Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

mnie upewniła dzisiaj ta poranna sytuacja kiedy powiedział coś o seksie, o którym pisałam ostatnio. To nie może być przypadek!! A czy można zmienić na prywatne to wątpię, ale by było fajnie. Mam pytanie-czy karmiąc piersią mogę korzystać z solarium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli daloby rade to jestem za. Tylko jak? ja tez przez jakis czas mialam wrazenie ze czyta nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kzk Kasie )Ostatnio czytałam robili jakieś badania ,posiewy i okazało sie pokarm kobiet z Afryki ubogich i głodnych krajów niczym nie rożni się od pokarmu kobiet europejskich doskonale odżywionych z tymi wszystkimi witaminami.Dzieci z pokarmu wyciągają co najlepsze dla siebie bez względu na to jak matka jest odżywiona . Między moimi dziećmi jest prawie 18,5 roku różnicy .Córka jest zakochana w Rafałku .Po tych wczorajszych szczepieniach prawie całą noc nie spał .Teraz odsypia a ja ledwie patrzę na oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez jestem za zmiana forum na prywatne. Musimy o tym troche poczytac. Moj M tez mnie czesto pyta, co tam na forum, co u dziewczyn i nieraz jak siedzi przy mnie, to zerknie. Ale ciekawe, czy sam tez zerka. Watpie, ale pewnosci nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś jest rozkoszny jaki roześmiany :)Ciekawe co tam widzi . Tymczasem-Ja też często myślę o "Tej świeczce "Ostatnio nawet przyszło mi do głowy czy b będzie miał dobrą żonę:)Bo ja przecież nie zdążę zobaczyć jak chowają się wnuki . Dziewczyny macie takie same smaki jak w ciąży Mi cały czas się chce słodyczy i kiełbasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata-----------> a mieszasz ten kwas foliowy i B6 razem? I czy po podaniu od razu dajesz jesc lub pic?Ja zastanawiam sie,czy nie rozgniesc ich i dodac do herbatki?Jak myslisz? A moze ktoras z was ma jeszcze doswiadczenia z tymi witaminkami? Dzisiaj 1. raz dałam cebion do herbatki, dodalam razem z devicapem.Zobaczymy,jak podzialaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakby któraś coś wyczytała to odrazu zmieniamy. Czasami piszemy o rzeczach naprawdę intymnych i lepiej byłoby dla nas by się nikt o tym nie dowiedział, a zwłaszcza nas M. Temat T też jest drażliwy więc skoro mój poczytał, a nigdy nie wykazywał zbytniego zainteresowania więc... Małgosiu--mnie się też tak wydaje z tym pokarmem. Czasami mało zjem w dzień a mimo to pokarm jest i dziecko nie wydaje się mniej najedzone, zachowuje się jakby nigdy nic. Odnośnie smaków to mnie się nic nie zmieniło. Podobnie jak w ciąży chce mi się strasznie piwa (łyk na tydzień sobie pozwolę :-( ), a wczoraj zjadłam placki ziemniaczane na grubej tartce i Małej nic nie jest :-) Chusteczki---do tej pory używałam bambino, ale od tygodnia jadę na innych i Małej nic nie jest, a kosztują niecałe 4 złote. Chusteczki kupiłam w tesco gaga, w fioletowym opakowaniu. Ładnie pachną i trochę przypominają te z bambino, a kosztują o ponad połowę mniej. Na początku kupowałam wszystko dobrych i polecanych firm, ale teraz widzę jak duże są wydatki i jednak szukam 'zamienników'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam chusteczek Hippa ,rewelacja i ten piekny zapach:-) jestem za prywatyzacja naszego forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar - nie mieszkam. W sumie maly dostaje 5 witaminek (K, B6, D3,kw. foliowy, cebionmulti) i co karmienie dostaje cos innego. Zazwyczaj daje przed jedzeniem, ale czasami w trakcie. Lakarka tak radzila. Ja raczej nie podaje mu herbatek, ale mysle, ze wymieszanie z herbatka tez jest ok. Cebion jest bardzo gesty i jak mu podalam kropelki na smoczku to takie dziwne minki strzelal, ale wyssal i polknal. Zreszta na opakowaniu tez jest napisane,zeby rozcienczyc. Bedzie dobrze :) A moze te krostki na buzce moj maly ma z jakis witaminek? Hmm zauwazylyscie cos takiego u Waszych pociech? Prywatne forum byloby super, bo latwiej pisaloby sie o roznych prywatnych rzeczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata------>gdzies w necie czytalam,ze uczulenie moze byc od witamin... Moja chyba z łyzeczki nie wypije witamin....ja podaje jej cebion multi, devicap,B6 i kwas foliowy.Pomieszam jej z herbatka.Zazwyczaj pije herbatke na 45 minut przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka -> mam pytanie czy ten lek Enterol jest na receptę? mój Pawcio też jest rano często niespokojny i pręży się jak robi kupke, a kupki są często bardzo rzadkie albo grudkowate, z domieszką śluzu (tak mi się wydaje) i śmierdzące, poza tym robi je dość głośno... Kasia444 -> ja także zazdroszczę Ci, że mieszkasz w Gdańsku! bardzo lubię to miasto i mogłabym tam mieszkać tylko przywiązanie do rodziny mnie powstrzymuje... poza tym kocham morze!!!!! Dagar -> ja też podaję tylko w kapsułkach bądź kropelkach ale uważam że sposób agaty_xyz jest bardzo dobry JoG -> jeśli twój men podczytuje forum to przeczyta jakie pseudo masz po zmianie ;) co do chusteczek ja używam Pampersa ale bardzo chętnie spróbuję innych jak tak zachwalacie, tylko najpierw muszę te skończyć bo kupiliśmy w 6cio paku ;) jeśli chodzi o różnicę wieku uważam, że im mniej tym lepiej, między mną moją siostrą jest 7 lat różnicy- stanowczo za dużo! zaczęłyśmy się dogadywać dopiero niedawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tea uważam że różnica wieku powinna byc jak najmniejsza i żałuje że u nas jest prawie 15 lat ale jak narazie to syn jest tak zakochany w siostrze że szok ja używam bambino i jestem zadowolona po pampers miała czerwoną pupcię Kasiu Kuba odlotowo sie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rady maly zrobil wczoraj mega kupe po podaniu lyzeczki wody (taka porade usłyszalam), a dzis znowu to samo strasznie sie prezy widac ze go brzuszek boli, dzwonilam do lekarki i mowi ze czopki to ostatecznosc,bo wtedy moga byc leniwe jelita. Wiec poki co masuje brzuszek. My najbardziej lubimy chusteczki nivea i bambino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze sie z wami pożegnać ...szkoda niestety niemam waszej poczty ani namiarów na nią więc nici z prywatnego forum dla mnie... kiedyś pare razy o nie prosiłam ale jakoś żadna mi nie odpisała życze wszystkim wesołyćh świąt dziewczynki😘🌼 Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka nie wygłupiaj się! podaj swój adres albo odezwij się na nasz pazdziernik2009@wp.pl i przyślemy Ci hasło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek zajrzyj na pocztę, utworzyłyśmy prywatne forum. Myślę, że zanim się jeszcze wszystkie nie zbierzemy to jeszcze będziemy zaglądały i tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protestuję
Dziewczyny wybaczcie że się wtrącam ale Was czytam już ładnych kilka miesięcy! też urodziłam w październiku więc teraz jak i jeszcze w ciąży często korzystałam z Waszych rad. Nie odchodźcie na inne forum, albo jeśli już chcecie to tam piszcie o intymnych sprawach a tu o codziennych związanych z dzieciakami.... Szkoda by było gdybyście stąd zniknęły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protestuje - to ja protestuje :) Jak chcesz sie do nas przylaczyc, to zapraszamy. Nie mamy z tym zadnego problemu. A i bedzie nam milo, jak zamiast tylko czytac, bedziesz tez z nami pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Renatinką. piszemy o zbyt prywatnych rzeczach niekiedy i ja osobiście nie chciałabym by kiedyś wpadły w niepowołane ręce, a bieganie z jednej strony do drugiej uważam za trochę bezsensowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Renatinką. piszemy o zbyt prywatnych rzeczach niekiedy i ja osobiście nie chciałabym by kiedyś wpadły w niepowołane ręce, a bieganie z jednej strony do drugiej uważam za trochę bezsensowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne :) Sorki, bylismy na spacerku :) Jest bez recepty. Sa to "grzybki" na poprawe flory jelitowej. Jest w saszetach, ktore rozrabia sie z woda. Mi lekarz zalecil pol saszetki 2 razy dziennie. Wsypuje pol saszetki do kieliszka, dodaje troszeczke wody i wlewam do dziubka. Pachnie jak drozdze na drozdzowke :) Ale zauwazylam juz poprawe. W kupkach nie ma sluzu i robi ich tyyyllleee. Oczywiscie mnie to cieszy, bo w kupce wydala sie bilirubine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ale jestem tepa!!! zarejestrowalam sie, utworzylam swojego uzytkownika. Ale teraz za cholere nie moge sie zalogowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, to może i ja tego spróbuje bo nie chce z nim lecieć do lekarza...tam tyle bakterii, boję się że mi się zarazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×