Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość babki
a ja zamawiam chłopczyka :) ewentualnie moze byc dziewczynka byleby szybko wyszła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dla świętego spokoju wolę chłopca, co by mężowi nie chciało się go dorabiac, bo ja chcę tylko dwójkę:) a jak dla mnie może być dziewczynka, bo przynajmniej ciuszków nie będę musiała dokupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mój termin porodu to 12-10-2009 mogę się przyłączyć do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery27--------->jasne, przyłaczaj sie do nas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 03
Dołanczam się do Was,jeśli mogę oczywiście:) termina mam na pazdziernik:) Mam pietra bo jutro mam w pracy jakieś badania ogólne i boję się by lekarz nie wykrył ciąży,bo przecież dopiero od 4 miesiąca prawo chroni kobietę ciężarna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez mam badania okresowe teraz. Na standardowych badaniach Ci nie wyjdzie, tzn krew i mocz. Jakieś bardzo szczegółowe musiałyby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak niemrawo? Znudziło się Wam czy jak? :P Jak tam Wasze usg, pewnie już mialyscie, chwalcie sie zdjeciami! :D p.s. U mnie ciągle żadnych objawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Ja jutro idę drugi raz do ginka , ma mi kartę ciąży już wypisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, miałam problemy z ciążą. W poniedziałek lekarz powiedział że mój dzidziś się podgonił i jest już prawidłowej wielkości. Nadal mam brać luteinę, ale jest juś dobrze. Dopisuję się w końcu do tabelki ta chyba była ostatnia :) PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... Stelka27..............29.............1 października.......................... limonka2+1.........24...............4 października........................... migotka200.........29............. 4 października ......................... Alla23................24...............6 października........................... perełka1983........25................6 października........................ Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.karla
Hej dziewczyny gratuluje wszytskim tym które już są w ciąży, a za te które sie starają trzymam kciuki. Dołączyłam do was bo mam termin na 10.10.2009, jak kazda z was nie moge sie doczekac i nacieszyć ta wiadomością:-).Migotka200 ja tez biorę luteine trzymam więc kciuki za nesze maluchy zeby sobie poradziły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... Stelka27..............29.............1 października.......................... Alla23................24..............3 października........................... limonka2+1.........24...............4 października........................... migotka200.........29............. 4 października ......................... perełka1983........25................6 października........................ Angela24............26...............7 października......................... Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 9 tydz i 1 dzień. wciąż męczy mnie zgaga i dwa dni temu ból głowy nie do zniesienia. muszę zrobić wszystkie badania i do lekarza 11 marca. pewnie dzidzia już podrosła... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora79
witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__
mogę dołączyć? ja mam termin na 1 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
no pewnie, że tak! dopisz się do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
czesc kobietki. w jaki sposob dopisujecie sie do tabelki???? bo ja niewiem.....moze uznacie ze to glupie pytanie.....ale kto pyta nie bładzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
kiedys jedna z pan powiedziala ze trzeba koniecznie isc do gina. przed 10 tyg.ciazy bo inaczej nie dostanie sie becikowego? to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuj tę tabelke, ktora jest jako ostatnia i dopisz sie do niej tak jak inne dziewczyny (w kolejnosci od najwczesniejszego terminu porodu) i wklej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.karla
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... Stelka27..............29.............1 października.......................... Alla23................24..............3 października........................... limonka2+1.........24...............4 października........................... migotka200.........29............. 4 października ......................... perełka1983........25................6 października........................ Angela24............26...............7 października......................... k.karla..............25................10 października........................ Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30..............1 października.......................... Stelka27..............29.............1 października.......................... Alla23................24..............3 października........................... limonka2+1.........24...............4 października........................... migotka200.........29............. 4 października ......................... perełka1983........25................6 października........................ Angela24............26...............7 października......................... k.karla..............25................10 października........................ mazia112...........32................11października........................ Dagar...............34................18 października......................... Agatek-gagatek...24...............24 października....................... agatka1984.........25..............25 października....................... Skorpionka81......27...............28 października......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam wszystkie kobietki i pozdrawiam dołaczam sie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
to jes mój 7 tc wczoraj bylam na usg i slyszalam jak mojej kruszynce bije serduszko. Przez ostanie dwa tygodnie mdlilo mnie tak ze nie mialam ochoty na nic ale juz mi przeszlo i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. kliforka..............30............1 października............???.............. Stelka27.............29............1 października............???.............. Alla23.................24............3 października............???............. limonka2+1..........24.............4 października...........???.............. migotka200.........29............ 4 października ...........???.............. perełka1983........25.............6 października...........???.............. Angela24.............26.............7 października...........???............. k.karla...............25..............10 października.........???............ mazia112............32..............11października..........???............ MERY27..............27..............12pażdziernika..........???............ Dagar................34...............18 października.........???............ Agatek-gagatek....24...............24 października.........???........... agatka1984..........25..............25 października.........???........... Skorpionka81........27..............28 października.........???........... Dopisuje się do tabelki i witam wszystkie koleżanki, które będą rodzić w pażdzierniku tz. tak wskazuje termin porodu, a jak będzie to się okaże. Sama z własnego doświadczenia wiem bo pierwszego synka miałam urodzić 10 listopada, a urodził się 31 pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dziewczyny czujecie bo u mnie mdłości strasznie dokuczają i ból brzuszka. Ja też jestem na luteinie z powodu plamień i wcześniejszego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigułaaa
Dziewczyny uważajcie z tymi pasztetami i soczkami marchwiowymi bo zbyt wysokie stężenie witaminy A może być przyczyną wad rozwojowych u dziecka np. rozszczepu podniebienia czy niedorozwoju czy nieprawidłowego rozwoju mięśnia sercowego, to nie są zarty! nie można jeść wątróbki, pasztetu i marchewek. Moja koleżanka urodziła córę z rozszczepem podniebienia i malutka miała operację jak skonczyła 6 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigułaaa
i nie ważne że teraz są początki ciąży właśnie w 1 trymestrze ciąży wszystko się rozwija i to ma duże znaczenie co jemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ile można tych soków marchewkowych? Taki jeden Kubuś dziennie chyba nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden Kubuś na pewno nie zaszkodzi - musialabys chyba 3 litry pić codziennie, żeby to bylo za dużo. Kubuś ma na pewno akurat wszystkiego innego wiecej niż wit. A. I to prawda - pierwszy trymestr jest najwazniejszy - wtedy sie decydują (oprocz chwili zaplodnienia) najwazniejsze rzeczy w organizmie dziecka. U mnie bez zmian - zero objawow - chyba nie jestem w ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×