Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

zylakow narazie nie mam ale podobno to czesty objaw, chociaz nie wiem od czego zalezy ze ktos ma a inny nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jeszcze przed ciążą pajączki - dość spore - teraz widzę że się powiększają, a z tyłu na zgięciu nogi mam chyba początki żylaków- takie grubaśne żyły. Szczerze mówiąc to nie byłam z tym u lekarza, chyba się wybiorę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- wyniki glukozy chyba idealne masz :) renatinka - ja sie patrze i patrze na moje piersi i narazie nic nie wycieka super ze u malenstwa dobrze,fajny lekarz ze tak sie przejal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witamin to biore prenatal classic a teraz dodatkowo prenatal dha bardzo dziwna ta tabletka rybo zalatuje ale jem. Uplawy tez mam wieksze to gin mi przepisal cos na ich zmiejszenie chyba to byl lactovaginal. Ja to wyczuwam ze maly mnie kopie jak jest glodny to znaczy jak ja jestem glodna, albo po zjedzeniu czegos slodkiego. Maly slodziak bedzie z niego. W ten weekend wybieramy sie z mezem na mazury tak tylko na 2 dni ale troche swiezego powietrza zlapie, odpoczne od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki:) Ja tak tylko na chwilkę usprawiedliwić swoją nieobecność. Byłam z mężem na zakupach niedawno i jak wracaliśmy to o mały włos nie mieliśmy strasznego wypadku samochodowego :(w ostatniej chwili mąż się zatrzymała ale tak się wystraszyłam że aż się popłakałam w panice i podskoczyłam w aucie i zaczęłam krzyczeć:(:(Masakra,więc postanowiłam wypić meliskę i idę spać bo maleństwo za dużą dawkę emocji dziś otrzymało muszę nas trochę uspokoić.Odezwę się do was Aniołki jak wstanę. Buziole i spokoinego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ wracam po dwudniowej nieobecnosci a tu tyle napisane ze hoho:) poleniłam sie u mamy i pojadłam dobrych obiadków, ale dzisiaj od rana sprzatanie domu jak to zwykle bywa gdy maz jest sam to i bałagan od razu;) ja w dzien czuje rzadko ruchy ale nie martwie sie tym bo praktycznie jestem cały czas w ruchu, jak usiade to dzidzia daje znac wczoraj upolowałam kombinezon na zime za 27zł nie wiem czemu taki tani,moze dlatego ze to jeszcze przed sezonem, ttylko ze cały rózowy wiec mam nadzieje ze lekarz sie nie pomylił nieznajoma> dobrze ze nic sie nie stało🌻 aha no i tabelka bo widze ze mnie nie ma Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow..pi erws za dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sza dzidzia alla23.............24.....03.10.09...synek...mazow.....p ierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009..synek......wlkp.... drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p ierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsza dzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..synek 230;……pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia……. Łódź......pierwsza dzidzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie..drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. .druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie.....pi erwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lub elskie........druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki :) U mnie nadal upał i dalej siedze przy wentylatorze, bo ciągle mokra jestem, zero deszczu i zero burzy:( A mała dalej kopie jak szalona, ale przespalam się troszkę i ona chyba też bo mnie nie budziła :) za to teraz znowu zaczęla. Brzusiowa- ja biorę no-spę tylko w razie bólu podbrzusza, lub calego brzucha, w razie konieczności ginka kazała mi brac jedną tabletkę. A Ty mialaś jakiś problem z brzuchem, że kazala Ci nawet trzy tabletki brac?? Jak Cię brzuszek nie boli, to chyba nie ma potrzeby żebyś brala. K_Z-Kasia- no wlasnie mama mowila mi coś o tym, że jak dzidzia taka akrobatka, to potem będzie jak aniołek :) fajnie by było. A glukoza Ci ladnie wyszla :) wszystko OK. Lubila- wygazowany sprite? hehe :D fajne określenie, ja to mialam niezla jazdę po tym napoju :) Agata xyz- ja Ci nie pomogę, bo narazie tylko tłuszcz i celulit na nogach widzę :O Renatinka- mi narazie nic nie wycieka z piersi, ale taki staniczek sportowy też sobie chcę kupić.. Mnie przeraża to że póxniej piersi będą mi strasznie wisieć :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek- a gdzie Ty zakupilaś taki tani kombinezonik? tez wlasnie rozglądam się za taki i nawet może być rózowy, tylko mam zgryz na jaki rozmiar kupić, może już na rozmiar 74?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam o rozmiarze 68 - to tak na 3 mies. jakos chyba? Czyli akurat na zime. A moze rzeczywiscie 74, sama nie wiem. Inna sprawa ze rozmiar rozmiarowi nierowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z- kasia- no ja myslałam o tym, żeby dziecku na dlużej starczyl, bo urodzimy przed samą zimą, a wiadomo będziemy musieli wychodzić na szczepienia itd. a poza tym nie chće żeby maleństu było za ciasno, bo wiadomo, że pod kobinezonik jeszcze ze 2 warsty ciuszków trzeba ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka z innego forum urodziła w maju chlopczyka, a po miesiącu mówila,że już synuś powoli wyrasta jej z ubranek 62, a urodził się o wzroście 56, więc też biorę to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa to rzeczywiscie 74.... zwlaszcza ze w kombinezon zimowy to bedziemy ubierac gdzies tak po miesiacu chyba, w listopadzie... pazdziernik raczej cieply jeszcze jest, wiec jakis polarek i juz. No i zeby tak do wiosny wystarczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Was tez pepek boli? Mi sie powoli wypycha na wierzch i boli mnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pepek jeszcze na swoim miejscu, chociaż już dziurka w nim nie taka gleboka jak zawsze :P pewnie powoli bedzie się wywracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:-) poczytuje ten topik od dobrych 2miesięcy i postanowiłam dziś przemówić:-)Też w pażdzierniku zostanę mamą:-) po raz pierwszy:-),termin mam na 7pażdziernika,na 95% urodzi się dziewczynka(Martynka lub Majka):-):-) Ciążę znoszę łagodnie.żadnych nudności czy innych sensacji:-)-odpukać oby tak dalej:-)Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka- ale się zlozyło ja mam termin na 7 października i bedzie Martynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z- kasiu a po ilu dniach przysłali Ci ta pościel? bo ja już się nie mogę doczekać, a oni póki co nadal nie wyslali towaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Mewka :-) Hmm niech pomysle... czekalam dobry tydzien, jakos 9 dni nawet. Tez juz sie wkurzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka witamy, pisz z nami jak najczęsciej Ja niestety na nogach też na razie dużo tłuszczyku i celulitu to może tyle wystarczy Nieznajoma uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Angela} kazała mi brać już jakiś czas temu, ale ja na każdej wizycie jej mówiłam, że nie było takiej potrzeby i nie brałam... To wpisywała zawsze w kartę, że ewentualnie.... A wczoraj mówiła, że brać 2xdziennie i ewentualnie tą trzecią, bo brzuch wciąż twardy... Wezmę jakiś czas, zobaczę czy się np. po tygodniu coś zmieni... Ale zapytam jeszcze jutro siostrę, bo ona się na tym zna :-p No i do tego nadal mam brać ten magnez. No po prostu jej się chyba ten brzusio nie podoba, a Wy dziewczyny macie wciąż miękki??????????????????? A co do pępka, to ja już mam niezły :-p {nieznajoma} dobrze, że jesteście cali!!! A co do kombinezonów, to ja mam dwa po siostry synku, urodziła 9 pazdziernika, chrzciny miała na Boże Narodzenie i Tomuś miał biały kombinezon na rozmiar 68. A ten niebieski jest też na 68, ale mi się wydaję, że wypada troszkę większy. To jeszcze też zależy jakie dziecko duże się urodzi myślę. {mewka} witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuch twardniej tylko wtedy gdy mam te male skurcze (pisałam o nich ostatnio) a magnez biorę cały czas (największą dawkę jaką się da :O) bo mi pomaga na skurcze łydek, no i ginka kazała dodatkowo na te drętwienia moje nieszczęsne, ale niestety na to mi nie pomoglo i póki co nadal mam zdrętwiałe palce u lewej ręki :O (pocieszam się, że jeszcze 98 dni do porodu! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam straszne skurcze łydek :( A magnez jaki bierzesz??? Pomaga bardzo??? Ale jeszcze dni do porodu to nie liczyłam :D:D:D:D:D Ja dziś się chyba uduszę, tak gorąco, nawet wiatraczek już nie pomaga :( Idę spać, spokojnej nocki brzusie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki! Pierwsza ;-) Zapowiada sie na kolejny upalny dzien... Synek dalej markotny, wczoraj wieczorem zaserwowal z łaska kilka kopniakow - ale to juz maz musial interweniowac ;-) Mam na niego nowy sposob - pije cos zimnego (dzisiaj go tak obudzilam) Ale jestem wyrodna matka, spac dziecku nie dam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Wam dziewczyny tych skurczów, ja tez mam, ale raczej sporadycznie. Ponoc magnez z potasem dobrze brac. Tylko czy mozna potas? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) ja też już na nogach:-) dzisiaj idę na badanie prl,tsh i ft4 - mój lekarz lubi mieć wszystko pod kontrolą i zleca je co kilka miesięcy.U mniej zaczął sie 26 tydzień ,maleństwo szaleje najbardziej wieczorem jak kładę się spać a śpię na wznak(pewnie dlatego że ma wtedy dużo miejsca:-)).Skurcze jeszcze mi nie dokuczają a brzuch mam twardy jak się zmęczę szybkim spacerem ( a spacerkuję codziennie:-)),na napięcie mam przepisane 3 tabletki asparginu i 3 magnezu z wit b6 ,biorę je od 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze regularnie robic tsh i ft4 - mam niedoczynnosc tarczycy, ale na szczescie teraz wszystko jest pod kontrola. Moj synus tez troszke kopie jak leze na wznak, ale to chyba dlatego kochana ze wtedy nie ma za duzo miejsca - przygniata go z gory nasz brzuch ;-) Tak czy siak grunt ze kopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy z tarczycą nie miałam problemów ale jak trzeba robić te badania to robię .Ja mam wrażenie że jak leżę na wznak to dzidzia pływa z jednej strony brzucha na drugą i podkopuje jakby właśnie była szczęśliwa:-) tak czy inaczej ważne że bryka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×