Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Angela 24- mnie też bolał nadgarstek , myslałam, ze moze w nocy gdzieś skręciłam, ale już mi przeszło, a bolał mnie z tydzień Kasia - jak nie chodziłaś po lasach i łąkach i nie miałaś kleszcza to pewnie nie borelioza, może na coś uczulenie ja mam wizytę u ginekologa, ma robić wymaz na paciorkowca no i od poniedziałku pewnie pójdę w końcu na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beagle - modle sie za Twojego aniolka,caly czas jestesmy myslami z Toba!!! ja przylaczam sie do apelu zeby sie oszczedzac,dzisiaj przesadzilam z chodzeniem po sklepach i brzuch mnie zaczal bolec jak na @, szybko wsiadlam do auta i wrocilam do domu, juz jestesmy na tym etapie ze jedynie szybkie zakupy wchodza w gre kupilam chusteczki bambino bo podobno najmniej uczulaja i pampersy (3-6) bo takie byly w promocji,ale do szpitala dokupie chyba tez te 2-5 dagar - ojjj a myslalam ze Twoje malenstwo bylo juz glowka na dol,poczytaj moze co zrobic zeby znow sie przekrecilo :)jeszcze troszke czasu ma :) brzusiowa - szybko wracaj tu do nas ( no i masz szczescie ze sie usprawiedliwilas,ze Cie nie bedzie!!!) kasia - tez slyszalam te teorie z wlosami,ale nie do konca w to wierze,moja bratowa od 2 m-ca miala zgage a wtedy jeszcze przeciez taki zarodek nie ma wlosow hihi no chyba ze to dopiero przepowiada wzrost wlosow a nie ze juz rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka- to Ty jeszcze pracujesz? oj kochana chyba czas najwyższy na odpoczynek ;) a robilaś coś że ten nadgarstek Cię przestał bolec? bo mi już dobre ponad tydzień boli i nie widać poprawy....nie wiem jak sobie pomóc :O a na wrześniówkach dziewczyny powoli się rozpakowują, a my jeszcze miesiąc i też zaczniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie narobiłam bleee zrobiłam kluski slaskie z gulaszem choc moj maz nie zasłuzył zupełnie na jakikolwiek obiad chyba ze gwizdany:P anulka- ja nie mam pojecia jaka długa mam szyjke zawsze słysze ze jest zamknieta i ze wszystko trzyma;) K_Z Kasia na pewno to nic groznego, w ciazy jakos tak jest ze wszystko człowiekowi wyskakuje i dolega, daj znac co powie lekarz ja tez mam te duze pieluchy z belli i duze podpaski z belli, wkładki tez juz mam ale sprawdze pozniej jakiej firmy bo nie pamietam a sa w drugim pokoju schowane a ze moj M tam siedzi to nie ide bo nie chce mi sie go ogladac dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie, zobaczymy jutro. Najgorsze jest to ze ja wlasnie ostatnio duzo chodzilam po lasach i lakach... no ale kleszcza nie znalazlam. angela- dobre z tym rozpakowywaniem ;) Migotka - ja mam wymaz na paciorkowca w czwartek. Koniecznie idz na zwolnienie!!! Agatek - znowu mezus dokuczyl? ehh nie martw sie kochana. Postaw mu te kluski pod nos niech doceni co ma! Sama bym zjadla mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - ja też się wystraszyłam czytając pierwsze zdanie, nie strasz nas więcej! Będziemy tęsknić, wracaj do nas szybko! Dagar - ja mam wpisane w karcie, że AFI w normie, nie mam wielkości. Nasze skarbeczki już coraz cięższe:) I nie martw się, może się przekręci znów główką. Pisałam Wam już że u mojej szwagierki mały przekręcił się kilka dni przed porodem, choć już miała termin na cesarkę, będzie dobrze!!! Agata mnie też boli pępek, wolę nie dotykać, bo nie jest to przyjemne. Anulka 81 - witaj! Zapraszamy! Kasia - ja też myślę, że to uczulenie, przecież w ciąży skóra różnie się zachowuje, ja np miałam długo czerowną plamkę pod nosem i po 3 miesiącach w końcu znikła. Mam nadzieję, że bdziecie miały szczęście i nie wyjdzie Wam paciorkowiec - ja niestety mam:( Podkłady mam Absorgyn (3 opakowania) - ile bierzecie do szpitala? Dziewczyny, byłam dzisiaj w tesco i są ogromne przeceny cherokee - kupiłam 3 sztuki body za 9 zł, kocyk za 20 zł, spodenki welurowe 2 pary za 23 zł. bo ja juz kupuję ciuszki dla małej na wyrost - na wiosnę i lato. Jutro wybieram się do Białegostoku z mężem na ostateczne przeceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, oszczedzanie.... Wiem,ze powinnysmy, ale ja nie zaznam spokoju ducha dopoki nie zrobie wszystkiego,co mam w glowie. Dzis sprzatam w szafie. Wlasnie wyrzucilam wszystkie buty,ktorych nie nosilam przez ostatnie 2 lata :) Jeszcze poukladac posciel, reczniki. Od wczoraj robie pranie za praniem. Juz nawet kurtki zimowe wypralam :) Oczywiscie wszystko robie w tempie zolwia i co chwile mam przerwe. Chyba wiecej tych przerw niz pracy hehe A jak w domku bedzie wszystko zrobione na cacy, to zaczynam pranie dla malego. W koncu ubiore mu posciel i wtedy bede juz tylko z bloga radoscia lezec, masowac brzuch i prosic malego,zeby sobie tam siedzial conajmniej do 38 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia-------> ja na polowkowym mialam wody plodowe w normie... anulka81------>idziemy łeb w łeb;-) Nic ci lekarz nie mowil na temat tych wod?? Na razie szyjke mam w normie....Witaj wsrod padziernikowek:-) Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia:-) Od wczoraj mam lekki dół...ta cesarka i te wody plodowe.....nie ukrywam,ze troche swiruje:-( Ile mozna robic USG w ciaży, co cos wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune- ja mam tesco pod nosem, dzięki za info, tez trochę większych ubranek tam jużkupiłam ;) Dagar- z tym usg to chyba zalezy od lekarza i od przebiegu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniołeczki:):) Musicie mi wybaczyć brak mojej obecności ale to tylko dlatego że kompletowałam torbę do szpitala i wszystko czego mi brakowało:)Więc mam już wszytko a torba właśnie spakowana:) Boże jak tak pomyśle że jeszcze tylko 4 tygodnie mi zostały to PANIKA a dopiero co się dowiedziałam:):) Idę zrobić obiadek dla mężulka i wracam do was już na pewno:) Buziole:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - na nadgarstek nic nie robiłam, miałam też skurcze w łydkach więc zaczęłam brać magnez z potasem, może to pomogło, bo już nie boli, a nie mogłam utrzymać długopisu w reku dziewczyny a macie kreskę od pępka w dół? bo ja praktycznie nie mam, no jak mocno, bardzo mocno się przyjżeć to dopiero wtedy cokolwiek widać, i to nie od samego pępka, a to już 35 tydz ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nie wszystkim kobietom sie ta kreska pojawia nie przejmuj sie bo niczemu ona nie słuzy, ja miałam bardzo szybko w tej ciazy juz koło 9tygodnia mi sie zaczeła pojawiac, a po 1 ciazy tez długo mi nie znikała ja tez kupuje juz ciuszki na"wyrost" na wiosne i lato, dzisiaj kupiłam sliczne biale spodenki za całe 5zł w carrefourze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe przywitanie :) Dagar- mi lekarz nie powiedział nic niepokojącego na temat tych wód płodowych,powiedział że mieszczą się jeszcze w normie, gdyby było poniżej 5 to należy się martwic, wiec sama nie wiem ...wyczytałam w necie ze normy są od 5-20 cm.A usg mam robione na każdej wizycie co 3 lub 4 tygodnie.Lekarz zalecił mi oszczędny tryb życia. Jak każda z Was też mam różne schizy i dolegliwości, ostatnio męczą mnie silne bóle głowy i zgaga oraz ból kości łonowych zwł.przy wstawaniu i przewracaniu z boku na bok.ech..byleby przetrwać ten 8 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakoś im bliżej tym bardziej wariuje:)sprzątam,prasuje ,piorę nawet po kilka razy dziennie a dziś jak już spakowałam torbę do szpitala to wogule szok że to już niedługo i ...........Panikuje ale nie boję się porodu tylko że to już lada tydzień,dzień łłłło Matko niech któraś napisze że macie tak samo:)plis:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka------->staram sie pic duzo wody....mam nadzieje,ze w ten sposob mozna te wody uzupelnic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka---->kochanie ja również 35 tydzień i kreskę mam ale bardziej widoczna pod brzuszkiem niż pod piersiami:) Kurde kupiłam biustonosz do karmienia mało że to nie ładne to jakie niewygodne bez drutów,ale cóż jak mus to mus:) :):):):):):):):):):):)Ale się za wami stęskniłam Kochaniutkie:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buło nas aż tyle co się stał:( NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ nieznajoma4303...22..........1padziernika.......Blanka.......... aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Wiemy o Mery i Beagle a gdzie nasza reszta?? Ale i tak kocham was wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, miałam dzisiaj tak zwariowany dzień, że dopiero włączyła komputer. DAGAR - z tymi wodami nie masz jeszcze tak źle. Ja miałam prawie tragicznie, bo zaledwie AFI 5 i lekarze zastanawiali się czy mi łozysko prawidłowo pracuje. Z tego co wiem, to dolna granica AFI wynosi 9. Na szczęście dużo piję (około 3l dziennie) i jakoś tak te wody same się unormowały, bo w szpitalu nic mi nie dawali - miała tylko obserwację. Jutro jadę Do Poznania do kliniki na kontrolę i strasznie się boję. Będę miała USG, KTG i badanie ginekologiczne. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. A usg w razie potrzeby to robią dość często. Ja byłam w szpitalu 9 dni i miałam robione 3 razy, będę miała robione jutro i następne w piątek - bo mam wizytę u mojego lekarza. Dziewczyny, byłam u mnie w szpitali na patologii i zaglądałam też do dziewczyn na proodówkę i tak naprawdę u nas do szpitala nie trzeba zupełnie nic brać. Rzeczy dla dzidziusia są - od ubranek po pampersy, dla mamusi podkłady na łóżka, podpaski takie specjalne, więc nie trzeba o tym wszystkim myśleć. Może zanim nakupicie wszystkiego, to warto się zorientować w szpitalu co jest potrzbne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy, ale się spieszę, bo muszę jeszcze przygotować wszystko na jutrzejszy wyjazd do kliniki... Za parę minut przyjdzie do mnie mama i już nie będę mogła siedzieć przed komputerem. Buziaczki dziewczynki - odezwę się jutro po wizycie. A co do Beagle - przeżyłam taką stratę w 17tc - to był koniec 4 m_ca i było strasznie. Wiem, że mi było dużo łatwiej, bo im większy dzidziuś, tym gorzej. 3 miesiące płakałam prawie non stop, a potem jeszcze przez pół roku dochodziłam do siebie. Niewiele mi wystarczyło i miałam świeczki w oczach. To, co ona przeżyła jest straszne, ale strasznych jest kilka miesięcy przed nią. Bo to dopiero po kilku dniach dochodzi do człowieka co się stało, że tego małego szcześcia jednak nie bedzie, że zmarło nie tylko dziecko, ale też marzenia, plany na przyszłość. Trzeba przeżyć wszystkie fazy normalnej żałoby, po stracie najbliższej osoby. To jest ból nie do opisania, to jest rozdział zycia, który będzie trwał bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz nic mi nie mówił o wodach kurcze powiedział tylko że wszystko jest ok, muszę go zapytać na przyszłej wizycie Dagar ja usg mam robione na każdej wizycie i też nie wiem co ile powinno być robione ale przecież lekarz chyba nie zrobiłby nam i naszemu dzidziowi krzywdy A ja dzisiaj kupiłam pierwszy zakup do pokoju mojej niuni, pojechaliśmy po sanittariaty do naszej nowej łazienki na poddaszu i zobaczyliśmy piękną lampę do jej pokoju i tak się nią podnieciliśmy że zapomnieliśmy kupić kibelka , nasz majster nas jutro opierdzieli i trzeba będzie jechac jeszcze raz, ale i tak warto bo lampa jest piękna, wprawdzie musi stac u syna na szafie bo tam się jeszcze kurzy i mąż nie chce wieszać ale cały czas do niej zaglądam i coraz bardziej mi się podoba ciągle myślę o naszej Beagle jak się czuję i czy ma wsparcie bliskich i jak sobie z tym radzi ,szkoda że nie znamy się osobiście,Beagle jeśli to kiedyś przeczytasz to wiedz że modlę się za Ciebie i Twojego Aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kreske i pod brzuchem i nad - mam nadzieje ze zejdzie Co do ilosci usg to nie wiem, chyba nie ma reguly. Ja juz mialam 6. MG- u mnie w szpitalu mowia ze nic nie trzeba brac bo wszystko daja, ale jak ktos chce miec swoje to mozna. Ale i tak wszyscy znajomi mowia zeby brac ciuszki bo nie wiadomo z czym i w jakim proszku sa prane te szpitalne. Ja tam biore swoje ciuszki, kosmetyki , pieluchy, kocyk, rozek, recznik - wole byc przygotowana niz pozniej sie stresowac. Nieznajoma - ja jeszcze nie mam stanika, ale nie wiem czy sie przekonam do takiego bez drutow I nie jestes sama - ja tez wpadam w panike jak pomysle ze to juz niedlugo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁEeeee Kasieńko mnie uspokoiłaś bo już myślałam że coś ze mną nie tak:):)a ten stanik to mam kupiłam to okazja była ale powiem Ci że dużo kobiet i nawet moja położna twierdzą że czasem lepszy zwykły,normalny stanik z odpinanymi ramiączkami bo kobieta przyzwyczajona i wygodniejsze:):)Dla tego tez ja kupiłam tylko jeden i wole te moje stare:):)wygodniejsze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja chyba kupie sobie jakis wygodny usztywniany stanik z odpinanymi ramiaczkami. Mam z reszta takie, tylko nie wiem czy juz nie beda za male jak mi wymiona urosna po porodzie ;-) Myslalam tez o takim rozpinanym z przodu, moze tez by dalo rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×