Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Kasiu, nie martw się mój mąż też nie wykazuje entuzjazmu przy zakupie ciuszków - raczej tylko śmieje się ze mnie że ja to tak przeżywam a on mógłby złąpać w sklepie pierwsze lepsze i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia i nie martw sie ja tez mam czasami majtki mokre to jest taki objaw ciazy jedni to maja drudzy nie to sa uplawy ja 2 razy dziennie podmywam sie specjalnym plynem zaleconym przez lekarza i to mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas z tym u gina bo ja mam zapalenie z tad ten uplaw a ty tez mozesz miec jesli masz czucie mokrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ale zapewniam cie ze to nie zaszkodzi dzidzi i nie stresuj sie nie potrzebnie :):) bo to ze jest mokro to nie znaczy ze sa wody plodowe :):0 mi odchodzily wody w pierwsej ciazy wiec cos o tym wiem i jak to wyglada :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik... może nie powinnam pytać... jeśli nie chcesz nie odpowiadaj - jak straciłas pierwsze dziecko? Bardzo mi przykro :-(:-( Ja tez mam straszne uplawy, czasem tak obfite ze tez sie zastanawiam czy to nie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-Z kasiu jakby to byly wody to saczyly by sie ze po nogach bys czula to sa uplawy np przed wczoraj mialam mokro a dzis juz sucho kasiu opowiem wam pozniej jak to bylo dobrze bo teraz jade do szwagierki obiecuje powiem wam tylko ze nikomu tego nie zycze moj aniolek zyl 15godz to byl chlopiec brajanek go nazwalam ma pomniczek :(:(:( urodzil sie pod koniec 23 tyg teraz boje sie tych tyg 23 i 24 pewnie beda mi sie ciagnac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam Wariatki:) Do jasnej cholery co tu się dzieję po ile macie lat dziewczyny????To jest forum dla kobiet w ciąży i tylko kobiety w ciąży tutaj piszą więc normalne że jeśli 10 z nas ma ten sam problem to można się pogubić no nie jest tak???? SURI i BRZUSIOWA CZULA----->jak zaczęłam tu pisać to wy dwie i kilka dziewczyn odbieram za wzór i ideał kobiety w ciąży i nie wyobrażam sobie forum bez was właściwie uważam was za załorzycielki tego forum. I dodam jeszcze że to wasze odizolowanie się od nas odbieram jako HUMORKI CIĘŻARNEJ i mam nadzieję że nie odejdziecie bo nikt tu 12 lat nie ma żeby bawić się w fochy????? Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pier wsza dzidzia Nienajoma4303....22L....01.10.2009....Blanka....pomorskie...I dzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwsza ciąża KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pi erwsza dzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....p ierwsze dzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pierwszadzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....pierwszaciąża Angela24......27...o7.10.09...Martynka..śląskie..........pierwszadzidzia KASIA444 .....27..14.10.2009..Szymuś...pomorskie......pierwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....pierwszadzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w szoku, nikt nikogo nie zmusza do pozostawania na tym topiku! zresztą normalne jest że nie odpisuje się na wszystkie posty, ale najwazniejsze że się je czyta chyba no nie? ale żeby od razu się o to obrażać i pisać że się wypisujecie? bez obrazy, ale to trochę smieszne...mam nadzieję, że teraz już będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pierwszadzidzia Nienajoma4303....22L....01.10.2009....Blanka....pomorskie...Idzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....pierwszaciąża Angela24......27...o7.10.09...Martynka..śląskie..........pierwszadzidzia KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pierwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....pierwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia a w ogóle ta tabelka mi się nie podoba, bo się rozjerzża przy kopiowaniu!! i zaraz się wypiszę z tego forum!!! :P :P '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pierwszadzidzia Nienajoma4303....22L....01.10.2009....Blanka....pomorskie...Idzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....pierwszaciąża Angela24......27...o7.10.09...Martynka..śląskie......... .pierwszadzidzia KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pierwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....perwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia no wreszcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pierwszadzidzia Nienajoma4303.22..01.10.2009..Blanka....pomorskie...pierwszadzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p erwszaciąża Angela24......27...07.10.09...Martynka..śląskie.........pierwszadzidzia KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pierwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....perwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia teraz to się wkurzyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
ANGELA24----->wariatka jesteś ale cię lubię aż mnie rozbawiłaś z tą tabelą że się wypiszesz buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaa LUBIĘ WAS WSZYSTKIE I SKOŃCZYĆ MI Z TYMI OBRAZAMI BO SAMA SIĘ WYPISZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym się niby różni ta tabelka od tamtej Najważniejszy jest chyba spodziewany termin porodu płeć lub imię dzieciątka i data kiedy rzeczywiście urodzimy...czy mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
MERY 27 ja już kochana sama nie nadążam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Angela24} Ja głupia nie jestem i dobrze wiem co napisałam!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie, że nikt tu nas nie zmusza, ale jak już się wypowiadasz co do mojej osoby, to rób to kompetentnie, a nie wypisujesz, że się obraziłam i wypisałam.... Ja Ci skopiuję jeszcze raz to co napisałam, tym razem przeczytaj uważnie, bo nie było tam WYPISUJĘ SIĘ I SIĘ OBRAŻAM!!!!!!!!!! 10:39 Też się zastanawiałam nad wypisaniem.... I teraz masz jeszcze łach, że tabelka Ci nie pasi i głupie posty tego typu \"...a w ogóle ta tabelka mi się nie podoba, bo się rozjerzża przy kopiowaniu!! i zaraz się wypiszę z tego forum!!!\" są w/g mnie nie na miejscu!!!!!!!! Dobra dziewczyny!!! Widzę, że nie warto nawet swojego zdania wypowiadać na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Brzusiowa czuła----->nie bądz zła kochana ja cię bardzo bardzo lubię i chcę żebyś wiedziała że będę się starac wybić ci z głowy te potworne myśli.Buziol myszko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Brzusiowa czuła------>ja wiem może to nie tak zabrzmiało jak powinno :)no zdarza się ale pomyśl o dzidzi jak ty jesteś zła ona się martwi:( zapomnij o całej głupiej sytuacji odpocznij id nas trochę(5 minut):)i wróć ja będę czekać.No kochana nie łam się żabko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uspokoić się proszę bo maleństwa stresujecie NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pierwszadzidzia Nienajoma4303.22..01.10.2009..Blanka....pomorskie...pierwszadzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....pierwszaciąża Angela24......27...07.10.09...Martynka..śląskie......... pierwszadzidzia MartaDz.......30...11.10.09..Zuzia.....podlaskie.........pierwszadzidzia KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pierwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź.............pierwszadzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie....p erwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie...........pierwszadzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia jak nie wyszło dobrze to poprawcie :) Ale u nas lało przed chwilą. Powietrze rześkie, od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik bardzo dziękuję za informacje.. ja już się domyśliłam że to nie wody i raczej też nie upławy ... tylko po prostu nie trzymam tak zawartości pęcherza zwłaszcza przy kichaniu :-) a TEN TYDZIEŃ 23,24 na pewno minie bez przeszkód jak zresztą pozostałe do 40 tygodnia Renatinka czekamy na wyniki egzaminu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dwa dni mnie nie było a tu takie nieprzyjemne historie, fe ja też czasem odnoszę wrażenie że jest nas dużo i pewnie gdybym przestała pisac to nikt by nie zauważył ale potem sobie myślę że tak musi być i jak ktoś mi coś odpowie czy napisze to się cieszę, więc dziewczyny musimy się rozchmurzyć dla naszych dzidzi:) Madzik bardzo mi przykro, teraz na pewno się uda:) A teraz radosna nowina :jak wiecie w tamtym tygodniu na usg 4d nie udało się poznać płci chociaż to się rzadko zdarza i jak poszłam do mojego gina w sobotę to myślałam że nie będzie mi robił usg a on mówi że zrobi bo chce wszystko posprawdzać i od razu powiedział tak \"ale wam się udało na pewno będzie córcia\"-myślałam że padnę ze szczęścia.A ja wyjątkowo byłam wtedy bez męża bo szłam prosto na spotkanie klasowe i nie chciałam żeby na mnie tyle czekał tym bardziej że nie spodziewałam się usg.Od razu zadzwoniłam do moich panów i bardzo ale to bardzo się ucieszyli ,nawet nie wiecie jaka jestem szczęsliwa ,mam syna 14 letniego więc córcia będzie super ,chociaz gdyby był synek pewnie też fajnie by było ale w zasadzie nie ważne jaka płeć byleby dzieciątko zdrowe było.Huraaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPRZEJMIE PROSZE O CISZE!!!!!!!! Kurcze, bo przez was znowu mi rosnie puls, a dodam,ze juz mam wysoki!!!!! :-D Juz cisza!!!!!!!!!!! A wlasnie, jaki macie puls cieżarówki????Czy tez troche podwyzszony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pier wszadzidzia Nienajoma4303.22..01.10.2009..Blanka....pomorskie...pier wszadzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwszaciąża Angela24......27...07.10.09...Martynka..śląskie......... pierwszadzidzia MartaDz.......30...11.10.09..Zuzia.....podlaskie........ .pierwszadzidzia KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pi erwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie....p erwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia lubila............32...25.10.09....Ola.......rzeszów.........druga dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia W końcu mogę mówić do mojej dzidzi po imieniu które podobało mi się od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar -dzięki. Ja mam puls i ciśnienie idealne chociaż przed ciążą miałam zawsze niskie 60/90 a teraz mam 120/80 i puls też mam w normie, wprawdzie mój lekarz mówi że w ciąży mogą być wahania pulsu ale jak na razie mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar dopiero zobaczyłam ,że jesteś z Łodzi, byłam tam na weekend-była zwłaszcza wczoraj super pogoda, no i właśnie w Łodzi kupiłam ubranka bo w manufakturze były duże obniżki :-) i mój mąż zadowolony bo ja zwykle w domu się rozmyslam i biedny jedzie do sklepu oddać ubrania czy co tam kupuję a tak to do Łodzi tak szybko nie pojedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nieznajoma4303 👄 cieszę się, że ktoś moje posty odebrał z humorem :D bo i tak miały być odebrane :) Brzusiowa- miło mi że mnie cytujesz, rzadko to zdarza się na forum :P a poza tym ja tak odebralam Twojego posta, odgapienie od SURI i zaraz foch że ja też się wypisuje, mam prawo wyrazić swoje zdanie, a że nie zrozumialaś ironii to trudno, nie moja sprawa. MartaDZ- zazdroszczę rześkiego powietrza, u nas tak parno że czuje się przez to fatalnie :O Lubila- to kolejna corcia się szykuje :) gratulacje!!!! Madzik- teraz napewno się uda dotrwać do 38tc. Trzymaj się dzielnie, dużo przeszlaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×