Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość lubila
Cześc przyszłe mamusie! Jeśli można to chciałabym do Was dołączyc, zawsze w grupie raźniej mam nadzieje że u nas wszystkich będzie wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Czarne Asiatko wiesz co ja jestem niby ciut starsza a tez slyszalam nie jeden komentarz ale sobie życie zaplanowalaś a co teraz ze studiami twoimi planami?? i takie tam. Tym bardziej że dziecko to też wpadka i ślubu narazie nie bedzie bo chcialabym mieć normalny zaplanowany a nei w 8 miesiącu lecic do oltarza co niektórym tez sie nie podoba. Studiuje i mam praktyki w szpitalu i tam tez nawet odtatnio w piątek nasluchalam się jak o mało co nei zemdlalam. Ale prawda jest takla że staram się nei przejmować bo od keidy tylko na monitorze widziałam ten mały pikający punkcik to juz mi nei jest żal że nei wyjade na moje wymarzone uzupełniające studia i nie przejmuje się tak komentarzami, najważniejsze że z moim chłopakiem cieszymy się z tego okruszka. I jeszcze jedno moja dobra koleżanka miala 17 lat jak zaszła w ciąże, niestety nie zdała matury liceum nei skończyła dużoooooo się osłuchała (oczywiście jest w moim wieku). Teraz ma już 2 dzieci i jak jej powiedziałam że ja też jestem w ciąży to wiesz co mi powiedziała że było jej cięzko i nadal troche jest ale dzieci to najlepsza rzecz co ją w życiu spotkała. Także nei martw sie nei jesteś jedyną co rodzi w wieku 20 lat jak widzisz są i młodsze i to nie znaczy że się kurwią z pierwszym lepszym ale ludzie po prostu są zawistni i nie mają co powiedzieć a muszą, najłatwiej krytykować Ja ci życzę dużo szczęścia i oczywiście pisz napewno nei jedna z nas bedzie cię wspierac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaki- ale nie musisz mnie pocieszać! ja się nie przejmuję, tylko dziwi mnie reakcja ludzi! ja maturę mam za 2 tygodnie, świadectwo z liceum odbieram za tydzień, średnia 4,93 i myślisz że się przejmuję? :) ta ciąża nawet przyspieszyła pewne sprawy na których mi zależało i mozna powiedzieć że więcej mam korzyści z niej niż przykrości i wyrzeczeń. :) ale i tak dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Asisko a ja Ci napiszę że w moim przypadku było podobnie ,zaszłam w ciąże jeszcze wcześniej niż Ty i naprawdę nie byłam dz..., bardzo się przestraszyłam ale jednocześnie bardz9o chciałam tego maleństwa ,mój chłopak obecnie najukochańszy mąż na świecie bardzo się cieszył i mnie wspierał i nie powiem że było łatwo, ale dzięki pomocy męża, cudownej rodziny która mnie wspierała zdałam maturę , kształciłam się dalej i daliśmy radę. Wiem jak musiało Ci byc ciężko jak słyszałaś te złośliwe komentarze ponieważ ja też tak miałam i pamiętam je do dziś , ale to byc może właśnie one były dla mnie motywacją żeby się nie poddac.I nie twierdzę wcale że lepiej byc młodziutką mamusią bo pewnie że jest dużo trudniej we wszystkich sytuacjach życiowych i że lepiej troszkę najpierw pożyc ale jeśli już tak jest to chyba lepiej by było żeby dostac od ludzi troszkę więcej zrozumienia i wsparcia a nie jeszcze dokopania.Więc kochana z własnego doświadczenia Ci powiem że wcale nie musi byc źle , ja często powtarzam że nieraz bywało trudno ale nigdy nie żałowałam ,mam cudownego męża , syna w tym roku będę miec 15 rocznicę ślubu i znajomi nieraz pytają jak nam to się udało że tak się kochamy a ja mówię że właśnie te nasze wyboje nauczyły nas życ .Głowa do góry ,złośliwymi komentarzami się nie przejmuj teraz liczysz się tylko Ty i dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dopiero teraz przeczytałam Twoją ostatnią wypowiedź więc niepotrzebnie to pisałam , ale cieszę się że masz takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23............27..............1pazdziernika...... ...? ??........... kliforka...............30..............1pazdziernika.... ... .???............ Stelka27..............29..............1pazdziernika..... ... ???............ Paula1988............21..............1pazdziernika...... ..? ??......... Beagle................35...............2pazdziernika.... ... ???.......... Alla23.................24...............3pazdziernika... ... .???.......... czuła.................25...............3pazdziernika.... ... .???.......... bulba77..............32...............3pazdziernika...wg przeczucia kobita limonka2+1..........24...............4pazdziernika...... ..? ??.......... migotka200.........29...............4pazdziernika....... .?? ?.......... tymczasem1972....37..............5pażdziernika...wg przeczucia facet perełka1983........25...............6pazdziernika....... .?? ?......... Angela24.............27..............7pazdziernika...... ... ???............ k.karla...............25...............10pazdziernika... ..... .???........ mazia112............32..............11pazdziernika...... ...? ??......... MartaDz.............30............ .11października.........???.......... MERY27..............27.............12pazdziernika....... ..? ??.......... Grażka23............24..............14pazdziernika...... ...? ??........ Czarne Asisko...... .............. 16 październik ...... będzie chłopak Renatinka...........26..............17pazdziernika...... .... chłopak Asienka478..........21..............18pazdziernika...... ...? ??......... Betix.................23..............18pazdziernika.... .. ......??.... Dagar................34..............18pazdziernika..... .... .???.......... SURI..................30..............22pazdziernika.... .... ...???.......... Rumianella...........27.............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek....24..............24pazdziernika........ ..??? ............ agatka1984.........25..............25pazdziernika....... ...?? ?............ lubila.................32..............25października..............????......... agata_xyz..........28...............26pazdziernik....... ....? ??.......... aadaa...............27..............26 października........???............. Skorpionka81......27..............28pazdziernika........ ..?? ?.......... kozaki_87..........21.............28/29pazdziernik...... .?? ?......... Ognik80............28..............30pazdziernika....... ... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam już mnie nie pocieszajcie bo ja się nie przejmuję ! :) dzięki za miłe słowa, ale na tym etapie to ja mogę pocieszać inne dziewczyny :) miłej niedzieli 🖐️ na razie spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23............27..............1pazdziernika...... ...? ??........... kliforka...............30..............1pazdziernika.... ... .???............ Stelka27..............29..............1pazdziernika..... ... ???............ Paula1988............21..............1pazdziernika...... ..? ??......... Beagle................35...............2pazdziernika.... ... ???.......... Alla23.................24...............3pazdziernika... ... .???.......... czuła.................25...............3pazdziernika.... ... .???.......... bulba77..............32...............3pazdziernika...wg przeczucia kobita limonka2+1..........24...............4pazdziernika...... ..? ??.......... migotka200.........29...............4pazdziernika....... .?? ?.......... tymczasem1972....37..............5pażdziernika...wg przeczucia facet perełka1983........25...............6pazdziernika....... .?? ?......... Angela24.............27..............7pazdziernika...... ... ???............ k.karla...............25...............10pazdziernika... ..... .???........ mazia112............32..............11pazdziernika...... ...? ??......... MartaDz.............30............ .11października.........???.......... MERY27..............27.............12pazdziernika....... ..? ??.......... Grażka23............24..............14pazdziernika...... ...? ??........ Czarne Asisko...... .............. 16 październik ...... będzie chłopak Renatinka...........26..............17pazdziernika...... .... chłopak Asienka478..........21..............18pazdziernika...... ...? ??......... Betix.................23..............18pazdziernika.... .. ......??.... Dagar................34..............18pazdziernika..... .... .???.......... SURI..................30..............22pazdziernika.... .... ...???.......... Małgorzata 39..............22pażdziernika............????....... Rumianella...........27.............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek....24..............24pazdziernika........ ..??? ............ agatka1984.........25..............25pazdziernika....... ...?? ?............ agata_xyz..........28...............26pazdziernik....... ....? ??.......... aadaa...............27..............26 października........???............. Skorpionka81......27..............28pazdziernika........ ..?? ?.......... kozaki_87..........21.............28/29pazdziernik...... .?? ?......... Ognik80............28..............30pazdziernika....... ... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już się dopisłąm do tabelki :)chciałam to zrobić po 20 tyg. ale niech tam . Asisko wiek to tylko liczby jakieś liczby Ty mało ja mam za dużo .Dziecko urodzę jak skończę 40 lat . Mam już córkę 18 letnią Postaraj się iść przez życie tak jak idzie nie oglądaj się na innych . Życzę wszystkim cudownej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że coraz więcej nas już jest :)teraz wszystkie pomalutku do finału :) wspierajmy się tak jak robiłyśmy to dotychczas nie zważając na wiek wykształcenie czy stan cywilny :)mamy teraz tylko jeden cel urodzić zdrowe nasze skarby :):) Miłej niedzieli ja zaraz jade z rodzinką na lody bo już od rana mam na nie straszną ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata gratuluje, ja mam syna 14 lat fajnie miec takie duże dzieciątko i znowu zostac mamą . Właśnie wspierajmy się, bo wszystkie mamy jeden cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke bo ciągle mimo zmian dalej mam termin na 28/29 a wg wyliczeń polożnej mam na 17 października i tak mam w karcie wpisane ale widzę że wy uparcie kopiujecie ciągle z ta starą data hehehe :):):) może to jakiś sygnał??? :) PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23............27..............1pazdziernika...... ...? ??........... kliforka...............30..............1pazdziernika.... ... .???............ Stelka27..............29..............1pazdziernika..... ... ???............ Paula1988............21..............1pazdziernika...... ..? ??......... Beagle................35...............2pazdziernika.... ... ???.......... Alla23.................24...............3pazdziernika... ... .???.......... czuła.................25...............3pazdziernika.... ... .???.......... bulba77..............32...............3pazdziernika...wg przeczucia kobita limonka2+1..........24...............4pazdziernika...... ..? ??.......... migotka200.........29...............4pazdziernika....... .?? ?.......... tymczasem1972....37..............5pażdziernika...wg przeczucia facet perełka1983........25...............6pazdziernika....... .?? ?......... Angela24.............27..............7pazdziernika...... ... ???............ k.karla...............25...............10pazdziernika... ..... .???........ mazia112............32..............11pazdziernika...... ...? ??......... MartaDz.............30............ .11października.........???.......... MERY27..............27.............12pazdziernika....... ..? ??.......... Grażka23............24..............14pazdziernika...... ...? ??........ Czarne Asisko...... .............. 16 październik ...... będzie chłopak Renatinka...........26..............17pazdziernika...... .... chłopak kozaki_87...........21..............17 października.........?????..... Asienka478..........21..............18pazdziernika...... ...? ??......... Betix.................23..............18pazdziernika.... .. ......??.... Dagar................34..............18pazdziernika..... .... .???.......... SURI..................30..............22pazdziernika.... .... ...???.......... Małgorzata 39..............22pażdziernika............????....... Rumianella...........27.............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek....24..............24pazdziernika........ ..??? ............ agatka1984.........25..............25pazdziernika....... ...?? ?............ agata_xyz..........28...............26pazdziernik....... ....? ??.......... aadaa...............27..............26 października........???............. Skorpionka81......27..............28pazdziernika........ ..?? ?......... Ognik80............28..............30pazdziernika....... ... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze taktycznie to sygnał ....kto wie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaan
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23............27..............1pazdziernika...... ...? ??........... kliforka...............30..............1pazdziernika.... ... .???............ Stelka27..............29..............1pazdziernika..... ... ???............ Paula1988............21..............1pazdziernika...... ..? ??......... Beagle................35...............2pazdziernika.... ... ???.......... Alla23.................24...............3pazdziernika... ... .???.......... czuła.................25...............3pazdziernika.... ... .???.......... bulba77..............32...............3pazdziernika...wg przeczucia kobita limonka2+1..........24...............4pazdziernika...... ..? ??.......... migotka200.........29...............4pazdziernika....... .?? ?.......... tymczasem1972....37..............5pażdziernika...wg przeczucia facet perełka1983........25...............6pazdziernika....... .?? ?......... Angela24.............27..............7pazdziernika...... ... ???............ k.karla...............25...............10pazdziernika... ..... .???........ mazia112............32..............11pazdziernika...... ...? ??......... MartaDz.............30............ .11października.........???.......... MERY27..............27.............12pazdziernika....... ..? ??.......... Grażka23............24..............14pazdziernika...... ...? ??........ Czarne Asisko...... .............. 16 październik ...... będzie chłopak Renatinka...........26..............17pazdziernika...... .... chłopak kozaki_87...........21..............17 października.........?????..... Asienka478..........21..............18pazdziernika...... ...? ??......... Betix.................23..............18pazdziernika.... .. ......??.... Dagar................34..............18pazdziernika..... .... .???.......... SURI..................30..............22pazdziernika.... .... ...???.......... Małgorzata 39..............22pażdziernika............????....... Rumianella...........27.............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek....24..............24pazdziernika........ ..??? ............ agatka1984.........25..............25pazdziernika....... ...?? ?............ agata_xyz..........28...............26pazdziernik....... ....? ??.......... aadaa...............27..............26 października........???............. Skorpionka81......27..............28pazdziernika........ ..?? ?......... Ognik80............28..............30pazdziernika....... ... ???........ Diaan...............23..............30pazdziernika...........?????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A ja wrocilam z uczelni i kolejne 2 tygodnia spedze przyklejona do komputera, zeby naniesc wszystkie poprawki do magisterki. Ale chcialabym juz to miec z glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki 👄 Ja nie miałam mdłości (ufff) I jestem ogólnie zadowolona, bo ciążę przechodzę super :-) A jak tam u Was kochane minął weekend??? U mnie na popołudniowym lenistwie :-p Buzka na dobranoc 👄 pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
cześć! u mnie weekend pracowity, robienie paczek przeprowadzeniowych, ale się na machałam..mdłości były ale już przeszły,teraz czekam na ruchy maluszka w końcu zbliża się 17 tc..pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
chyba lepiej brzmi przeprowadzkowych!! ale ze mnie ofiaraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja niedawno wrociłam z badań bylam na pobraniu krwi . a wczoraj poczulam poraz pierwszy jak sie moje malenstwo rusza;) i stwierdam ze to prawda ze w drugiej ciazy szybciej mozna poczuc ruchy dziecka. a jak to jest u Was??? czujecie juz kopniaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Byłam w tamtym tygodniu na wizycie u lekarza prowadzącego a ten oględnie mówiąc mnie olał - co prawda potwierdził płeć dziecka (tak jak przeczuwałam chłopczyk), ale nie chciał zmierzyć go - powiedział, że na pomiary to mam się umówić podczas następnej wizyty za 4 tygodnie. Zignorował też moje plamienia - mówiąc, że to na pewno nadżeraka. Po pięciu minutach wizyty skasował mi 100PLN i odesłał na recepcję, w celu umówienia się na następną wizytę. Również odmówił skierowania na badania prenatalne biochemiczne mówiąc, że już na nie za późno. Myślałam, że jak będę chodzić prywatnie do lekarza i płacić to opieka będzie lepsza, ale niestety wszędzie to samo........... Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki Witam nowe dziewczyny. Fajne grono już się nam uzbierało :) Ja od soboty ledwo żyję. Dopadło mnie straszne przeziębienie. Leków brać nie można więc wspomagam się miodem, cytryną i malinami, ale coś słabo to pomaga. Renatinka nie zazdroszczę Ci tej pracy mgr. Wiem coś o tym bo 2 lata temy też się broniłam i też byłam w ciąży, pamiętam jak mi się strasznie nie chciało. A musiałam się dodatkowo spieszyć bo chciałam się obronić przed porodem. I tak 2 kwietnia się obroniłam a 14 urodziłam :) aniabuu23 a ty się teraz przeprowadzasz? Mnie też czeka pakowanie, ale dopiero w wakacje. Przeprowadzamy się do innej miejscowości i ciąża przyspieszyła tą decyzję. Z maleństwem chcieli byśmy już się wprowadzić do nowego domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy, które dołaczyły. Tak jak mi poradziłyscie, byłam z goraczka i katarem u lekarza. Okazało się że mam chore zatoki, a lekarz powiedział, ze on nie wie jak leczyc kobiety w ciąży. Kazał mi pic sok z malin i tyle jego inwencji. Wiec w domu kurowałam sie cytryną, miodem, syropem z cebuli, ale dalej nie moge oddychac. Nos mam cały zatkany. Może któraś z was wie o jakichś bezpiecznych kroplach do nosa. Bo sie uduszę. O 11.30 mam to dokładne USG. Wreszcie! Może ten lekarz cos poradzi na moje zatoki. Trzymajcie się dziewuszki ciepło i róbcie wszystko żeby się nie przeziebić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie tez sie mdlosci skonczyly. A juz sie balam,ze to sie nigdy nie stanie ;) Teraz czuje sie super. Czasem tylko brzuch i piersi pobolewaja, no i glowa czasem. Ale poza tym jest super. Dzis koncze 14 tydzien :) No i masz racje z ta magisterka,ze mi sie nie chce :) Ale spiesze sie z tymi poprawkami, zeby szybciej skonczyc i szybciej miec z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam nowe dziewczyny:) rumianella ja sobie robie inchalacje z rumianku i mi troszke przechodzi wdycham przez 5 min przerawa i jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
tymczasem- z tego lekarza niezły musi być palant ja bym poszła do innego bo plamienia w ciąży to poważna sprawa i nie należy tego lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:-) Mnie tez mniej ( mozna powiedziec w ogole) mdli i mam prawie minimalny slinotok. Ja wczoraj tez byłam na lodach, mniaaaaaam ;-) Zajrzałam tez do sklepów, by obejrzec ciazowe ciuszki, ale powiem krotko, nic mi sie nie podobało....chyba zrobie zakupy w normalnych sieciówkach, tam na pewno bedzie wybór tunik.Takie duze sa teraz bardzo modne. Fajnie,ze jest nas coraz wiecej:-) Pozdrawiam slonecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×