Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość
ach no własnie.nasza perełka wychodzi dzi s za mąż...... wiec wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń. u mnie strasznie wieje az głowy urywa :D ciekawe jaka pogoda u Ciebie PEREŁKO ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix moje maleństwo w 12 tygodniu miało 5 cm, a teraz skączyłam 15 zaczynam 16 tc termin 8/12 październik ma 10 cn wydaje mi się, że twoje ma około 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie! ja dzisiaj pizze robilam :):) betix co do twojego pytania to 15 tydzien od odtatniej miesiaczki czyli plod ma 13 tc to powinien miec ok 9-9,5cm i wazyc ponad 20g :) ja mam taka ksiażke od chlopaka i tam taka tabelka jest wiec sobei sprawdzam. Jeśli któraś chiałaby wiedzieć to pytajcie. Wiadomo to są orientacyjne wyniki. Mozna też sprawdzic na wydruku z usg jeśli lekarka wam daje i wtedy jest dokladniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zaraz idę do doktora i dowiem się ile ma moja kruszynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Piękną mamy sobotę. W nocy mialam okropny koszmar, śniło mi się że poroniłam...strasznie realistyczny i okropny sen. Ja dzisiaj byłam z mężem na zakupach, potem na pizzy i na lodach, objadłam się niezdrowo, ale raz na jakiś czas chyba nie zaszkodzi. Perełka- Twój dzień już się zaczął i mam nadzieję, że jest tak piekny jak sobie wymarzyłaś...wszystkiego dobrego :) Czasami mam takie dziwne pulsowanie w brzuchu i zastanawiam się czy to są jakieś malutkie ruchy dzidziusia, czy może mi się wydaje...jak byłam na badaniu prenatalnym to lekarz mowił że poczuje ruchy w 20tc, a ja dopiero jestem w 16tc, mam nadzieję, że mój maluszek da wcześniej o sobie znać. Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila, jak zajrzysz do nas na chwilę, to napisz jak u lekarza było??? Ja idę we wtorek i już się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela>ja ostatnio bardzo realistycznie snie i najczesciej nie sa to najprzyjemniejsze sny wiec moze w ciazy tak jest a co do ruchow ja tez dziesiaj poczułam jakby dziecko przepłynelo w brzuchu i tez zastanawiam sie czy to mozliwe choc podobno w drugiej ciazy szybciej czuc ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie na początku to też nie były w sumie typowe kopnięcia, tylko czułam tak, jakby ktoś mi w brzuchu wodami płodowymi zamieszał. I jeszcze często tak właśnie czuję, tylko czasami są to takie "małe kopniaczki" ;-). Więc to przepłynięcie przez brzuch, to pewnie Dzidziuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Nie spac! Taki piekny dzien :) Ja tez czasem odczuwam takie przeplyniecia przez brzuch. Moja lekarka mowi,ze to moze byc dzidzius :) Daje o sobie znac :) Nasza Perelka pewnie bawi sie dzis drugi dzien. Ale ma super :) Ja wspominam nasze wesele jak najlepiej. Az szkoda, ze to tylko raz w zyciu. Chyba,ze moze na 10lecie robic powtorke? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29 piszę doiero dzisiaj bo wczoraj prosto pojechakiśmy do znajomych a dzisiaj piękny dzień więc się wylegiwałam na tarasie. Nasza kruszynka ma 7.3 cm , strasznie machała nóżkami i rączkami do mamusi i do tatusia aż się wzruszyliśmy. Taki widok jest bezcenny, lekarz powiedział że wszystko ok więc sie uspokoiłam na chwilę ,mogłabym chodzic do lekarza co tydzień. Udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
mam ternin na 15-18 pażdziernika 20 kwetnia(małam robione usg) maluch miał 7,95 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libila, fajnie, że tak mocniachno machał (a) :-) szkoda, że nie każdy lekarz nagrywa film z usg na płytę... Ja idę we wtorek do jednego lekarza, 8 maja o drugiego i około 10 maja do trzeciego - chyba popadłam już w paranoję. Kolorowych snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEREŁKA!!!! Jestes już mężatką! GRATULACJE! Jak juz sie wyśpisz to daj znać jak było. JESZCZE RAZ WSZYTSKIEGO DOBREGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie fer....wy wszystkie wiecie ile wasze dzidzie maja cm., a moja gin. sama chyba niewiem (no takie mam wrazenie) no ale wiem ze cos okolo 10 cm._dziekuje za odpowiedz na moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg 27 ja od samego początku ciąży chodze do dwóch lekarzy jeden jest z Poznania i tylko raz na tydzień albo co drugi tydzień u nas w mieście przyjmuje, ale jest naprawde konkretny dzięki niemu udało mi się zajść w ciąże:) A drugi jest też dobry doświadczony lekarz z 30 letnią praktyką jest na miejscu codziennie jak jest jakiś problem to ide odrazu nie musze czekać, ani jechać na pogotowie, a też mam powód żeby się denerwować :) Ostatnio na wizycie lekarz mi powiedział żebym nie dała się zwariować, że jest wszystko ok i nie ma powodu do niepokoju, a to zapalenie pęcherza szybko wyleczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane brzuchatki :-p Ja mam pytanko czy któraś ma linka do strony, bo kiedyś czytałam mi się zdaje na stronie Pampers od początku ciąży tak jakby myśli dziecka... To był piękny tekst i nie mogę tego teraz znalezc :-( Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatika} chodzi mi o tą stronkę, ale nie mogę na niej właśnie tego znalezc.... No tak po prostu :-p myślę, że tam to było!!! Wkleję Wam kochane fragment z tamtego tekstu: 5 miesiąc - kopię, kopię! Udało mi się nawiązać kontakt z mamą! Hura! Zaczynałem już wątpić, że to możliwe. Kopałem, kopałem i nic. Aż któregoś dnia źle wyliczyłem zakręt i z całym impetem moich 30 deko uderzyłem w ścianę macicy. I wtedy mama... poklepała się w to miejsce. Odpuknąłem jej. A ona się rozpłakała! Normalnie mnie zamurowało. Ach, te kobiety... Od tamtej pory coś się między nami zmieniło. Zaczęła do mnie mówić! Nazywa mnie swoim Groszkiem. Często mnie głaszcze. A ja to uwielbiam! Do tej pory słyszałem tylko bulgotania z brzucha mamy. Teraz stopniowo zaczyna do mnie docierać coraz więcej dźwięków. Najmilszy jest głos mamy. Taki ciepły... Słów wprawdzie jeszcze nie rozumiem, ale wyczuwam, kiedy mówi do mnie, a kiedy do taty. Nie znoszę, jak się kłócą. Oboje wtedy krzyczą. Najchętniej gdzieś bym się schował, ale gdzie? Kulę się w sobie i czekam, aż im przejdzie. Na szczęście zawsze się godzą. A jak się przytulają, to robi mi się tak błogo jak w niebie. Wczoraj byliśmy wszyscy u miłego pana doktora. Zdaje się, że próbowali mnie podejrzeć :) :) :) :) :) CUDOWNE PRAWDA???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery 27, dzięki, bo juz czasami się zastanawiam, czy nie dostaję na głowę, ale jeśli taki mówisz, to jest ok. Ja we wtorek idę do doświadczonego lekarza, który jest tu na miejscu, w maju jadę do Łodzi na usg genetyczne, a potem jeszcze do kuzynki, która jest ginekologiem. Podobny \"maraton\" miałam na końcu 3 miesiąca, a teraz bedania \"połówkowe\", bo w maju bedzie już 20 tydzień. U mnie jest tak beznadziejnie dzisiaj na dworze, zimno, strasznie wieje wiatr, aż się nie chce wyjść z domu! Brrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie kliknę w ten link, to nie chce mi wejść na stronę. Ale jak skopiujesz kawałek tekstu i wkleisz w wyszukiwarce google to pojawią się artykuły z tym tekstem. ;-) A ja uciekam ;-) Bużka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny tekst naprawde, mi przez weekend wyszedl brzuszek, takze wkoncu widac i odczuwam jakies dziwne babelki w brzuchu to juz 18 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie!!! No ja już po :) Dziękuję Wam za serdeczne życzenia!!! 👄 Wszystko się udało ;) W kościółku było pięknie, pogoda była cudowna no i przyjątko też się udało :) jestem bardzo szczęśliwa :) i teraz wreszcie będę miała więcej czasu na skupianie się nad moim maleństwem w brzuszku :P 🌼 Pozdrawiam wszystkich gorąco! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje perwlka i wszystkiego naaaaajlepszego :D a powiedzcie ile przytylyscie?? mi leci 15 tydz i 2 kg wiecej (o ile mam dobra wage) u lekarza w srode dokladnie sprawdze kupilam sobie dzis balsam garniera do wrazliwej skory i fajnie nawilza,bo juz meczyla mnie ta swedzaca skora,naprawde polecam,taki w bialej butelce,byl w promocji w realu 400ml+250ml za 18zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 kg od początku (18tc). Ale brzuszek ma wysadzony dość duży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka1983- wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia ja dziś pierwszy raz jestem w pracy w bluzce ciążowej, nawet na ulicy niektórzy się uśmiechają.... fajnie jest w końcu pochwalić się brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka----> duzo, duzo szczescia we dwoje, a niedlugo we troje :) Jesli chodzi o mnie, to dzis koncze 15 tydzien i tez przytylam 2 kg. Dzis wpadlam na pomysl,ze co poniedzialek (bo wtedy koncze tydzien), bede sobie sprawdzac obwod w pasie :) Tak na pamiatke, jak sie zmienialam. No i dzis sie przerazilam, bo w pasie (na wysokosci pepka) mam 90 cm!!! A zawsze bylam taki chudziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - to z waga chyba prawidlowo idziemy :),ja tez bylam chudziakiem a na wysokosci pepka mam 86,az sie zmierzylam,ale wyglada na to ze do przodu mi z brzuchem pojdzie, w czwartek koncze 15 tydz mojej kolezance jakos rozlal sie ten brzuch i nie miala bardzo wystajacego,ale moze dlatego ze szersza odemnie i troszke grubsza byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam was po długiej przerwie;) perelka gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia:) ja już zgrublam 4 kilo a u mnie konieć 16 tc masakra ale na początku przytyłam az 3 kilo a ostatnio tylko kilo myśle że nie bede tak tyla dużo;P a brzusio też mi już widac sporo także jak ide na ulicy to ludzie patrza sie na mój brzusio ami troszke dziwenie:) ale to przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×