidowano pewne szkoły które kształciły dobrych pedagogów i po takim LO idzie to na pedagogikę i powiem szczerze goowno wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagogiki na studiuje :) POMYŁKA Ale po co ja pisze...:) Wy i tak lepiej wiecie odemnie prawda?? No tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco ty do mnie to BEEMWUU przyjedziesz prawda?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlasku - weż głęboki oddech. Zrelaksuj się. Ne wiesz do kogo piszesz, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz studiować sobie nawet kosmologię :-D NIe ciekawi mnie to :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×