Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

4sz4 -> nie sugeruj sie glupimi artykulami. Niestety wciaz panuje przekonanie, ze jak kobieta chce, to wykarmi i pol wojska. Niestety nie kazda moze karmic albo moze nie chciec. Kiedys nie bylo bebiko, teraz jest i kobieta moze wybierac. Nie stresuj sie tym. Historia z tesciowa jak z filmu!!! Pogadaj z M, musicie zrobic z nia porzadek i nie pozwolic sobie na takie traktowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 ale wredna suka z Twojej tesciowej, sorry za dosadnosc ale ja bym takiej oczy wydlubala! A karmieniem sie nie przejmuj. Ja mam w dupie takie glupie teksty ze kiedys nie bylo bebiko. A teraz jest i mam ich wszystkich gdzies. Nie bede glodzila dziecka tylko dlatego ze ktos chce zebym karmila piersia. Ciekawe dlaczego moj Kuba przez pierwszy tydzien kiedy byl tylo na cycku nic nie przybral? To chyba nie od nadmiaru pokarmu, prawda? Glupie pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4🌼 a nie możesz teściowej poprostu powiedzieć zeby wypier...ła z domu? ja bym chyba nie wytrzymała z moimi jak sie ściełam jak mały miał 3 lata to pogodziłam sie jak mały miał lat 10 teraz ostrożnie dobierają słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas mysle o powrocie do pracy. Chyba nie pojde na wychowawczy tylko wroce na pol etatu. A czy pracodawca ma obowiazek sie zgodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- to nie film tylko koszmar. A mąż wiadomo że jest i za mną i za mamusią i jak na nią przezywam to dyplomatycznie milczy a potem nic jej nie mówi Kasia K_Z- wiem wiem z tym karmieniem, ale jest ta myśl że może faktycznie jakbym ją przykladala to piersi jeszcze częściej (czyli praktycznie całą dobę) to bym ją wykarmiła... :( dorka- nie moge jej tak powiedziec z wielu względów- jest ona jedyną osobą z którą moge Olę zostawić jak chcę wyjść chocby na zakupy do hipermarketu albo z M na basen, mieszka 800m od nas (4 bloki dalej) i widuję ją codziennie, jakbym z nią źle żyła to zamieniła by nam życie w koszmar, M by sie obraził bo kocha i mnie i mamusię ( :O ) no i po prostu oprócz tych wad (nadopiekuńczości, narzekania na mnie i na wszystko co robię, włażenia z butami w nasze zycie dosłownie i w przenośni) jest ok. Ot taka prosta, kościółkowa kobieta ze średnią inteligencją za to znającą wszystkie zabobony od średniowiecza do dziś. musze ją tolerować i zaciskać pięści i zęby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 - witaj w klubie z tym dolem wredna ta Twoja tesciowa,ale ja sie pcieszam ze tylko te poczatki macierzynstwa takie trudne a potem juz latwiej bedzie tez sobie mysle ze zla matka jestem!!!! a mi dzis smutno,maly caly dzien nie spi,bylismy na usg bioderek i przez 6 tyg mam mu pieluchowac bardzo szeroko bo prawe bioderko niewyksztalcone jak trzeba :( wogole dolek jakis mnie lapie,cale dnie sama z malym jestem i na nic czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super niecale 20 km ode mnie zmarl dzis 22 letni chlopak na swinska grype a jezeli chodzi o micha to rozmowa nie ma sensu zadnegooooooooooo ale wlasnie wrocil z pracy matko co sie stalo??? o tak wczesnej porze??? a i Malinka dzis dostala pierwszy raz mleko Nan ehhhh bez cycuszka :) bo sciagalam laktatorem i ledwo co tam sie srkoplilo i nie wiem czy sprzet zawiodl czy pokarmu brak ile powinnam sciagnac z jednej piersi??? SURI ja tez ciagle sama i z niczym nie wyrabiam wpadnij do mnie to se strzelimy martini :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtlin 🌼 Malinka tez mial ogrom tych krostek na buzce i lekarka tez kazala sudokremem ale ja jej nie smarowalam mi sie wydaje ze on jest na odparzenia a nie na tradzik niemowlecy i ze jest za mocny na buzke pyszczulek przemywalam rano i wieczorem przegotowana woda i robie tak caly czas i jej zniknely no czasem ma czasem nie :) ale juz nie tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na bilirubinie. Moj synus (miesiac i 3 dni) ma stezenie 5,12 ... chyba troche za duzo no nie??? :( Jutro ide do pediatry i juz nie moge sie doczekac, bo stresuje sie ta zoltaczka. 4sz4 - moze niech Twoj M dosadniej pogada z "mamusia" No i jiuz nie zdaze odpisac innym. Slysze, ze moj synus robi mega klocka... hmm raczej placka :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata -- my jutro idziemy sprawdzic bilirubine.. Juz sie boje.. Ostatnio mial sprawdzane tydzien temu, mial 4 tygodnie i bilirubina byla 9,6 :( Ciekawe, ile teraz bedzie.. JoG -- dolaczam do grona walczacych z ciemieniucha :( Cholera jasna! A myslalam,ze nas to ominie. Posmarowalam oliwka godzine przed kapiela, czapeczka na glowke i, za rada MG29, zczesalam szczoteczka do zebow. U Patrysi zniknela juz calkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 ->widzę, że twoja teściowa jeszcze lepsza od mojej... tragedia z tymi babami! Renatinka -> jeśli chodzi o Davercin to uważam że masz rację, że nie używałaś go u synka! Ja go kiedyś używałam, jak miałam problemy z cerą, to jest silny antybiotyk i byłam w szoku, że lekarz go przepisał takiemu maleństwu! co do Sudocremu już prędzej bym go zastosowała. Agata, Renatinka -> mam nadzieję, że w końcu unormuje się ten poziom bilirubiny u waszych maleństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co do wysypek jeśli to uczuleniowe krosteczki to pomaga mąka ziemniaczana ja małą kąpie w krochmalu i zasypuje mąką zmienione miejsca i to pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciemieniuchę dobre są też te kosmetyki: http://www.allegro.pl/item817883365_skarb_matki_super_zestaw_szampon_olejuszka_czapecz.html 4sz4 - co za wredna baba z tej teściowej! Nie cierpie ludzi, którzy nie szanują prywatności innych! Dlaczego wszyscy są tacy chętni do udzielania dobrych rad? Może niech książki piszą :-O Ja mam już drugie dziecko i jeszcze mnie teściowa atakujeże coś nie tak robię :-P A na krostki na buzi lekarka przepisała mi oxykort A - antybiotyk do oczu. pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) wrocil chyba moj dawny aniolek - odpukac! Dzisiaj w nocy spal od 22 do 4.30! rekord! a ja glupia zamiast spac to zagladalam co chwila do lozeczka. Pozniej co prawda troche marudzil, ale wtykalam mu smoka i zasypial. Teraz lezy i zagaduje zabawki na karuzeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj stwierdzilam ze mieszkam na zadupiu, w calym miescie nie ma bebilonu! bebiko jest wszedzie, nan tez sie dostanie. Nie chce zmieniac bo bebilon sprawdzony. Udalo mi sie upolowac comfort, ale o zwyklym to mozna zapomniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Malinka spala jak zawsze od 17 do 19:30 na sile wybudzalam na kapiel :) i obudzila sie o 6:20 :D kochana!!!!!!!! ja to sie wysypiam lepiej niz w ciazy :-P ale mam coraz mniej pokarmu, kupilam herbatke z hippa i zobaczymy czy pomoze wczoraj z ledwoscia sciagnelam 20 a dzisiaj po calej nocy 110 no lecialo by dalej ale sparwdze czy sie tym naje :) bo w ogole nie wiem czy moje mleko ma jakas wartosc.... ale raz dziennie i tak podam jej proszkowe :) czy jest ktoras, ktora karmi mieszanie??? czy podawac wit K??? chyba zadzwonie pozniej do kekarki bo nie mam pojecia K_Z_Kasia nic tylko cieszyc sie swiezym wiejskim powietrzem hihi zartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa, jak karmisz mieszanie, to witamie K trzeba dawać co drugi dzień, tak mnie instruowano przed wyjściem ze szpitala do domu. ja karmie piersią, herbaty laktacyjne jak ich za dużo wypiłam wywołały u mnie nawał pokarmu, wiec wg mnie działają nie wiem, ile powinnaś sciągać, to chyba indywidualna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa nie wiem ile powinnas sciagnac- ale wydaje misie ze taki maluch zjada cos kolo 100-120 co 3 godz. Tak przynajmniej jest przy sztucznym, a czy tyle samo jest przy naturalnym to niech sie wypowiedza mamy karmiace. Ja karmie sztucznym i piersia na deserek ;) Zdecydowana wiekszosc to butla. Nie podaje wit K. Jednak jak chcesz dawac butle tylko raz dziennie, to chyba powinnas podawac, ale dla pewnosci zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia w moim sredniej wielkosci miescie znalezc mleko Hipp to tez cud, zawsze robie zapas paru opakowan bo juz ostatnio maz zjezdził wszystkie markety i tylko w jednym było to mleko Brzusiowa co ty jej dajesz ze tak ci ładnie spi??:P a w ogole to jestem wsciekła od rana bo pralka mi sie spieprzyła, beben sie nie kreci, M jak wroci z budowy to bedzie naprawiał jak sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa -Co dajesz Malince?Przyznaj się też to chcę !!!:P Laktacja dostosowuje się do potrzeb dziecka jak wydaje c Ci się ,że masz zbyt mało pokarmu przystawiają ją jeszcze częściej laktacja się dopasuje .Moze masz kryzys jak to przetrwasz będzie ok Nie ma wyznaczników jedno dziecko wypije 100 ml inne 50 ml najważniejszy jest przyrost masy ciała jak przybiera wszystko jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffff wreszcie wyłowiłam szczątki tej zjedzonej ryby :D:D:D:D:D czekam az chlor opadnie i wrzucam te jeszcze nie zjedzone :-P co ja jej daję??????????? buahahaha miłość :-) i nic więcej, widocznie to jej wystarczy :-P wczoraj proszkowego mleka wypiła 70 a dzisiaj rano ja ściągnełam laktatorem to wypiła 100 wiec nie wiem ale teraz znowu spi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poleccie jakis fajny lezaczek z wibracjami. A czy sa jakies co sie same bujaja? Przyzwyczailam Kube do bujania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmię piersią ale nie mam pojęcia ile się powinno ściągnąć ponieważ nigdy tego nie robię Kasia z tego co się rozglądałam po allegro to same bujają się huśtawki, zerknij sobie np. taka http://www.allegro.pl/item827839979_bright_starts_hustawka_zoo.html właśnie wróciliśmy ze szczepienia... to było straszne, tak się nacierpiało maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.gracobaby.pl/pl_PL/product/1B99/GUS/ k_z kasia ja mam taki.jestfajny bo husta i wibruje a poza tym lezaczek mozesz sciagnac i wtedy tylko wibruje.do tego ma melodyjki i dzwieki natury.mozna go tez ustawic na czas. brzusiowa-ja nie wiem ile sie powinno sciagac pokarmu ale mialam ta herbatke hiipa i mi niestety nie pomogla-ja juz wcale nie mam pokarmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro-ćwiczyć po porodzie SN można chyba od razu .Tylko ,że jak się karmi pokarm może być zbyt słaby .Zbyt wiele węglowodanów się spala podczas ćwiczeń . Herbatki laktacyjne są super !! ja już nie piję ,bo mam rzekę ,ale na początku 3 razy dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pokarmu mam aż za dużo mała nie ndąża łykać ..:( jak jej wyjmuje cyca z buzi to sika mlekiem przez cały pokój ( mój cycek oczywiście) i dziwne jest to że tak mam tylko z lewą piersią tą od serca :) Co do witaminy K to ja nie daje i dawać nie będe -dziecko mi przez tydzień cierpiało na brzuszek i biegunke.A po odstawieniu śpi jak aniołek i kupki w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia mojego pulpecika na pocztę :-D I uciekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×