Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fifi23

Co sądzicie o ubraniach JApan Style z allegro???

Polecane posty

Wiesz co czasami możesz trafić na jakiś fajny ciuch i z dobrego gatunku z japan style ale raczej to są ciuchy do pierwszego prania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fotkach, gdzie mają je na sobie śliczne i filigranowe japoneczki, ciuchy wyglądają przecudnie - sama byłam bliska skuszenia się na jedną ze szmatek...znalazłam kiedyś na wizażu wątek o tych ciuchach i ochota mi odeszła.. otóż to, co pokazywały dziewczyny, które je kupiły w porówaniu ze zdjęciami z aukcji to niebo a ziemia, w większości ciuchy były zrobione z lipnego materiału, miały inne np guziki (ohydne zresztą), różniły się krojem, kolorem, miały kiepskie wykonanie...padło nawet stwierdzenie, że te ciuchy po zamówieniu szyte są na poczekaniu \"pod zdjęcie\" i dlatego wyglądają tek tragicznie. wiem, ze niektóre z wizażanek zamawiały te ciuchy z jakichś zagranicznych stron i wtedy chwaliły jakość, niestety te z allegro to w 90% przypadków nieporozumienie jak znajdę wątek to wyślę linka:) ogólnie naprawdę nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj dalej
tragedia, to są ciuchy wzorowane na tych ze zdjęć. Szyte w Polsce najczęściej! a jeszcze z marnej jakości materiału ... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bo na zdjeciach wygladaja ladnie ale slyszalam juz wiele takich opinii wiec wole nie ryzykowac... ale moja kolezanka zamowila sobie plaszczyk japan style i jest naprawde ładny. trzeba po prostu trafic na cos fajnego bo wiekszosc to jak mowicie szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl tych dziewczyn z forum wizazu. moze tu tez zrobimy cos z tym rodzaju. bedziemy wrzucac linki ubran japan style zakupionych na allegro i real foto zrobione przez nas. łatwo bedzie wtedy sie przekonac na ile ubrania te to szmaty a na ile fajne ciuszki. wrzucajcie fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj dalej
chyba chodziło o to by wrzucać zakupionych przez siebie ciuchów z japan style i dla porównania tych ze strony kupna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie na tych aukcjach sa zdjecia ubran ktore byly w aukcji i zdjecia real foto zrobione przez dziewczyny ktore je kupily a teraz chca sprzedac. czyli jest porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia111111
ALE PODROBA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Nie polecam. Zdjęcia real są odzwierciedleniem tego, że dostaniesz co innego niż na ich zdjęciu po przeróbkach w programie graficznym. Co do jakości to jest źle, jest ona równa to takiej targowej szmaty :( Wiem, bo sama zamówiłam, za jednym razem 3 rzeczy - miałam to szczęście, że mogłam odesłać. Jedna rzecz była nawet okej, ale po 7 praniach się porozciągała i kolor zbladł, a że była to bluzka, to chodzę w niej po domu. Reszta to była sukienka złej jakości i spodnie, ale odesłałam. NIE POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssss
ja mam dwie bluzki, pioręje ręcznie i trzymają się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Na początku też prałam ręcznie chyba z 5 razy, raz pranie robił mąż i bluzkę też dał do prania w pralce bo była w koszu na pranie. Potym zabiegu kolor wyblakł, ciut kształt straciła. Była prana w opowiedniej temperaturze, a mimo tego nie wytrzymała. Jeżeli trafi Wam się dobrej jakości ubranie to musicie się bawić i prać rękoma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko piorę w rękach, dzięki temu nic nie traci koloru i fasonu. A te ubrania to szmaty, widziałam i nie radzę zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Masz rację Martynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wszystko piorę w automacie
- dla mnie jak rzecz nie przejdzie "testu" prania w pralce - to jest szmata i kropka....nie mam czasu na wydziwianie z praniem ręcznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko piore w pralce i jeszcze nie stralam ani jednego ciucha chyba bym na glowe upadla jakbym miala prac recznie, szkoda czasu, wody rąk i zachodu ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa87
ja zamówiłam 1 bluzkę na allegro z japan style i jest ok material super jak za taka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia24
ja zamówiłam tunikę,taką szarą z czarnym paskiem,pełno ich na allegro.Materiał dość gruby,wygląda tak jak na zdjęciach,jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jik
a buty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA KIEDYS KUPILAM PLASZCZ i to byl blad za duzy a kupilam wedlug tabeli rozm iarow a takanina !!!dziewczyny jakby go ktos z bitej waty szklanej uszyl maaasakra,wisi w szafie i przypomina mi zeby nawet nie kupowac tego szajsu Japan style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaBrukselka
Mam dwie rzeczy z JS...Taką szyfonową niebieską tunike i drugą z falbanek. Obydwie ekstra. Niebieską piorę z jeansami, drugą recznie. Ja osobiście polecam i niczego sie nie boje. Zamawiam dalej, bo ciuchy sa ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×