Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej! Ale jestem padnieta! Ale bardzo pozytywnie padnieta :) W koncu obkupilam sie pod wzgledem bielizny :) Wszystkie staniczki juz byly za male. No i sie nabiegalam, naprzymierzalam, ach.... Ale warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie tez staniczki wszystkie za małe...ale strasznie się rozleniwiłam i nie chce mi biegać po sklepach...najchętniej to wszystko zamówiłabym przez internet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Witam wszystkie ciężarówki. Pozwolę sobie dopisać się do listy - termin porodu 05.10. To moje drugie dziecko - jeden dziesięciolatek w domu czeka z utęsknieniem na rodzeństwo. Po długich staraniach (kiedy straciłam nadzieję) wydarzył się cud. Na szczęście nie mam żadnych problemów, pracuję, sporo podróżuje służbowo, jeżdżę na nartach, pływam, jedźżę na rowerze i ..........zbieram się na odwagę żeby powiedzieć szefowi, współpracownikom, mamie i teściom o moim stanie zanim sami się domyślą. Nie wiem dlaczego to takie trudne. Dziś o dobrą pracę trudno a moja firma dla kobiet ciężarnych i młodych mam nie jest zbyt łaskawa ;-( Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim mamom i maluszkom... PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37..............5pażdziernika.według przeczucia facet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie Troszke sie ie odzywalam, bo bylam strasznie zaganiana. Wczoraj byłam we Wroclawiu oficjalnie powiedziec szefom, ze jestem w ciązy. Spodziewałam sie katastrofy, ale przyjeli to jako rzecz naturalną, choć boją się, żebym nie prysnela na chorobowe. Ale ja na szczęście czuję sie świetnie. 20 kwietnia ma to dokładne usg, ciekawa jestem co tam zobaczę. Czy któras z was zmaga się z bólami głowy w ciazy? Co wtedy robiecie, bo tabletek przeciwbólowych lekarz zabronił mi brac do końca piątego miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella, no wlasnie ja dzis sie ubudzilam z masakrycznym bolem glowy. Staram sie duzo pic, oklady na glowke i odpoczynek. Macie jakies inne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Kiedy boli mnie głowa biorę APAP ponieważ wolę uśmierzyć ból niż męczyć siebie i dziecko. Podobno jest w miarę bezpieczny. Kiedy byłam w 6 tygodniu zachorowałam na zapalenie gardła i oprócz naturalnych metod leczyłam się właśnie apapem. Dziecko jest zdrowe więc chyba jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja tez miałam ze dwa razy potworny ból głowy, aż mnie mdliło i też ratowalam się apapem, podobno jest najbezpieczniejszy dla dzidziusia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a powidzcie mi jak wasze samopoczucie jest wieczorami???? mi jest strasznie niedobrze a w pierwszej ciazy wieczorami czułam sie super. a jakie u was sa wieczorki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieczorami były najcześciej rzygawki i mdłości, ból brzucha wszystko naraz, teraz jest już OK, bo wląsnie zaczelam 14tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:-) Wczoraj byłam na USG i jest wszystko w porzadeczku i wszystko na miejscu. Lekarz nie swierdził żadnych markerów wad:-) Dzidzia machała do mnie rączkami. Jest po prostu boooooooska:-) Następne badanie w 25 tc:-) Z tej radosci dzisiaj dla odmiany mnie mdli,ale co taaaam ;-) Całuje was mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) pozwole sie dopisac do tabelki,tez mam termin na pazdziernik :) widze ze nie jestem sama z bolami glowy :( smaruje wtedy amolem czolo i masuje kark,lekarz pozwoli mi braz apap ale jakos tak boje sie tabletek w ciazy mimo wszystko PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37..............5pażdziernika.według przeczucia facet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI................30.............22pazdziernika..........???........... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rumianella :) na poczatku bylam bardzo slaba,czasem mi niedobrze bylo ale wymiotywalam moze z 3 razy + 1 raz jak migrene mialam,teraz juz chyba do normy wraca wszystko :) czasami ciezko mi sie zeby myje,wtedy az mi sie dzwignie ;) raz mialam mega migrene 2 dniowa przebolalam bez tabletek i ze 2 razy takie bole glowy do wytrzymania a Ty jak sie czujesz?? ja dzis bylam na badaniach prenatalnych,uspokoilam sie troszke ze z dzidzia ok :)to juz taki maly ludzik,ktory kopie nozkami i macha raczkami,super przezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam nowe dziewczyny! Super sie czyta wiesci od kazdej po kolei, ze z malenstwami dobrze i rosna sobie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - u Ciebie juz widzial lekarz ze chlopczyk?mi dzis na tych bad.prenat. powiedziala lekarka ze idzie ku chlopczykowi ale dokladnie jeszcze nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial dokladnie w ostatnim dniu 12 tygodnia. Powiedzial,ze prawie nie ma watpliwosci,ze to chlopak, bo tak mu sie wystawil. No ale sprawdzimy,czy nie bedzie niespodzianki hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na wąteczku, chętnie się dołączę do was, mam mnuuustwo czasu gdyż jestem tzw. ciężarówką leżącą. Od 6 tc mam krwiaka i od tej pory wyleguję się w wyrku. To moja 2 ciąża, niestety poprzednią straciłam w 26 tc ze względu na odklejenie się łożyska przodującego. Jestem już po usg prenat. i teście Pappa i dzidziuś jest zdrowy. Jestem z Białegostoku i moją ciążę prowadzi słynny dr Mrugacz z Bociana PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37..............5pażdziernika.według przeczucia facet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaDz ja też jestem z Białegostoku :) buziaki :) Dziewczyny dziś jadę z moją rodzinką do rodziców na Święta więc przez kilka dni mnie tu nie będzie. Chciałam złożyć wam serdeczne życzenia Świąteczne. Zdrówka, uśmiechu, miłości, radości i wspaniałych rodzinnych Świąt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I, ja czuję sie juz duzo lepiej. Prenatalnych badań nie robię, bo lekarz powiedział, że nie widzi takiej potrzeby. A to dokładne USG mam za 10 dni. U mnie dzidziuś jest w swoim rozwoju o tydzień młodszy, bo nie zaszlam w ciążę w połowie cyklu, tylko tuż przed miesiączką. Miesliśmy z mężem zacząć starania, własnie po tej @, a tu niespodzianka. Lekarz mowi, ze przez to iż byłamw stycznuiu na nartach w Zakopanem, a póxniej w Czechach, więc organizm sie lekko przestawił i zrobił mi niespodziankę. Ale teramin mimo wszytsko mam 23/24 październik, bo tygodniowa zaległość dzidziuse nadrabiają w kolejnych miesiacach ciąży. Yego USG nie moge sie doczekać, ale oczywiście też sie troszeczke stresuję. Wymioty i mdlości u mnie juz sie skończyły, za to c jakis czas mam potworne bóle głowy. Lekarz powiedzial, że głowa boli częściej te Panie, które maja miec chłopaczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a na czym dokładnie polegają te badania prenatalne? Bo usg międzie 12 a 13 tygoniem ma obowiązkowa każda, a te prenatalne? Trzeba przymusic lekarza, żeby dał skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - te prenatalne to nic innego jak dokladniejsze usg,przeziernosc karkowa sprawdzaja,kosci,nerki,komory serca itp, pierwsze usg takie jest w 12-14 tyg a drugie w 20tyg mi lekarz powiedzial ze tez nie widzi potrzeby robienia tego wczesniejszego w 12 tyg, ale ja tak dla spokojnosci chcialam skierowanie daje wtedy jesli ma sie wiek ponad 35 lat i byly jakies wady genet. w rodzinie, mi na to pierwsze nie chcial dac skierowania dlatego platne mialam ale na to w 20 tyg da mi skierowanie,to chyba juz wszystkim daja na to pozniejsze w 20 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37..............5pażdziernika.według przeczucia facet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika...........???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Marta mnie z tabelki usunela,to jeszcze raz sie dopisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no to ja bede miała takie dokładne usg w następny poniedziałek o 11.15. Płatne oczywiście. U nas to koszt 120zł, a jak ktoś chce trójwymiarowe to koszt jest 200zł. Mój ginekolog powiedział, ze specjalista i tak wszystko sprawdzi na tym czarnobialym, wiec nie ma sensu wydawac kasy, zwłaszcza ze ten trójwymiar nie jest obojetny dla dziecka i wolno go robic tylko maks 2 razy w całej ciazy. No i nie wiem który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 12 tyg fajnie juz widac dzidzie w czarno bialym usg :) po co przeplacac kolorowe tam gdzie mialam usg wszystkim proponuja jeszcze badanie z krwi,ktore daje 95 % pewnosci a usg to 75% pewnosci,ale juz sie nie zdecydowalam na pobranie krwi,to kolejne 150zl bylo,narazie to usg wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale dzis piekny dzien!! O 8.30 zostalam ciocia :) Moja siostra urodzila synka- 4200 i 57 cm :) Wielkolud :) Juz sie nie moge doczekac swojego malenstwa. Ale teraz mam przynajmniej wytlumaczenie do kupowania tych slicznych, malych ciuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×