Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

sie zastanaiwam czy dodac swoje zdjecie do stopki

Polecane posty

z nudow temat zalozylam, poza tym jak kazdy lubie pojeczec na temat swojeo wygladu i lubie jak ktos mowi ze tak nie jest (a co od wygladu to mam sporo kompleksow. kto ich nie ma?) pan sensei dzieki:) poza tym, jak mogles mneie posadzic o solare?:O ;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl zmiażdżyłeś mnie. mam krótkie, niemozliwe, zebym miala dlugie przy wzroscie 152cm Możliwe. Chodzi mi o proporcje w stosunku do reszty ciała, a nie o długość w centymetrach. Kyle Minogue też jest maleńka, a zgrabna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pasztet
ale to moja ocena. inni czarni liza sobie dupska jak zwykle. ot cale kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ale paskuda
z ciebie :O:O takie emo yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam krotkie nogi i wygladam proporcjonalnie, bo wszystko mam krotkie;P tylko jezor czasem za dlugi (bez podtekstow) a pasztecior, moze by sie ujawnil a nie sadzil z pomaranczy. i nikt mi tu dupy nie lize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pasztet ale to moja ocena. inni czarni liza sobie dupska jak zwykle. ot cale kafe Ja niestety nie mam takiego giętkiego kregosłupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj zdjecie swoje 40 letniego
fagasa plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zadne emo!!!! qwa czarnych wlosow miec nie mozna, bo zaraz ci etykiete przyklejaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_sensei
bo jak zawsze siedze na kafe to napotykam na same topiki ze zdjeciami lasek z nk, a wiadomo.... to nie sa 'zwykle' laski :D wiec pomyslalam, ze tez moze taka jestes... na szczescie sie mylilam:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ale paskuda
zgadzam sie z postem, czarni wlaza sobie w dupy, bo mtrzeba byc milym.. ciekawe co naprawdę myślą o tobie. pewnie komus tam się podobasz. mi bardzo nie. czarne klaki krótkie i ten obskurny kolczyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie zdjęcie takie, że oceniać się po nim nie da :P Twarz rozplaszczona na ręce, szyja,broda, linia szczęki osłonięta chustą :P Chociaż ogólnie widać, że jesteś powyżej średniej jeśli chodzi o atrakcyjność. A przy okazji: 1. Masz chustę 2. Chusta jest w czaszki i piszczele 3. Masz czarne włosy(farbowane?) 4. Kolczyki w różnych..miejscach... Naprawdę nie jesteś emokiem :> ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl no to mam krotkie nogi i wygladam proporcjonalnie, bo wszystko mam krotkie;P Heh zagmatwałaś jak kobieta. Nic z tego nie zrozumiałem. Jesteś proporcjonalna, ale masz krotkie nogi. To jedno czy drugie? Daj lepiej fotkę swoich nózek :P bo z kobietami ciężko się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdjecie ma 3 lata! a chusta 2euro kosztowala, miala byc firanka ale nosze ja jako szalik czasem. mam czarne, farbowane, neie jestem emokiem nie mam w szafie nawet rurek ani trampek nic, i nie slucham tych piskow co emoki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ale paskuda
co sie tak burzysz. chcialas opinii o sobie to dostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala jestem proporcjonalna. wszystko mam jak trzeba, a to ze dalam fotke twarzy nie znaczy, ze sie calal obnaze, nie mam zreszta takiego djecia, zeby byly nogi widoczne:) macie juz 2 fotki i wyprz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji: 1. Masz chustę 2. Chusta jest w czaszki i piszczele 3. Masz czarne włosy(farbowane?) 4. Kolczyki w różnych..miejscach... Naprawdę nie jesteś emokiem :> ? Emo się boją chust w czaszki i płaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsg
mi tam twój wygląd dynda, wygladaj sobie jak chcesz,a zresztą w duzej mierze to dar lub przekleństwo od natury ale masz zjechany charakter:O wywyższasz sie, wytykasz wszystkim bledy (nawet ort, które zresztą potem sama popełniasz:O:D hipokrytko), masz debilne poczucie humoru, próbujesz zabłysnąc dowcipnymi i pseudointeligenckimi komentarzami (delikatnie mówiac - nie wychodzi ci to), do tego nie mozesz przyznac sie do swojego błedu a, i jestes załosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na tym drugim
to co to? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz pomaranczko ujawnij. bledow nie popelniam, a to, ze nei zawsze uzywam pol znakow albo znakow inter to dlatego, ze mi sie nie chce. a zdanie takch jak ty i tak mam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdsg mi tam twój wygląd dynda, wygladaj sobie jak chcesz,a zresztą w duzej mierze to dar lub przekleństwo od natury ale masz zjechany charakter wywyższasz sie, wytykasz wszystkim bledy (nawet ort, które zresztą potem sama popełniasz hipokrytko), masz debilne poczucie humoru, próbujesz zabłysnąc dowcipnymi i pseudointeligenckimi komentarzami (delikatnie mówiac - nie wychodzi ci to), do tego nie mozesz przyznac sie do swojego błedu a, i jestes załosna NIe zasapałaś/es się? I co z tego? Jakby była idealna, to nie można było by sie z nią drażnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimbalek nie musisz wierzyc, przeciez widac na foto czy jestem czy nie. ale kompleksy i tak mam, ten moj nos!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na tym drugim
ale co to na tym drugim jest? chlop czy baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
ten facet w czerwonych włosach to twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×