Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Halo halo! Juz po usg :) Az sie poplakalam z wrazenia. Malenstwo piekne: glowka, brzuszek, 2 raczki, 2 nozki :) Ma juz 4,44 i wszystko rozwija sie prawidlowo. Czyli kamiec z serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranatinka a w którym jesteś tygodniu? i mialas dalej dopochwowe usg czy normalnie przez brzuch? pytam bo ja ide w nastepnym tygodniu i to bedzie 11tc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam 12 tydzien. Mialam dopochwowo i przez brzuch. Dopochwowo o wiele wiecej widac, bo dzidzius jest jeszcze za maly,zeby go dobrze bylo widac przez brzuch. Choc oczywiscie tez widzialam w takim ujeciu jak macha lapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
renatinka gratulacje :) a to miałaś 4d czy zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka ja także gratuluje zdrowego maleństwa!!! No dziewczynki ja dzisiaj kończę 13 tydzień :) czyli I trymestr :) cieszę się, chociaż akurat dzisiaj jakoś dziwnie się czuję, jakoś mi niedobrze a już ostatnio było wszystko ok... Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj kończe 12 tydzień, a samopoczucie jak dzień:) wczoraj czułam się nie najlepiej dzisiaj nie jest źle:) jutro mam wizyte zobaczymy jak maleństwo się rozwija :) brzuszek rośnie jak na drożdzach aż strach pomyśleć jaki będzie przy końcu:) cieszę się, że u was wszystko dobrze i maluszki zdrowo rosną pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj kończe 12 tydzień, a samopoczucie jak dzień:) wczoraj czułam się nie najlepiej dzisiaj nie jest źle:) jutro mam wizyte zobaczymy jak maleństwo się rozwija :) brzuszek rośnie jak na drożdzach aż strach pomyśleć jaki będzie przy końcu:) cieszę się, że u was wszystko dobrze i maluszki zdrowo rosną pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianella
ja ide na usg za tydzień, moja znajoma była dwa tygodnie temu na usg w klinice we wroclawiu i tam robił jej to jakis wybitny specjalista od usg płodu. Takie badanie kosztuje 250zł (+ płytka) no i tak sie zastanawiam, czy tez tam nie pojechac. Mam tylko 70km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianella
ja ide na usg za tydzień, moja znajoma była dwa tygodnie temu na usg w klinice we wroclawiu i tam robił jej to jakis wybitny specjalista od usg płodu. Takie badanie kosztuje 250zł (+ płytka) no i tak sie zastanawiam, czy tez tam nie pojechac. Mam tylko 70km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianella
ups, wypowiedx mi sie zdublowała MAM jedank pytanie: Jak często macie robione USG? Przy kazdej wizycie u lekarza? Bo ja juz miałam 3 razy a przeciez jestem dopiero w 11 tygodniu. Czy usg szkodzi jakos maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione tez 3 razy a jestem w 13 tygodniu, pierwsze jak było podejrzenie i był tylko pęcherzyk ;) drugie po 2 tygodniach dla upewnienia się i było już serduszko ;) a potem w 12 tygodniu takie sprawdzające czy wszystko jest ok. Następne mam mieć dopiero w granicach 20-22 tygodnia, z tym że zapisałam się już prywatnie na takie 4d w 20 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeeeeeee dzisiaj pieeeeeeeeeeeknie :-D Jak swieci słonko, to az chce sie zyc :-D Własnie wrocilam ze spaceru z zabieram sie do porzadeczków. Mery------>jakos trzymajmy sie, moze czas zakupic sliniaczki, a moze naszych bobasiom rosna zęby ;-) Renatinka---------->supeeeeer, ze z dzidzia jest wszystko OK, ja ide na USG 8 kwietnia i juz nie moge sie doczekac:-)Dostalas fotki albo jakos filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery---->na zgage mnie pomagał rumianek, tylko taki schlodzony wypijany małymi łyczkami:-)Sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzis tez sie strasznie ucieszyłam z tej pieknej pogody az naprawde chce sie zyc!! :) a mi mdłasci jakos jeszcze nie minely , nie wiecie kiedy sie skoncza? w ktorym mniej wiecej tygodniu czy miesiacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianella
to indywidualna sprawa, ja jestem w 11 tygodniu i minely mi ze trzy dni temu, ale kto wie, na jak długo. Za to piersi mnie ciagle bolą i puchną. Dziewczyny, czy wy wiecie, że my całe lato przechodzimy z wielkimi brzuchami? Jak plnujecie w zwiazku z tym swoje wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Tak masz rację kochana, będziemy się całe lato kulać z brzuszkami :-p Mi to na razie przeszkadza, właśnie wczoraj zaplanowaliśmy z mężem wyjazd w czerwcu :-) To będzie nasza I rocznica ślubu i nie mogę jej spędzić w domu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No pewnie,ze mam fotki i film. Najfajniejszy film jaki w zyciu widzialam hehehh super rola pierwszoplanowa ;) U mnie tez dzis cudownie na dworze. Tez wlasnie wrocilam ze spaceru i chyba pojde sie przespac, bo taki nadmiar tlenu to az mnie wykonczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jest trochę smutno, bo w niedzielę zginął znajomy i to przez faceta, który sam chciał się zabić....... Ach tragedia, mówię Wam :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianella
to rzeczywiscie tragedia... Niestety ludzi dosiega czas i nieprzewidziane zdarzenie.... Ja byłam wczoraj na pogrzebie taty mojej kolezanki. Zginał tragicznie na autostradzie. Nie możesz jednak brzusiowa skupiac sie na takich przykrych wydarzeniach, choć to czasem silniejsze od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki nie bylo mnie chyba z tydzien.... Zaczelam 14 tydzien wymioty ustapiły mdlosci sa ale takie malutkie wiec ogolnie samopoczucie jest noi humor wrocil:) Caly weekend spedzilam w szkole wiec byl bardzo meczacy,ciagle siedzenie i sluchanie nudnych wykladow,a studiuje magistra ekonomii wiec domyslacie sie o czym mowie hehe:) Zwolnienie lekarskie mam do 14.04 i wracam do pracy,juz stesknilam sie za ludzmi. pogoda tez na mnie wplynela bo chce sie wychodzic na dwor,ale chyba wszyscy czekalismy na slonce...wiosne...bo jednak zima dała nam w kość. Koncze kochane bo musze cos do jedzenia dla meza zrobić, a to ostatnio bylo rzadkoscia zeby mnie zobaczyc w kuchni przez te zapachy,takze nadrabiam zaleglosci. Aaaa odbieram dzis wyniki krwi moczu mam nadzieje ze bedą dobre. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się opalam, oczywiście tylko twarz, bo tyle mnie widac zza biurka w pracy ogladałam dzis wozki na allegro, wiem że na taki zakup jest jeszcze sporo czasu, ale chciałam sie ogólnie rozeznać. A wy juz kupujecie jakieś drobiazgi dla dzidzi? Bo ja mam spioszki i kaftanik, nie moglam sie oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ ale dzis pieknie w koncu wiosna:) ja tez powolutku zaczynam kupowac rzeczy dla dziecka wczoraj kupiłam body i 3pary skarpetek , wczesniej kupiłam kocyk, duzo rzeczy mam po synku, z wiekszych zakupow to tylko wózek(juz wiem mniej wiecej jaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie! Co polecacie na wzdecia? Od dwoch dni mam okropne wzdecia(nie moge sie \"wyproznic\")hmm Jestem w 10tyg wy tez macie takie wzdecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nic nie kupuje choć nieraz mam ochotę:) mam sporo ciuszków po synku więc zostawiam na koniec zakupy tego co naprawde konieczne:) ostatnio na allegro oglądałam łóżeczka są takie śliczne, że chyba kupię nowe oczywiście w swoim czasie najwyżej będą 2 jedno na górze, a drugie na dole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajusia ja też mam problem z zaparciami polecam musli z ciepłym mlekiem zawsze rano ciemne pieczywo jabłka i żadnych ciężkostrawnych potraw zwłaszcz fast food konieczna jest zmiana diety mi to pomogło i naprawde jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jogurt naturalny z ziarnami siemienia lnianega sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam was dziewczynki w tak słoneczny dzień:)Ja jeszcze nic nie mam kupione a chetnie bym coś kupiła bo takie są śliczne i kochane rzeczy że same się proszą;) mam pytanie bo słyszałam że w ciąży nie wolno myć okien tylko nie wiem czy w zaawansowanej czy przez cała ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję okna i zmieniam firanki tez słyszałam ze nie wolno i w pierwszej ciazy nie myłam ale teraz jestem mniej przewrazliwiona poza tym mam wiecej obowiazkow bo mieszkam sama a jak byłam w ciazy z synem to mieszkałam z rodzicami, zreszta jestem straszna pedantka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×