Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej czternastce.

Polecane posty

Powrozylam dopiero 7 osobom. Pozostale 7 prosze czekac na odpowiedzi. Sprawdzam. Za chwilke odpowiem nastepnej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda______, Marto, nie to nie jest milosc na cale zycie. Spotka Cie wiele dobrego z ta osoba, ale na prawdziwa milosc troszke poczekasz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelei26, przewiduje Twoj wyjazd za granice za kilka miesiecy. Bedziesz tam bardzo dlugo. Nie potrafie powiedziec jak dlugo, ale nie widze powrotu w najblizszych latach, zamiast tego widze burzliwe przyjazdy i wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina 102
a czy ja sie jeszcze zalapie ????? kasia 04041982 Co widzisz w moich sprawach uczuciowych ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejszyn srejszyn prowokejszyn
a ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfafsdtgggggggfggg
ejjj a ja czy to ten jedyny kiedy slub?i pierwsze dziecko jaka plec>czy znajdzie prace ;luby 31.12.88paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelei26, nie podalas kompletnej daty urodzenia, dlatego wrozba nie jest kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12345678910, nie wiem jakie jest Twoje imie, wrozba nie bedzie kompletna, nie chce pozamieniac kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja się załapię Marta 19.02.1987 czy uda mi się otworzyć firmę i jak będzie prosperować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER WRÓCHA
Czy uda mi się otworzyć firmę i czy zdoła utrzymać sie na rynku? Prosze, to dla mnie bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarota odpowiedz
podalam, 2 posty dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejszyn srejszyn prowokejszyn
a ja droga wróżko :( A moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniaaaa
Sangito ja pytałam o płec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsfafsdtgggggggfggg, Paulino, tak, to ten jedyny. Nie ma na horyzoncie slubu, na pewno nie w tym roku, ani tez w przyszlym, bardzo prawdopodobne, ze wyjdziesz za maz w 2011 i w tym samym roku zajdziesz w ciaze. Chlopiec. W pracy na razie bez zmian. Ten rok bedzie spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so ejszyn srejszyn
Czytaj uważnie,przecież ci juz dawno dopowiedziala:-O 21.01.2009] 14:12 [zgłoś do usunięcia] Sangita ejszyn srejszyn prowokejszyn, Emilko, dopiero teraz zauwazylam, ze dopisalas swoje imie. Wobec tego wypada Twoja kolej na wrozbe zgodnie z odpowiednia kolejnoscia czytanych przeze mnie postow. Tak, bedziesz szczesliwa w malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarota odpowiedz, Magdo I Krzysku. wasz zwiazek jest burzliwy, ale nie uda sie go utrzymac. Oboje znajdziecie szczescie u boku nastepnych partnerow, a ktorymi oboje zwiazecie sie juz na stale. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ejszyn srejszyn
do ejszyn srejszyn mialo byc nie "so":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Marta T......
??? proszę o wróżbę dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuś_ka
Droga Sangito Nie bardzo umiem się doliczyć która byłam w kolejce, jednak jeśli to możliwe, wciąż czekam na wynik Tarota dziękuję, z góry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldakar666
HAHA, głupi motłoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociczka, on Cie na pewno oklamuje. Jesli nie wyjasnicie tego miedzy soba, nie bedzie juz tak, jak dawniej. Szczera rozmowa moze tu duzo pomoc. Jesli on wszystko Co opowie zgodnie z prawda, jest szansa, ze zwiazek przetrwa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś_ka, dobra wiadomosc dla Ciebie! Tak, Twoje klopoty finansowe niebawem sie skoncza. Pod koniec biezacego roku stanie sie cos, co bedzie mialo znaczacy wplyw na stan Twojego konta. Mozliwa przeprowadzka, zmiana pracy, lub nowy przyjaciel, ktory zaoferuje pomoc. Jesli to ostatnie, zaufaj mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli moge poprosic o wrozbe..
jesli odpowiesz na moje krotkie pytanie, bede bardzo bardzo wdzieczna, jest ono tylko jedno przepraszam Sangito ale nie podam swoich danych, bardzo prosze o intuicyjne powrozenie bez ich potrzeby... prosze, powiedz mi czy On mnie pokocha? czy bedzie chcial ze mna byc? czy znowu bede dla niego wazna jako kobieta? jesli tak, to kiedy? czy mam o niego walczyc, czy postarac sie zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×