Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Nie wiem co na kurzajkę hmmm chyba w aptece najlepiej zapytać albo lekarza:) A tak a pro po ceratki to kupujecie dla maluch takie majteczki z ceratki na pieluchę tetrową słyszałam że są bardziej komfortowe i nie trzeba bawić się z agrafkami:)Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko troszkę tetrowych pieluszek tam na zmianę i się zastanawiam bo słyszałam że niektóre kobiety sobie chwalą.Ale chyba sobie kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewka-------->:-D ale sie usmialam z tym pajakiem wciagajacym sie na lince, kurde, przeciez to nie "spajdermen" :-D Jak twoje przygotowania do cc, pytam,bo chyba mnie to tez czeka :-O mewka----------> na wp mamy swoje konto z haslem.Podaj swoj mail, to ci wszystko wysle:-) Dziewczyny, te podklady na lozko mozna wykorzystac potem dla dzidzi.Cala paczka 5 szt. 60 na 90, kosztuje 8 zeta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka---->a czemu będziesz mieć cesarkę??Sorry jak się musisz powtarzać dla mnie:)😘 Dagar----> i ty też czemu?? Brzusiowa Kochana gdzie się podziewasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma--------> ostatnie USG wykazało,ze Kornelcia jest w polozeniu miednicowym i na razie za nic nie chce sie obrocic. Musze sie zatem przygotowywac na cc. Bardzo chcialam rodzic naturalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gorąco!!!! nie mam czym oddychać a do tego mąż strasznie chrapie.....biodra mnie bolą ja też się nastawiam na pieluszki jednorazowe chociaż słyszałam że jest tendencja do wracania do tetrowych zwłaszcza u chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mi dzień dzisiaj zleciał! Wpadłam tylko, żeby powiedzieć, że u mnie wszystko dobrze (byłam dzisiaj u lekarza). Nie wiem, czy do poniedziałku będę miała czas, żeby tu zajrzeć :-( Dagar - ja musze mieć KTG 2 razy w tygodniu, bo przy cukrzycy jest wskazane i muszę tego pilnować. Wolę dmuchać na zimne! Buziaczki 👄 MIŁEGO WEEKENDU :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar uzywac troszke takich troszke takich. Tez słyszałam ze tetrowe wracaja do łask. Sama wypróbuje i sie przekonam. Moj małżonek rowniez chrapie. A mi jest tak goraco i spac sie nie chce..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to już wszystko wiem o waszych cesarkach:) U mnie mąż nie chrapie tylko teściowa i na dodatek straszne bąki puszcza brrrrrrrrrrr........ Dobranoc Kochaniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja cos spac nie moge - synus mi sie kreci jak nigdy dotad, mam po dwoch stronach brzucha takie wybrzuszenia - zawsze mialam z jednej strony, tam gdzie dupka. A teraz to juz nie wiem gdzie co jest ;-) Juz sie balam ze moze sie obraca pupa w dol, ale jak mial czkawke to czulam ja w dole brzucha - tak gdzie glowka. A Wy gdzie czujecie czkawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka wanienke kupujecie? Ja chce zwykla, tylko nie wiem czy duzą (100 cm) czy mniejszą (84 cm) Duza dluzej posluzy, ale trzeba wiecej wody grzac i zajmuje wiecej miejsca, a w naszym malym mieszkaniu kazdy cm sie liczy ;-) Poza tym ta mniejsza jakas bezpieczniejsza mi sie wydaje ;-) Dodam jeszcze ze nie mamy wanny tylko brodzik - jest dosc gleboki, wiec moze kupic mala wanienke a jak przestanie sie dziecko miescic to kapac w brodziku??? Jak bedziecie kapac dziecko - na pieluszce, hamaczku, gabce? Ja mam taka profilowana gabke, ale czytalam ze to siedlisko bakterii no i trzeba wiecej wody grzac. Myslalam zeby kupic taki specjalny hamaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką wanienkę:http://www.allegro.pl/item714999523_wanienka_profilowana_z_odplywem_atestowana.html będę podkładać pieluszkę i myslę że to wystarczy. Tez mam dość gleboki brodzik i później mala przeniosę, wydaje mi się że z wanienką większy kłopot niż z brodzikiem. A czkwake też czuje bardziej na dole, chociaż ostatnio tez i nad pepkiem i już myslalam że mala się znowu fikła, ale chyb ją tak mocno męczyła ta czkwaka i cala się obijała o brzuch. U nas dzisiaj chłodniej, w nocy popadało i wreszcie jest czym oddychać, a ja dzisiaj wstalam wyjątkowo wcześnie bo o 6:00 mąż śpi, a ja już zdążyłam sobie sandwiche przygotować, bo mialam strasznego smaka mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki a ja miałam dzisiaj super noc nie dość że pierwszy raz w nowej sypialni to o4 tylko jeden raz na siusiu -przy moich ostatnich kilkakrotnych wypadach to za...sty sukces hurrrrrrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś niewyspana,mała tak wariowała w nocy że myślałam że mi brzuch rozerwie ,zazwyczaj śpię więc tego nie czuje,a wczoraj się męczyłam z zaśnięciem dośc dlugo. Ja wanienkę kupię najzwyklejszą i trochę wiekszą ,mieszkam w domu także trochę więcej miejsca mam.Myślalam o zakupie tej gąbki ,żeby się dziecko nie ślizgało, ale teraz się zastanawiam... Odnośnie czkawki to z reguły czuję ją na dole,ale kilka razy zdarzyło się że w okolicy pępka i też się zastanawiałam czy mała się przypadkiem nie odwraca :) Miłego dzionka życzę kochane mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Szkoda,ze w nocy nie wlaczylam kompa.... Poszlam spac z mezem po 23... Ale wytrwalam w lozku do polnocy i ciagle sie krecilam i nie mialam czym oddychac. Pierwszy raz mialam takie uczucie. Jakbym miala zadyszke po bieganiu... Wiec wyszlam sobie na balkon na pol godziny, potem poogladalam tv. Wrocilam do lozka po 1. O 2 znowu nie spalam, otwieralam wszystkie okna, tak bylo duszno!! I tak jak u Was, Filipek prawie mi dzis wyskoczyl z brzucha!! Tak wariowal,ze szok!!!! Wiec zasnelam po 3.... jak w koncu spadl deszcz.... Ajjj ciezka noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co do czkawki to ja ją na szczęście czuję w dole brzucha choć nie zawsze idealnie po środku, nieraz tak trochę z boku więc dzidzia się chyba kręci ;) co do pieluch to ja nie planuję używać tetrowych, po co sobie dokładać roboty... :P natomiast jeśli chodzi o wanienkę to mam tą większą mimo mikroskopijnego mieszkanka, na dłużej starczy ;) a do wanienki mam zamiar wkładać tylko pieluchę tetrową, żeby się dzidzia nie ślizgała, wszelakie gąbki odradzają nawet w szkole rodzenia bo są siedliskiem bakterii... dziewczyny mam pytanie do posiadaczek kotów, czy Wy też macie tyle kłaków w domu? bo z moich się tak sypie, że nie wiem i przeraża mnie to jeśli chodzi o dzidzię... kotkę i tak mam zamiar podrzucić siostrze ale zostanie pewnie kocur - worek sierści ;) nieraz jak sprzątam to czuję, że to syzyfowa praca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;-) Ale noc, ehhh :( Perelka - moja mama ma kota bez siersci- sfinksa, moze spraw sobie takiego? Wyglada jak przerosniety szczur ;-) Ja jednak kupie chyba wieksza wanienke- przemyslalam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka---> ja tez ciagle latam z odkurzaczem za moim siersciuchem :) Niestety taki ich urok. Czytalam juz na temat: kot i dziecko. Wazne jest,zeby odkurzac 3 x w tyg i zeby kot nie kladl sie do lozeczka dziecka. Bo jak sie nawdycha jego siersci, to moze miec alergie. Poza tym nie bede przesadzac, sama tez od zawsze mialam zwierzaki i jakos wyzylam :) Kasia--> ja sie dzis czuje jak po mega imprezie, taka zakrecona :) No coz.... ale przynajmniej mezus juz wrocil :) Tymczasem i Malgorzatka--> co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane:) U mnie noc ok,trochę się z mężem powygłupialiśmy:)wesoło tak od rana:) Buziole:)aha mąż dziś się uparł i wózek składa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ufffffff, u nas dzisiaj troszke chlodniej:-) Dziewczynki,ja tez czuje czkawke w dole brzucha, zazwyczaj po lewej stronie, cieszylam sie,ze ulozyla sie glowka w dol. USG mnie sprowadzilo na ziemie, mala jest w polozeniu miednicowym:-( Kolezanki mowia,ze wiele kobiet by sie ze mna zamienilo, byle miec cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troszeczke chlodniej... 23 stopnie... Ale mezus w domu,wiec od razu lepiej :) Niedlugo obiadzik i pojedziemy nad jeziorko: spacer, rybki, niech sie maly dotlenia :) Kasia KZ---> kiedy bedziesz miala wozek? Moj ma byc wyslany poniedzialek-wtorek, wiec nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też troszke chłodniej , mąż już wrócił z pracy syn od kolegi zaraz zjemy obiadek i będziemy odpoczywać bo mieliśmy ciężki tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a u mnie remont i to chyba przez wielkie R!!!!!!!!!!! :) narazie robimy pokoj jeden no a pozniej drugi a na koncu pomalujemy nasz pokojik ale konca nie widac! a oststnio to bylam taka wsciekla na mojego M ze szkoda gadac. wyobrazcie sobie ze ja tu skrobie i skrobie te sciany juz 3 dzien i nie powiem ze lekko szlo a moj ukochany zamiast mi pomoc ktoregos pieknego dnia jak mial wolne od pracy to poprodtu wylozyl sie na lozku i tyle. a ja glupia zasówałam i nie powiem bo nie raz mnie cos tam zabolalo w srodku ale zawzielam sie i powiedzialam O NIE!! ŁASKI NIE POTRZEBUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix--------> grożę ci paluchem!!!!!!!!!!!!!!! Dzidzia jest teraz najwazniejsza, pamietaj o tym!!!!!!!!!! Nu nu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja kupiłam wanienkę średniej wielkości, bo mam małą wannę i chcę szybko dzidzię przenieść do wanny, no i do ,mycia zakupiłam foczkę, będę na niej kłaść pieluszkę mój Bąbelek jak ma czkawkę to czuję w dole z boku, dziś jeszcze nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×