Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Skorpionka ja mam wszystkie możliwe objawy, a czasem też mi się wydaje, że sobie tą ciążę uroiłam :D Bo to takie nierzeczywiste jest jeszcze, jakieś abstrakcyjne. Dzisiaj powiem babci, już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
witam wszystkie kobitki. no i u mnie zaczely sie objawy. zle samopoczucie, no wiecie wymioty i bol glowy i wogole czasem czuje sie nijako . ale w poniedzialek wyjezdzam z mezem i synkiem w gory ...tak sie ciesze..... nie bedzie mnie calutki tydzien. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
a jak wroce z gor wybieram sie do gina. i bede wszystko wiedziec. a propo kubusiów...nie lubie tych sokow sa takie gęste..bllleeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe październikowe mamusie. Ja test robiłam tydzień temu tj 21 lutego i wyszły 2 ładne kreseczki. Z moich obliczeń wynika, że jestem teraz w 6 tygodniu ciąży, a termin wypada na 30 października. Czyli jeszcze się łapię na Wasz topik. :) Przyjmiecie mnie? To jest moja pierwsza ciąża, dolegliwości większych nie odczuwam, mdłości brak, tylko piersi bolą i czasem jeszcze w dole brzuszek ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek ......... Termin porodu..........Płeć............. kliforka..............30............1 października...........???............ Stelka27.............29............1 października...........???............ Alla23.................24...........3 października...........???............ limonka2+1..........24............4 października...........???............ migotka200.........29........... 4 października ...........???............ perełka1983........25............6 października............???........... Angela24.............26...........7 października............???........... k.karla...............25..........10 października............???........... mazia112............32...........11października............???......... MERY27..............27..........12 pażdziernika............???......... Dagar................34...........18 października...........???.......... Agatek-gagatek....24............24 października...........???........... agatka1984..........25...........25 października..........???........... Skorpionka81........27...........28 października..........???........... Ognik80..............28...........30 października..........???.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin u lekarza mam umówiony na 23 marca, będę wtedy w 9 tygodniu. Jak uważacie, czy to nie za późno na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
mi sie wydaje ze troszke póżno ja wolałam sie upewnić czy to ciąża nie pozamaciczna bo juz tak mialam i wolałam iść wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️hej dziewczyny ja juz po pierwszej wizycie, narazie widac tylko pecherzyk(na pewno nie jest pusty)tak powiedzial lekarz,mam do zrobienia komplet badan i nastepna wizyta za 3tygodnie wtedy to juz bedzie koniec 9tygodnia i dopiero sie dowiem czy bije serduszko,tak wiec jeszcze tyle niepewnosci przede mna:( ognik==>ja poszłam do lekarza tak szybko bo bałam sie czy to nie ciaza pozamaciczna,kolezanka taka miala ostatnio i w 8tygodniu pękł jajowód i było juz naprawde zle:( dobrze ze ja uratowali, i dlatego tylko poszłam teraz do lekarza choc wiedziałam ze zbyt wiele mi nie powie moje samopoczucie tragiczne:( chodze i płaczę wiekszosc czasu ehhh mysle ze mi przejdzie bo juz sama nie moge ze soba wytrzymac:O obawiam sie troche powtorki tego co dzialo sie z pierwszym dzieckiem,mamy konflikt w obrebie grup głownych(nie serologiczny) i mały miał bardzo ostrą zołtaczkę i niedokrwistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora79
witam moge sie dolaczyc! jestem w 6tyg ciazy! termin mam na 20pazdzienika! pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ognik- ja jestem w 7 tygodniu i do lekarza wybiorem sie za 2 tyg. jak bylam poraz pierwszy w ciazy i poszlam do gina w 4 tyg. to powiedzial mi ze moglam pozniej przyjsc ze po co tak wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widzę że nas powoli przybywa, fajnie:) ja byłam u gina w 6 tyg i usłyszałam już serduszko:) ale to zasługa dobrego sprzętu, a musiałam pójść tak szybko żeby mieć pewność że to ciąża bo musiałam poinformować pracodawcę jak najszybciej, bo jak najszybciej chciałam przejść z wychowawczego na L4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikanh25
Witam Chciałabym się pochwalić szczęśliwą nowiną. W czwartek tj. 19 lutego dowiedziałam się że wraz z mężem będziemy mieć dziecko. Ciężko mi tylko ustalić, który to jest tydzień. Lekarz powiedział, że 6 a mnie się wydawało że 7 bo tyle też mineło od ostatniej miesiączki. Możecie mi powiedzieć jak to się w końcu liczy?? Termin mam ustalony na 23 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny gratuluje 2 kresek, u mnie bez zmian caly czas wymioty mdlosci 24h. Jutro zaczynam 10 tydzien i mam nadzieje ze jeszcze z miesiac i te dolegliwosci mina. Jest mi troche ciężko bo mąż wyjechał na 3 tygodnie na szkolenie i musze sobie radzic sama, najgorsze to jest zajrzenie do lodowki, tez tak macie? bo mnie to strasznie drazni ten zapach. Na obiady chodze do rodzicow nie daleko mam do nich, sama chyba nic bym sobie nie zrobiła do jedzenia, jestem caly czas ospała i zmeczona. Piszcie dziewczynki jak wasze samopoczucie, jak reakcja rodziny na wasza ciąże? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Prawdopodobnie do Was dołączę. W tym tyg. idę do lekarza na potwierdzenie moich przeczuć:-) Najlepsze jest to,że jeszcze niedawno byłam na topiku PAŹDZIERNIK 2008. Mamy wspaniałego 4 miesięcznego synka i co prawda nie planowaliśmy tak szybko 2 ciąży ale jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze:-) Póki co życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i jak najmniej dolegliwości ciążowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja czuję się nieciekawie, co prawda nie wymiotuję, ale czuję się jakbym miała kamienie w żołądku. Na zapach w lodówce to ja trzymam kawę sypaną na spodku i co kilka dni wymieniam. Następną wizytę u ginekologa mam 23 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
Cześć dziewczyny! Witam wszystkie nowe koleżanki ;) u mnie też bez zmian, nie wymiotuję ale co jakiś czas robi mi się niedobrze... nie jest to za przyjemne ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam ostatnio czuje sie nawet lepiej tylko te mdłości czasem mnie dopadają bo przedtem na każdym kroku było mi niedobrze a zgaga to u mnie masakra:( a wyy jak sie czujecie drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie to 3 ciąża i dolegliwości za każdym razem takie same wymioty nudności ból w podbrzuszu i tak do 15-18 tygodnia na razie to 8 tydzień samopoczucie fatalne, ale trzeba wytrzymać mam nadzieje, że dzieciątko jak już się urodzi i dorośnie to doceni ile musimy zneść żeby przyszło na świat nie mówiąc już o trudzie włożonym w wychowanie to już inna bajka agatek gagatek my też mamy konflikt w grupach głównych ja mam ORH+ a mąż ARH+ i tak jak twoje pierwsze dziecko mój synek miał bardzo ostrą żółtaczke jednak zrobili mu badanie krwi i wiedzieli jak postępować. Ja teraz mówiłam mojemu lekarzowi prowadzącemu o tym i zlecił mi dodatkowe badanie krwi na przeciwciała wtedy będe wiedziała czy je mam czy nie i powiem w razie potrzeby lekarzowi od noworodków będzie wiedział co robić alla23 dolegliwości mam tak samo jak ty z pierwszą ciążą schudłam 10 kg dopiero po 4 miesiącu zaczęło przechodzić musimy wytrzymać inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że wszystkie się skupiacie na swojej mnogości objawów ciążowych. Chętnie bym też czymś takim sie pochwaliła, ale niestety :-0 nadal nie mam żadnych objawów. Aż sie boje myśleć co to może oznaczać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
Skorpionko musisz być pozytywnej myśli!!! a poza tym to lepiej się ciesz, że Cię nic nie męczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka81: ja w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych \'ciążowych\' objawów. Zero nudności, żadnych zachcianek nawet zmęczona nie byłam. Po prostu nic. Ciesz się,że tak dobrze to znosisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
MERY 27-powiedz jak to bylo u ciebie z porodami??? ile rodzilas? ciezko bylo? jak znosilas bol? itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u mnie objawy niestety są. najperw bardzo bolały mnie piersi. teraz mam straszną zgage i czasem bardzo mocno boli mnie głowa. poza tym ciągle zmęczona i głodna. do lekarza z pierwszymi wynikami idę 11 marca. będzie wtedy 11 tydz. w czwartek jadę na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Długo mnie nie było bo miałam ciezkie trzy tygodnie, męczyły mnie rzygawki i mdlości i nadal cierpię na nie, choć dzisiaj trochę ustapiły, może z racji tego, ze mam dzisiaj urodziny i prosiłam maleństwo o parę godzin przerwy hehe :) W czwartek idę na wizyte u gina podejrzec serduszko, własnie zaczelam 8 tydzien ciązy a mi się już marzy koniec I trymestru, zeby te zle dolegliwości się skończyły i żebym zaczela cieszyć się tak naprawdę ciążą. Pozdrawiam Was ciepło :) i równoczesnie witam wszystkie nowe mamusie na październik ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla23- mam identycznie, nie wchodzę nawet do kuchni, bo już na sam jej widok mnie szarpie na wymioty, nie jem miesa, wędlin blech! dużo rzeczy mi nie smakuje, odzywaim się raczej nie zdrowo i to mnie przeraża! mąż mi podstawia pod nos, bo ja nawet kanapki nie daje rady sobie zrobić, a z moją muszlą klozetową to już się zaprzyjaźniłam na dobre, bo czesto na niej wisze glową w dół :/ wierzę, że wkrotce mi przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
na przykry zapach w lodowce mozna kupic pochłaniacz zapachów polskiej firmy koszt jakies3 zł i co wazne działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
hej! kto sie podemnie podszywa? teskst wyrzej to nie ja napisalam nawet jesli mialaby to byc prawda. ale mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
mojego meza zaczyna juz powoli wkurzac to ze zle sie czuje , ze czasem musi sie zajac dzieckiem, itp. czy wasi partnerzy tez czasami tak maja? maja dosc waszej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowałam sobie nicka zeby nikt za mnie nie pisał,ale jestem mondra co:? Dziewczyny boje sie porodu,miałyscie tez tak?ciezkie byly te wasze porody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABKA choć to moja 3 ciąża rodziłam tylko raz pięć lat temu zaczęło się odejściem wód, a po 2 godzinach synek był już z nami Poród jak poród wiadomo, że nie jest to najlepszy czs, ale z drugiej strony najcudowniejsz chwila jak już maleństwo jest na świecie ogólnie da się przeżyć:);) Co do mężczyzn to mój mąż jak widzi mnie wiszącą nad ubikacją to też ma mine nie zaciekawą i jak ma zrobić coś więcej w domu to też nie tryska radością oni tacy już są ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×