Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

sie zastanaiwam czy dodac swoje zdjecie do stopki

Polecane posty

Gość a ty bimbalek chyba
dawno kobiety nie miales, co? bo zobaczyles kciukiem , ze ma dziewczyna oczy, nos i usta i juz wielki obronca hahhahahahhahaahahaha idz chlopczyku spac, bo juz dawno po dobranocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsg
a niech ci wisi, tylko jesli o mnie tyle osób powiedziałoby, ze jestem żałosna to zastanowiłabym się nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYślicie, ze jak bym miał luziowy nick, to było by modne? Molestowałem o to moderatorki, ale mi nie chcą zdradzić jak to zrobić, a jestem bliski odkrycia. One maja fioletowe, jak moje drinki na spirytusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty bimbalek chyba dawno kobiety nie miales, co? bo zobaczyles kciukiem , ze ma dziewczyna oczy, nos i usta i juz wielki obronca hahhahahahhahaahahaha idz chlopczyku spac, bo juz dawno po dobranocce Co za żałosne gówno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczki lubia tak dowalac wiem, dllatego na takie teksty nie zwracam uwagi:) a na drugim zdjeciu jest moj wybranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak masz szczęście, ze pomarańcze tylko tak gadają. Ja do póki nie zobaczyłem twojej fotki myslałem, ze jesteś DrugQueen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdhshd
chyba mojego zdania o tobie nie biore z powietrza, po prostu czytam twoje komentarze...wiec nie wiem w czym masz problem, nie lubisz pomarańczowego czy co? opinia jak każda inna:O ale lepiej myslec, ze inni są zazdrośni, no tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego maja niby zazdroscic?? pomarancze mozna powiedziec tylko dowalaja, wiec z reguly nie zwracam na ich komentarzy zbytniej uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj zdjecie swoje 40 letniego
kciukiem to ty bylas w tym temacie kiedys co nie potrafilas sie odszczekac i sie nabijali np. oj tak skocze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urokliwa pomarancza
kciukiem, kim jest ten ktos na drugim zdjeciu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj zdjecie swoje 40 letniego
hmm nie pamietam..chyba dala swoje foto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze przez email. kiedys dalam swoje zdjecie, ale o zadnym skakaniu mowy nie bylo, temat byl na temat roznicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj zdjecie swoje 40 letniego
chyba dalas swoje zdjecie i cie wszyscy zjechali ? nie pamietam dokladnie..ale bylo ze nie potrafisz sie bronic i pisalas czesto 'oj' az jedna powiedziala ze zaraz napiszesz' chyba skocze oj tak skocze' bo sie czesto powtarzaklas czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zjechali, ale nie powiem, ze zajechali. a ,,oj'' mowie i pisze baardzo czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda potwora znajdzie swego
amatora :P ot tyle wam powiem :D naraaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ludzie kochani
taka śliczna dziewczyna i taki kolo, który (nie ubliżając) wygląda na nawiedzonego ćpuna?! :O Marysiu, zasługujesz na więcej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, dobre przyslowie, jak dla mnie moj jest najprzystojniejszy na swieicie;) a teraz musze po fajki leciec. nie wiem czy tu jeszcze dzis wroce, bo moj chce grac w swoja nowa super gre ale postaram sie wpasc, jak nie dzis to na pewno jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam co chcialam, a ten ,,dziwny'' wyglad najbardziej mnie w nim pociaga:) nic lece, papsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w amtym temacie chodzilo o to, kto jaka ma tapete na pulpicie. to chyba nie byla kciukiem, pamietalabym z kogo sie nabijalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gała
Bimbałek pewnie się już ze trzy razy zbrandzlował przy zdjęciu tej emo pasztetowej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×