Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

sie zastanaiwam czy dodac swoje zdjecie do stopki

Polecane posty

bimbałek, powaznie. maria mam na imie. viosenka, mam lapsko jak pudzia i te policzki...ech :) nie jestem fotogeniczna i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądasz całkiem normalnie jak na kogoś kto się czepia błędów ortograficznych :P (albo pomyliłam Cię z kimś:D) aaa jednak musze.. - wstrętny kolczyk:D sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy
tacy mili jesteście, co???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem ejstes niezle
zalosna, najpierw zakladasz topic,ze nie wiesz czy dasz zdjecie- wiedzialas,ze nagdla cala bana na kafe bedzie cie wrecz blagac,zebys je dala, masz kompleksy, specjalnie mowisz,ze jestes taka sraka i owaka i chcesz zeby ludzie zaprzeczali,oni zaprzeczaja a ty i tak im wmawiasz swoje, zalosna jestes i jak dla mnie- nie ma w tobie nic ladnego,wygladasz jak dziecko emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl bimbałek, powaznie. maria mam na imie. Wiem Pudzian, tylko żartuję :D Ładnie wyszłaś na zdjęciu i masz ładne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem pomoge
nie widzialam brzydszego faceta niz ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem ejstes niezle
i serio wygladasz jakbys miala lekka nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosna, najpierw zakladasz topic,ze nie wiesz czy dasz zdjecie- wiedzialas,ze nagdla cala bana na kafe bedzie cie wrecz blagac,zebys je dala, masz kompleksy, specjalnie mowisz,ze jestes taka sraka i owaka i chcesz zeby ludzie zaprzeczali,oni zaprzeczaja a ty i tak im wmawiasz swoje, zalosna jestes i jak dla mnie- nie ma w tobie nic ladnego,wygladasz jak dziecko emo. wiedzialam, ze abo beda blagac albo mnie splawia:D a na zdjeciu naprawde wg mnie brzydko wyszlam. i nie obrazaj mnie, nazywajac emokiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem ejstes niezle
ja nikogo nie obrazam- ja tylko stwierdzam fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie wygladam jakbym miala nadwage, tylko jakbym byla chorobliwie otyla;O a kolczykow, no kilka jeszcze, alejuz mnie nudza i powoli wyciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem pomoge nie widzialam brzydszego faceta niz ty :/ Już nie jesteś środkowym palcem? Znam twój IP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny marekk
o boze co za pasztet:o ale nie martw sie,nie odbiegasz od sredniej kafeteryjnej, tu siedza same raszple i stare pomarszczone pudernice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze abo beda blagac albo mnie splawia NIe słuchaj pomarańczy. Specjalnie pisza na pomarańczowo, żeby szkalować innych. a jak ktos im się na Kafe dobierze do tyłka, to lecą na skargę do moderatorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jestem pasztetem--> powiedzial przystojny, zapewne przystojny tylko wirtualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie uwagi nie zwracam na nich, ale poklocic sie moge, przynajmniej o tyle jestem lepsza, ze siedze tylko pod jednym nickiem i dodalam swoje foto:) nie ukrywam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem pomoge
srodkowym? to zalezy, miedzy jajami to jest on srodkowy. i tak. znasz moje ip? ojej. zajebiscie:D swoja droga jesli trybi o zdjecia to czemu tu ich tak malo robionych do lustra? takie sa najlepsze i ten efekt, ze nic nie widac. wysmienite:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka swietna, drugi raz slucham. a zdjecie nie jest robione na mode do lusra, ktos mi je robil. poza tym fotka ma jakies 3 lata, wtedy tej glupkowatej mody nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiażdżyłeś mnie. mam krótkie, niemozliwe, zebym miala dlugie przy wzroscie 152cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś podobna do mojej znajomej :) ale sam fakt umieszczania tu zdjęcia i do tego zakładania o tym nowego tematu uważam za żałosny tak jak Twoje wypisywanie jaka to jesteś niefotogeniczna i w ogóle beee :) Powinnaś popracować nad samooceną :) Do wyglądu się nie przyczepię, bo pewnie jesteś atrakcyjną dziewczyną :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_sensei
jejku Kciukiem, ale po co sie tak tlumaczyc?? Wstawilas fotke i koniec, brawa za odwage bo niektorzy tylko sa madrzy w pisaniu. Niepotrzebnie wchodzisz w jakiekolwiek dyskusje z tymi baranami, zazdroszcza, bo oni niegdy by sie nie pokazali. A u mnie masz plusa:) Chociazby za brak tipsow, solary i utlenionych wlosow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×