Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

no cóz moderator nie moze zablokowac mobilnego IP :) a mobilny net jak sam sie przyznał ma wulc :) wiec dzis wiemy czyje to wpisy :O postarzałego mitomana trzepadełko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zagonili mnie do pracy :O co to za pomaranczowy frustrat się wiesza na MS?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frustrat się nie spisuje. Odezwę się jak tematy o mnie zajmą całą stronę, tym bardziej, że dzielę swoją popularność z nowym w mieście :) Tak na marginesie to współczuję moderatorom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS dlatego tez tam sie nie wpisuje bo se czubek musi pobłyszczesc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dowcip dnia :D:D:D:D Jeżeli żona mówi: "nie dałeś mi pieniędzy więc nie będzie seksu" to znaczy, że jej równowaga emocjonalna została zaburzona problemami natury materialnej, co spowodowało istotne zmiany w jej jakże skomplikowanej psychice, co zaś pociągnęło za sobą dysfunkcję libido, a co za tym idzie modyfikację strategii funkcjonowania jej aparatu poznawczego. Jeżeli mąż mówi: "nie dam Ci pieniędzy, bo nie było seksu", to znaczy, że traktuje ją jak zwykłą dziwkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz to na łące jestes?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łącze sie zMS w bólu :classic_cool: a moze lepiej w przyjemnosci?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja zrobie ze przyjemnosc w moim przypadku w bólu się rodzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Jakiś słaby dzień dzisiaj, spać w nocy nie mogłem a teraz jakiś niewyspany jezzdem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim trzeba byc upośledzonym umysłowo żeby tak pisac :o nie raz się zastanawiałam nad tym, dlaczego takie osoby które maja jakieś uwagi, frustracje, żale, nie napisza np. do mnie na @, dlaczego nie powiedza o co im chodzi, dlaczego nie przedstawią swoih nie uzasadnionych niczym wyimaginowanych argumentów - podpisując się pod nimi. Wówczas mozna by było podjąc z kimś nawet tak prostym, nawet takim gnojem - prosty dialog. Ale oni (podejrzeawm ze to nawet liczba pojedyncza) silni sa w pisaniu pod pomarańczowym płaszczykiem Paszczury jedne parchate 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warkocz złoscią tylko karmisz te trolle wyluzuj to ta fajansiara i jej dresiarski gach :D:D Witkacy🖐️ bzykałes w trójkącie czy cuś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalecam zastosowanie się do motta z mojej stopki:) pamiętając o tekście stopki Ajrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witkacy :) Przegapiłeś zadymę śpiochu! :classic_cool: Kometko, tak mają osoby, których nikt nie kocha. Zapalmy świeczkę nad ich parszywym losem [ ' ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak mam nie myśleć o trójkącie, kiedy wczoraj po 4 dniach posuchy moja luba... zasnęła snem sprawiedliwego:( jestem sfrustrowany seksualnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było ostro z rana?? kiełbaski upiekły się w żarze dyskusji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra opowiadac :classic_cool: Witkacy z Tobą tez sie mogę połączyc w bólu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są jakieś środki na podniesienie kobiecego libido, obniżonego przez pigułki??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×