Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolunio

zupki chińskie

Polecane posty

Gość kolunio

wiem ze niezdrowe ale czy to jakis sposob zeby schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerak
po paru dniach nie będziesz mogła na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz jadla jedna
gora dwie takie zupki to schudniesz:o ale bedziesz miala straszne niedobory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolunio
w sensie na obiad czy na caly dzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blehehehieje
Jakie 250 ??? Z tego co widziałam to zaledwie 50 kcal ;)) Od czasu do czasu , na diecie , nie można sobie zjeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz jadla jedna
ok. 350kcal na całą zupke dziennie, przeciez jesli schudniesz to tylko przed mala ilosc dostarczanych kcal w stosunku to spozytkowanych. zupi chiskie nie maja zadnych wlasciwosci odhcudzajacyh, pustaki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz jadla jedna
ok. 70-80 na porcej ma goracy kubek a nie zupka chinska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blehehehieje
To dlaczego za opakowaniu pisze ,że cała zupka ma zaledwie 60 kcal ? lejeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupki chinskie to takie z duża iloscia makaronu - praktycznie sam makaron plus jakis rosol w torebeczce. a gorący kubek to sam proszek z odrobina grzanek albo makaronu. ja jadlam gorace kubki i schudlam. a jadlam 3-4 zupki dziennie plus sałate na obiad i platki na sniadanie. tyle ze po jakims czasie naprawde baaaardzo mnie bolal zolądek wiec sobie darowalam. raz na czas owszem ale absolutnie nie codziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz jadla jedna
Blehehehieje, albo mylisz gorace kubki z zupkami chinskimi, albo nie umiesz czytac tabelek z wartości odzywczą. moze jest napisane ze 60kcal na 100gram gotowego produktu? przemnóż to razy 4 albo 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pisze zeby zalac 200 ml wody. jesli zalejesz taka zupke 200 ml jak podane to to jest 200 gram wody, zupka wazy z 50 wiec razem 250 wiec 2.5 x 60 kcal to razem 150 kcal. bardzo czesto tak podaja. ja kupuje deserki, w ktoych podaja ilosc kalorii na 100 gram a na opakowaniu pisze, ze jedem ma 100 ml. Warto pokombinowac i zobaczyc ile mililitrow sie miesci w roznych opakowaniach. Wystarcza szklanka wody, ktora ma 200ml ok i mozna sie mniej wiecej zorientowac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie te zupki chińskie. Ale jem je raz na 2 msc. Ostatnio w telewizji było, że te zupki są pokryte jakimiś substancjami rakotwórczymi. Pozatym wszystkie rzeczy z Chin są szkodliwe. Te zupki nie maja żadnych wartości odżywczych.........Moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber modry
a ja jem właśnie zupkę chińską :-) wszystko mozna powiedziec jest szkodliwe a marchewka i pomidory modyfikowane genetycznie to takie zdrowe ? kiedyś w czerwcu spakowałam jabłko do plecaka i zapomniałam o nim, wypakowałam dopiero we wrześniu i nadal było świeże jak z drzewa - o czym to świadczy ? na pewno nie jest zdrowe, prawdziwe jabłko powinno szybko zgnić. Nie mówiąc juz o innych rzeczach albo papierosach które dziewczyny palą żeby być chudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 msc przyżyło ?? Najlepsze to są zawsze z drzewa :) Ja jak ich u babci nazrywam to potem jem a jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory pomyliłam sie. Z drzewa są wszystkie ale prosto z drzewa niepryskane są najzdrowsze. Te z supermarketów są pędzone i pryskane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę....
rozłożył mnie na łopatki tekst ankul bels, że złe są wszystkie rzeczy z Chin. Ty naprawdę myślisz, że one są tam produkowane??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jedzcie sobie zupki chinsk
i rozwalajcie sobie wątroby :O jest jeden i tylko jeden sposób na schudnięcie ....stary i wypróbowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jedzcie sobie zupki chinsk
Ja pare lat temu sprawdziłam to na sobie i całkiem wyzbyłam sie wielu okropnych nawyków I BEZ F=EFEKTU JO_JO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jedzcie sobie zupki chinsk
NIEZUPEŁNIE DIETA a sposób jedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jedzcie sobie zupki chinsk
własnie trzeba odpowiednio jeśc tzn jeden kęs jedzenia obracac -żuc w ustach ok 25 razy!!!! Daje wam głowe ,ze np na śniadanie zamiast 3 bułek zjecie tylko jedną!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejedzona studencina
nie no bez jaj ze ktos chce jechac na zupkach chinksich np. caly miesiac? przeciez nogi mozna wyciagnac. ja mam zamiar jesc raz w tygodniu zamiast obiadu,ale to bardziej z koniecznosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jedzcie sobie zupki chinsk
jest to zadziwiające ale w mysl zasady jedzenie trzeba "pić" ...pokarm musi być dokładnie baardzo dokładnie wymieszany ze sliną ! Gwarantuje wam ze jedna bułka zaspokoi wasz głód :) najważniejsze jest to aby jeść właśnie wszystko bo tego potrzebujemy ale nie wolno sie opychac ....ja 3 lata temu schudłam 28 kg w ciągu 12 m-cy i dzieki takim nawykom w tej chwili przy wzroście 166 waże 56 kg !!!! a powiem wam ze przemiana materii u mnie wyregulowała sie wspaniale i nie mam żadnych kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jedzcie sobie zupki chinsk
a dodam jeszcze ,ze jesli chodzi o uprawianie sportu to raczej jestem leniwcem ale wieczorami wyznaczałam sobie takie szybkie spacery tzn np przechodziłam odcinek np 4 km w czase 30 min był to szybki marsz...musiałam to robic bo widziałam szybki efekt chudnięcia i bałam sie wiszącej skóry itp ...no i dobre balsamy ujedrniające do skóry ....NIE MA EFEKTU JO _JO!!!!!:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×