Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Agatek-gagatek- ja mialam w poprzedniej ciąży też termin na 24 października, jak Ty teraz :D I tego też dnia zaczęłam rodzić :D A urodzilam 25go, tak jak termin ma agatka1984 :P Tym razem termin mam na 28go :classic_cool: Wpisuję się do Waszej tabelki: (zmienilam by bylo alfabetycznie) :P PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... limonka2+1.........24...............4 października........................... Alla23................24...............6 października........................... Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października....................... Ja powiedzialam już wszystkim (tylko w pracy jeszcze nie. Poczekam jeszcze). Wszyscy są szczesliwi, bo gdy zaczynalismy starania miesiac temu - powiedzielismy rodzinie, że bedziemy sie starać i sie ucieszyli i bardzo zdziwili, że już sie udalo :P Jak sie czujecie? Ja nie mam ani jednego objawu. Nie czuje sie inaczej niż zwykle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka 81=> z tym terminem to jeszcze nie wiem sama sobie wyliczyłam:) jak pojde do lekarza to najwyzej zmienie, powiedz mi czy szybko wyszłas na spacer z 1szym dzieckiem bo nie wiem jak to jest jesienia, ja syna urodzilam w czerwcu wiec wiekszosc czasu spedzal na dworze dopisze sie do tabelki PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... limonka2+1.........24...............4 października........................... Alla23................24...............6 października........................... Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w UK, wiec tu troche inna jest pogoda, ale zimno też potrafi być. Wyszlam dokladnie 2 listopada na dwor, gdy dziecko mialo równo tydzien. :) Wystarczy dobrze ubrać, w glebokim wozku wiatru nie czuć. A świeże powietrze na pewno nie zaszkodzi tygodniowemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja już głupieje normalnie:D chyba wszystko pozapominałam jak to było na początku:O co do objawów nie mam żadnych może 2 razy było mi troche niedobrze a tak to poki co nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilaś synka w lecie, więc to calkiem co innego. Gdybym urodzila w lecie, pewnie bym szybciej poszla na dwor, a tak - poszlam dopiero po tygodniu. Ciesz się, że nie masz objawów. Ja tez sie cieszę, ale od tego zapominam, że w ogole jestem w ciązy i potem szoku doznaję za kazdym razem, jak sobie przypominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie czuje sie "na ciaze" nie dociera to do mnie i chyba uwierze dopiero jak zobacze na usg,bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko lekkie mdłości......na razie :-D Kupiłam sobie juz witaminki, do tego cały czas łykam Folik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam, mąż jeszcze nie wie, dowie się wieczorem jak wróci z pracy. Nie chciałam mu mówić przez telefon. Mnie cały czas boli brzuch i piersi, tak już od tygodnia, i wieczorami jest mi trochę niedobrze. A dziewczyny myślicie, że to możliwe, że mi już brzuch odstaje? Czy to raczej nie ejst związane z ciążą? Bo już parę dni temu mówiłam mężowi, że to bez sensu, zaczęłam mniej jeść a przytyłam:) Ja w przyszły czwartek idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po wiekszosci badan. Mnie na razie brzuszek nie rosnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
pozwolicie że i ja się dopiszę ;) PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... limonka2+1.........24...............4 października........................... Alla23................24...............6 października........................... Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października....................... perełka1983........25................6 października........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie oczekujcie jeszcze brzuszkow bo to za wczesnie :) ja jestem mama 2miesiecznego adrianka i tak sobie milo wspominam jak to bylowczesniej gdy sie dowiedzialam ze to juz :) a brzuszek dostalam dopiero gdzies w 5 miesiacu, za to maly urodzil sie spory :) a co do wieczorrnego wypiecia brzuszka to normalne. zycze wam powodzonka :) bo naprawde fajnie jest byc w ciazy a jeszcze nie raz bedziecie plakac ze maluchy juz w brzuchach nie siedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swiadomosc,ze brzuch tak wczesnie nie rosnie,ale sam fakt bycia w ciazy powoduje,ze jakos inaczej sie na niego patrzy;-) Dzisiaj miałam lekka zgage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mi brzuszek rośnie. niestety stare spodnie uciskały mnie już mocno i musiałam dziś kupić nowe-większe. a to dopiero 8 tyg i 3 dni ciąży :) termin u lekarza mam na 11 marca. czuję sie dobrze. brzuch mnie pobolewa , za to piersi przestały boleć prawie zupełnie. czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ mnie dzisiaj dopadły rano straszne mdłosci:O mam nadzieje ze to jednorazowe w pierwszej ciązy nie mialam takich objawów i mam nadzieje ze teraz tez mnie omina, poza tym pobolewa mnie brzuch i piersi mam strasznie ciezkieeee mam nadzieje ze duzo nie urosna bo i tak mam za duze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ech z tym brzuszkiem to i ja mam takie mysli ale ktos napisal ze wieczorami to normalne z ejest wiekszy. wiec normalne ze tak w ciazy jest wiekszy wieczorami wiekszy?czy ze tak ogolnie?? ja dzis powiedzialam mamie i sie ucieszyla nawet powiedziala ze to nie dobrze jak dziecko mialobybyc jedynakiem .ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba jutro do rodziców pojedziemy :) A w czwartek poinformowałam męża o ciąży. Reakcja bez większego entuzjazmu, ale chyba jeszcze do niego nie dociera. Mnie mdli codziennie po południu, od obiadu się zaczyna. I krzyż mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... Stelka27..............29.............1 października............................. limonka2+1.........24...............4 października........................... Alla23................24...............6 października........................... Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października....................... perełka1983........25................6 października........................ no to i ja sie dopiszę:) u mnie brzuszek w poprzedniej ciązy szybko było widać i szybko zaczełam nosic ciążówki, ale to raczej z wygody, bo miałam prace siedząca i wiecznie musiałam rozpinać spodnie:) teraz czasem juz zakładam ciążówki, tylko one sa przeze mnie zmniejszone w pasie po ciąży, ale mieszczę sie jeszcze w spodnie kupowane po ciąży, bo niestety trochę mi zostało po poprzedniej ciąży, ale że zamierzałam szybko zaciążyć po pierwszej ciąży nie odchudzałam się, za to po porodzie zamierzam się odżywiać tak żeby schudnąć, tzn jedzonko na parze, zero tłuszczu i słodyczy:) nasza córeczka ma dopiero 9 miesięcy więc pewnie jeszcze nie będzie rozumieć jak jej powiem że bedzie miała rodzeństwo:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... Stelka27..............29.............1 października............................. limonka2+1.........24...............4 października........................... Alla23................24...............6 października........................... perełka1983........25................6 października........................ Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października....................... perełka zmieniła Twoje miejsce w tabelce wg terminów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Ja na razie w ogole nie czuje,ze jestem w ciazy:-)Jedynym objawem moze byc to, ze mam chetke na soki marchwiowe, a kiedys uwielbialam pomidorowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się w ogóle strasznie chce pić. Jakbym cały czas miała mega kaca :D A co za tym idzie, do toalety latam co 15 minut. Ale to może jest spowodowane suchym powietrzem ? Tyle, że zaczęło się właśnie w tym okresie, w którym zaszłam. Sama już nie wiem, które to objawy ciążowe, a które się przyplątały przypadkiem. I tak mnie strasznie krzyż boli :( A mój mąż nie wierzy, że to od ciąży :) Mówi, że przecież jeszcze nie mam brzucha do dźwigania, to nie boli mnie krzyż :) Czasem mnie rozśmiesza swoimi teoriami :P o których nie ma zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar to tak jak ja, piła bym litrami soki z marchwi z jabłkiem i bananem i zajadam marchewkę z jabłkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja w poprzednie ciązy jak i w tej od samego początku mam bóle krzyża, mimo że brzucha nie ma, ale takie uroki ciąży. najgorsze było to jak pod koniec ciąży i ok 3 miesiace po porodzie jak rano wstawałam to tak mnie sód nóg bolał, jak bym stawała na szkło, a mi po prostu sie tam cos poprzestawiało i mam teraz szersze stopy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obaliłam dwie szklanki soku z marchwi;-) Łykacie juz jakies witaminy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Piszecie o \'zachciewajkach\'. Ja mam jak na razie chcice na paprykarz - już kilka dni pod rząd jem po puszce dziennie :D Podobnie pasztet. Mimo, że nie mozna w ciąży jeść pasztetu. Ale to może bardziej potem, jeszcze nie teraz. To albo od ciąży albo od tego, że po prostu już bardzo dawno nie jadłam tych rzeczy. :) Raczej to drugie bardziej mnie przekonuje. :) I podobnie jak Dagar - nie czuję kompletnie, że jestem w ciąży, nie mam żadnych objawów. Troche mi dziwnie, bo jak sobie przypominam, że jestem w ciąży, to nie wierzę i czuję się tak, jakbym sobie to wmawiala lub mówila o innej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do witamin - ja od czasu starań jeszcze jem kwas foliowy (mialam go w takich tabletkach witaminowych dla kobiet starających się o dziecku), a teraz komplex witamin dla kobiet w ciąży (Pregnacare)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie łykam nic oprócz foliku, w czwartek idę do lekarza, więc wtedy mi powie, co mam brać. Sama na razie nie chcę brać nic bez zgody lekarza, a to tylko kilka dni w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to co z tym pasztetem że nie wolno??? jak sie teraz dowiaduję w poprzedniej ciąży jadłąm wile niby zakazanych rzeczy a mam piękną zdrową córka a ciąża bez żadnych komplikacji!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore feminatal:-)Oczywiscie po konsultacji z lekarzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×