Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Super foteczki, czekam na swoje: z Waszych wypowiedzi wnioskuję ze mój gin ma 4d, idę na niego w prima aprilis :). Sprawdzilam swoje foteczki czarno- białe dzidzusia a tam pisze 3d, dlaczego? Nic nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam dziewqczynki,dawno sie nie odzwalam ...no..moze kilka dni. u mnie nadal zle samopoczucie mdli mnie, rano to najcgetniej wstawalabym o 11. a zawsze bylam rannym ptaszkiem! i wogole czestop nie moge jesc i w nocy chodze siku(meczy mnie to juz troszke) a najchetniej to bym chodzila spac juz o 20.-tej! ostatnio chcialam sie zarejetrowac na kase chorych do gina ale na ten miesiac nie ma juz miejsc. kazali dzwonic na poczatku kwietnia. i sama niewiem co robic? czy moze isc prywatnie? jestem dokladnie w 8 tyg. nie bylam jeszcze u lekarza. chcialabym sie upewnic czy wszystko dobrze z dzieckiem jednak chcialabym tez isc na kase chorych.nawet moj maz twierdzi zebym szla na kase chorych. w sumiew kwietniu to juz bedzie 3 miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale dziś jest śliczny dzień :) Słonko świeci od rana. Byłam dziś 2 h na spacerze z moją Karolinką, ciężko ją zaprowadzić do domu :) Samopoczucie też u mnie już trochę się poprawia. Do tej pory ciągle mnie mdliło a teraz już jest całkiem znośnie, tylko jeszcze te wszystkie okropne zapachy... Moje ulubione smaki to słony i kwaśny, po słodkim mi strasznie niedobrze. Do picia bardzo mi teraz pasuje sok pomidorowy. Wczoraj jak się przysadziłam to 2 szklanki na raz, poza tym bardzo mi posmakował kefir i ziemniaki gotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzis tez bylam sporo czasu z moim synkiem na spacerze okolo 3h i nie moglam go za rzadne skarby do domu wciagnac. ale za to jak wrocil to jaki maly głódomorek sie z niego zrobil:) a zawsze taki niejadek. modle sie by to moje drugie jadlo normalnie bo mowie wam kobitki ile trzeba sie nameczyc jak dziecko jest niejadkiem. moze ktoras z Was wie cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy. Zrobiłam badanie hormonów tarczycy i wyszło mi niskie FT3 i TSH bardzo się boję:(:( Dodam że mam niedoczynność tarczycy i biorę leki ale widocznie za mało:( Boje się że coś się może złego stać:( Czy któraś z Was miała taką sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katekatee - jeśli TSH jest niskie to znaczy,że za dużo leków bierzesz a nie za mało! Musisz wynik skonsultować z lekarzem i dostosować dawkę tyroksyny do poziomu tych hormonów. Nie martw się na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe z kolei też mam niskie Ft3. Boje się bo gdzieś wyczytałam że zbyt niska ilość hormonów tarczycy prowadzi do poronienia lub jakiś strasznych chorób u dziecka:(:(:(:(:( Nie wiem czy to że mam przez ten początek ten poziom niski to może do tego doprowadzić czy to tylko jeśli tak jest przez całą ciąże:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia1 tez ma córcię Karolinkę, fajnie,:) a w jakim jest wieku??? co do tego usg 3d to u mnie było tak że najpierw gin robił badanie w obrazie czarno-białym, wszytkie pomiary itp a na sam koniec przełączył mi na 3d w 20 tyg niestety nie zobaczyłam małej twarzyczki bo wodać było jak mała zasłaniała rączka twarz:P:P nie chciała cwaniar sie pokazać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczyny nie wiem co zrobić! Mieszkam w Anglii i tutaj w 13 tc można wykonać darmowe badanie genetyczne. niby się nie zgodziłam,ale teraz tak sobie myślę że może warto je zrobić.A co jeśli dzidzia będzie chora?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDAŃSZCZANINKA
Witam wszystkie Mamusie. Jak nastroje w poniedziałek. U mnie śpiewająco się rozpoczoł tydz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
WITAM JA TEŻ JESTEM Z GDAŃSKA. A NASTRUJ TEŻ CAŁKIEM CAŁKIEM. WIĘC CAŁY TYDZIEŃ MOŻE BYĆ TAKI UDANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Chcialabym sie do was dolaczyc!jestem aktualnie w 8tyg! Termin mamy na 31pazdziernik wiec jeszcze(ledwo)ale sie do was zalapalam! Mieszkam w UK i zazdroszcze wam tych wczesnych wizyt u lekarza i USG! Ja dopiero dzis ide na pierwsze spotkanie z polozna a dopiero za ok 4 tyg bede miec pierwsze USG! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie, jak dobrze że nas\"październikowych mamuś\" przybywa. U mnie samopoczucie jest takie jak pogoda, dzisiaj jest fatalne.Ale mam nadzieję ze jeszcze tydzień, dwa i wszystko się zmieni... na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja od wczoraj umieram. Peka mi glowa. Czy bierzecie cos przeciwbolowego? Nie wiem,czy moge cokolwiek wziac. Dzis zaczynam 10 tydzien. Czuje sie masakrycznie. Pol nocy nie spalam. A dopiero jutro ide do gina. Moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam nowe panie:) renatinka- można połowe apapu mi tak lekarz powiedział raz tylko brałam jak mnie glowa bolala myślałam że nie wytrzymie ale mi przesło jak wziełam. a samopoczucie dzis fatalne przez tą pogode już nie moge sie doczekać kiedy słoneczko bedzie codziennie świeciło i cieplutko:) ja mam 11 tydzień a w środe ide na usg zobaczyć jak moje słońce sie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
Jeszcze trochę dziewczyny cieplej się zrobi, to i samopoczucie będzie lepsze. Brzuszki im większe tym radość większa. Mój jest duży i jak dalej tak będzie rósł, to nie wiem jak to będzie. Cieszę się jednak, bo apetyt mi wrócił, a mdłości praktycznie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mazia za rade. Taki bol glowy,ze w nocy juz plakalam z bolu. Pojde za twoja rade. Dzieki jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
Brzusiowa a jaki masz brzuch? Ogromny, bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
a termin mam na 15,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe trochę tego brzuszka mam, ale ja zawsze byłam szczupła i może dlatego się tak mi wydaje jutro idę na kontrolę do gin i zobaczę ile przybraliśmy z maleństwem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na podniesienie ciśnionka w taką pogodę piję kawusię.Lekarz powiedział że można, bez przesady 1,2 filiżanki, na mnie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
mój brzusio też sie uwydatnił i to nie dawno ze ja sama sie zdziwilam:) ale sie bardzo cieszę:) a apetyt mi sie nic nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
Ja też piję 1 kawę, ale z rana nie mogę. Przed ciążą piłam tylko kawę i to b.duże ilości. Teraz nie mam ochoty nawet na słodycze. Męczę się strasznie z powodu papierosów. Niestety (wstyd się przyznać) czasami ulegam wstrętnemu nałogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
aga 30- ja też ulegałam nałogowi ale staram sie nie palić jak narazie wychodzi mi to wiec weż sie w garść tak jak ja i nie bedziesz mieć wyrzutów ze cos dzidziusiowi może coś być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ja tez dzisiaj zaczelam 10 tydzien. Wczoraj umierałam z bólu głowy, nie bralam zadnych tabletek,chociaz lekarz pozwolil wziac paracetamol,ale ja nie chce do konca I trymestru brac zadnych tabletek poza witaminkami. Pomagało owiniecie glowy zmoczoną chustka i sen. Kiedy to sie skonczy,buuuuu Jak sie tak bardzo zle czuje, odechciewa mi sie wszystkiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar, widze,ze nie tylko ja wczoraj umieralam. I obie zaczynamy dzis 10 tydzien :) Ja tez owinelam glowe zimnym recznikiem, polozylam sie spac i troche pomoglo. Chociaz o 3 w nocy powtorka. Dzis juz jest lepiej, ale od rana czuje sie jak na kacu. W glowie sie kreci i troche pobolewa :( Ale damy rade. Ja sie pocieszam,ze to podobno do konca I trym jest najgorzej, wiec jeszcze tylko 3 tygodnie!! :)) A jesli chodzi o brzuch, to moj tez juz odstaje. A piersi to po prostu giganty!!! Wam tez tak urosly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×