Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fifi23

Co sądzicie o ubraniach JApan Style z allegro???

Polecane posty

Gość ElkaBrukselka
Z tym biustonoszem to jakaś ściema. Moze ktoś z was ma, bo jakoś nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc japonskie biustonisze potrafia cztnic cuda, bo wiadomo ze typowa japonka jest drobniutka i biust ma malenki wiec musi sie zretuszowac troche ;) one nawet nosza pusg up owe majtki ... ale ile taki stanik z all ma wspolnego z takim porzadnym, nie wiem ale pewnie niewiele ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirvina
mam futerko panterke od japana i jest naprawde super jak na nich:) tak jak anxi wspomniala... zero dramy po rozpakowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skusiłam sie kiedyś na 2 sukienki japan style od junshop07 z tym ze jedna jest to taka elegancka bombka na szelkach którą trzeba na bluzke zakładać wiec nie musze jej prac i mam ja juz rok i jest super i ją uwielbiamza to druga w pierwszym praniu zafarbowała mi sama siebie i inne ciuchy :( i te ciuchy z japan style są na maksa małe wiec przed załozeniem tydzien dietki zawsze mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
kupilam tam tylko raz - ogrodniczki - czekałam na nie 1,5 mca i przysłali jakieś ścierwo do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeeczka25
Cześć Dziewczyny!!!Jestem tu nowa na tym forum...zamówiłam sobie sukienkę http://allegro.pl/item1037525501_ds_bsyjm_elegancka_sukienka_kieszenie_rozm_m.html#gallery i http://allegro.pl/item1028273623_japan_style_tunika_sukienka_s2_r003_rd.html i jeszcze jedną błlezkę...Kurcze po niektórych opiniach aż sie boję otwierać tej paczki kiedy mi przyjdzie bo już czekac 11 dni więc zobaczymy...dam znać jak otworzę i przymierzę....ale aż się zdołowałam po przeczytaniu niektórych postów..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziokowa
Polecam nowo otwarty sklep Japan-Style.com.pl Dostępne są w nim najnowsze kolekcje pochodzące prosto z rąk najwybitniejszych japońskich projektantów mody. Aktualnie w sklepie dostepnych jest bardzo duża ilośc ciuszków dostepnych w wyprzedaży oraz po promocyjnych cenach. Dodatkowo zapisując sie do profilu sklepu na naszej klasie badz na facebooku otrzymujemy 5 % rabat na zakupy w sklepie. Na prośbę klienta jest mozliwość zrobienia zdjec realnego wygladu produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają fajne skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina_92
Hej. mam na oku te spodnie http://moda.allegro.pl/73l-alladynki-pumpy-harem-loel-japan-style-gratis-i1210137371.html i nie wiem coo o nich sadzic. Czy któraś z was juz je miała? Tydzień temu zamówilam bzule tez z JS http://allegro.pl/sukienka-bluza-kurtka-sweter-mis-japan-style-emo-i1206415862.html#gallery i czekam na nią i pomyslałam ze zobacze co przyjdzie i jaka jakość i wtedy zamówie spodnie ale jeżeli mam tak czekać to nie wiem czy juz nie zamowić. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziokowa123
Polecam nowo otwarty sklep www.Japan-Style.com.pl Dostępne są w nim najnowsze kolekcje pochodzące prosto z rąk najwybitniejszych japońskich projektantów mody. Aktualnie w sklepie dostepnych jest bardzo duża ilośc ciuszków dostepnych w wyprzedaży oraz po promocyjnych cenach. Dodatkowo zapisując sie do profilu sklepu na naszej klasie badz na facebooku otrzymujemy 5 % rabat na zakupy w sklepie. Na prośbę klienta jest mozliwość zrobienia zdjec realnego wygladu produktu. www.Japan-Style.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina_92
ja nie wytrzymalam i juz zamówiłam te spodnie i narazie czekam... słyszałam ze długo sie czeka wiem wstrzymam sie z dzwonieniem do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadd
ja mam bardzo duzo ubran z js!!! nie kupujcie u uzytkownika tomshop1, bo jakos straszna... japanstyle24pl, junkshop i lolafashion sa ok... na allegro jest wiele uzytkownikow oferujacych js ale uwazajcie na tych, ktorzy sprzedaja z chin- lepsi sa ci z bankoku. kupuje od kilku lat jakas szmatke js i w sumie tylko kilka razy sie zawiodlam... mam kilka szyfonowych tuniczek, bluze taka szara gruba i tez jest super. wiadomo, ze za taka kase nei ma sie co spodziewac wspanialej jakosci.. ale moge poradzic, by nei kupowac spodni i plaszczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina_92
ja za tą cene cudów się nie spodziewam. Dlatego glownie zdecydowałam sie zamowic cos z tych ubrań. Zobaczymy co przyjdzie bo szukałam takich użytkowników którzy pokazywali real photo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina_92
Własnie odebrałam bluze którą zamówiłam. Czekałam badzo długo bo zamówiłam 31 sierpnia a otrzymalam 20 wrzesnia ale bluza bardzo ładna z tym ze jest czarna a zamawiałam szarą jednak mnie osobiście to nieprzeszkadza jednak nie jest zgodna z opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
jak dla mnie tandeta i droga przesyłka. raz się skusiłam na tuniczkę, na fotkach niezła, w rzeczywistości dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sukienkę z japan style i jest extra! Wygląda jak na zdjęciu, jest wygodna i w ogóle super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
czesc I ja sie zastanawiam nad http://aukcjewp.wp.pl/d646-rose-elegancki-plaszcz-plaszczyk-japan-style-i1248541793.html http://aukcjewp.wp.pl/d647-watermelon-red-plaszcz-plaszczyk-japan-style-i1248541797.html#gallery tymi dwoma płaszczykami, czy moze ktos z was ma juz taki i moglby podzierlic sie opinia czy jest sens zamawiac , lub ktos z was kupowal od niejakiego madx21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, płaszcz za 70 zł? Z czego on kurde jest zrobiony? Z kartonu chyba. Dziewczyno jak chcesz mieć płaszcz dobrej jakości i ciepły to zainwestuj więcej kasy, bo to ci starczy na tydzień noszenia chyba. Na zdjęciu to wszystko ładnie wygląda... Jeny za 70 zł to ja majtki potrafię kupić, a płaszcz... co to za kupa musi być. >:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina_92
Zgadzam sie ze na płaszcz warto zainwestować trochę wiecej kasy... Ja swój kupilam za 300 i szukając po sklepach to jeszcze nie była najdrozszy... Co do innych rzeczy to mam bluze i własnie dostałam spodnie alladynki i jestem zadowolona. Tylko trezab patrzyc a podane rozmiary bo ja zawsze nosze s a najwieksze to m ale tutaj wolalam miec lużniejsze i wziełam l i wcale nie są za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pina_92 Własnie odebrałam bluze którą zamówiłam. Czekałam badzo długo bo zamówiłam 31 sierpnia a otrzymalam 20 wrzesnia ale bluza bardzo ładna z tym ze jest czarna a zamawiałam szarą jednak mnie osobiście to nieprzeszkadza jednak nie jest zgodna z opisem" Podalabys linka tej bluzy-osobiscie kilka bluz mi sie podoba ale nie chce wyrzucic kasy. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy ma któraś ten płaszczyk? http://moda.allegro.pl/plaszcz-plaszczyk-japan-style-roz-s-m-gratis-i1269712537.html baaaardzo mi się podoba ale w to całe "japan style" to ja w ogóle nie wierzę, czasami nawet na zdjęciach widać że to szmaty zwykłe. ale ten płaszczyk przestrasznie mi się podoba. myślicie ze warto zaryzykować zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamatasi123
kurka zamowilam plaszczyk wlasnie z Japan Style i sie boje bo byl rozmiar 38M a ja nosze 36S pytalam sprzedawcy a on odpowiedzial ze jest odpowiednikiem polskiej S now iec czekam jak bedzie wygladal jak przyjdzie okropny to sie zalamie:(:( czekam na niego 3 tyg a on taki sliczny a powiem ze juz kiedys zamawialam u nich rzeczy i no na zdj troche inaczej wygladaly ale to juz nawet jak polskie rzeczy kupisz to inne sa niz na obrazku wiadomo ;p ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam przez japan style 2 bluzy- jedna taka misiowata a druga tunika tylko z długim rękawem i cieplejsza na zimę cóż... jestem troszkę rozczarowana szczególnie bluzą a la misiek no ale za taką cenę raczej nic lepszego nie mogło przyjść.... Ogólnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×