Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fifi23

Co sądzicie o ubraniach JApan Style z allegro???

Polecane posty

Gość nienie tylko nie japan
Zamówiłam raz i nigdy więcej-bluza z zacinającym się zamkiem, "misiem" na kapturze z którego wychodzą kłaki i cała bluza w nich jest, matreiał kiepski, cienki a miał być polarek i do tego .... 3 miesiące oczekiwania na przesyłke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakuff
sa ladne i tanie a co za tym idzie do niczego wykonane, nigdy nie wiem co Ci przysla bo na zdjeciu wszytsko wyglada pieknie na filigranowej Japoneczce. Kupujesz- ryzykujesz. ja czasami dostawalam rzeczy bardzo ladne a czasami szmaty ktorych nie dalo sie zalozyc. cos za cos :) http://soakedinfashion.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam u firm polskich, które szyły na wzór i wszystko świetnie raz dałam się skusić na sweterek z wysyłka z zagranicy - nigdy do mnie nie dotarł, na maile otrzymywałam odpowiedzi, że czekać - minęło 8 miesięcy zatem warto dobrze przyjrzeć się aukcji, jeśli koszty ok. 20-25 zł za wysyłkę, nie ryzykowałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar
Sklep Japan style xsart.pl WWW.xsart.pl Sklep Japan styleskle Xsart.pl oferuje ,odzież japan style , bluzki, tuniki, sukienki Spódnice Swetry T-shirt. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar
Sklep Japan style xsart.pl WWW.xsart.pl Sklep Japan styleskle Xsart.pl oferuje ,odzież japan style , bluzki, tuniki, sukienki Spódnice Swetry T-shirt. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StylowePaski.pl
Jeżeli mam być szczera to mi jakoś nie specjalnie podchodzą te ubrania Japan Style.Ale o nic innego jak kwestia gustu. warto pomyśleć o dobrych dodatkach a znajdziecie je na stronie www.StylowePaski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia4213342
A jeżeli bym otwarła zaraz przy kurierze i by mi się nie podobało to mogę odesłać nie ponosząc kosztów i czy zwrócą mi kasę za ten ciuch, ja nie jestem w temacie, bo nigdy nie kupowałam przez internet? Chce kupić sukienkę, chciałabym żeby była tanie i ładna a w pobliskich sklepach to nie ma szans ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japanos
Zgadzam się z wami, że co innego na zdjęciach a co innego w rzeczywistości. Zamówiłam ostatnio jedną bluzę właśnie Japan Style i cóż..cienka szmatka, która w dodatku skosmaciła się po pierwszym ubiorze:) Nie spodziewałam się cudów bo jej cena też robiła swoje, ale co najważniejsze zamówiłam kolor żółty.. a mi tu przyszedł jakiś oczojebny złoty;/ Nie jestem zadowolona.. nie polecam wcale. Czasem lepiej wydać więcej pieniędzy ale za coś porządnego:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stefcia
OTWARŁA HAHAHA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123
Zacznijmy od tego że na allegro jest dużo złodziei którzy sprzedają rzeczy japan style, sama miałam taką nieprzyjemność. I dlatego te rzeczy są marnej jakości... Proponuję kupować rzeczy w sklepach internetowych japanstyle sama jestem bardzo zadowolona z jakości tych rzeczy a wysyłka jest w ciągu 48 godzin!! Szszególnie polecam japanstyle.pl wysyłka taniutko:P i rzeczy ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę rzeczy kupiłam i dwie były znakomitej jakości ale niestety większośc to buble.Spróbuję zamówić te z polecanych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaka
Dzięki eliza123 za polecenie strony. Zamówiłam i bluza jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane spodenki maja
bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagala
a co sądzicie o tym pasiaku? Miał ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serei
Zamówiłam dwa miesiące temu dwie rzeczy: sukienkę na lato, białą bez rękawków oraz białą dużą bluzę z kapturem. Jestem bardzo zadowolona, jako że nie spodziewałam się rewelacji, a zostałam mile zaskoczona. Sukienka układa się i wygląda jak na zdjęciu, a bluza jest fantastyczna i cieplutka. Ale faktem jest, że przeważnie są to szmaty i trzeba bardzo uważać i nie robić sobie wielkich nadziei. Jeśli chodzi o materiał, to nie są to jakieś wymyślne, wspaniałe ciuchy na miarę Versace, ale coś, co się ponosi jeden sezon, tudzież dwa i kupi się nowe. Jedno wiem: nie odważyłabym się prać tych ciuchów w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dobrze oglądać ubrania. Sama zamawiałam kilkakrotnie. Ze wszystkich jestem zadowolona :) Najgorsze było długie oczekiwanie na paczkę. Niektóre ubrania piorę ręcznie, inne nadają się także do pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Ja dosc dawno temu zmowilam tunike i futerko Japan style. Jestem bardzo zadowlona chociaz faktycznie fyterko moglo byc rozmiar mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, ogółem że są ok, ale niestety mi nie doszły rzeczy, które zamówiłam i byłam stratna 100zł:(. Czy wam coś takiego się trafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie na dobre gatunkowo nie wyglądają, ale nie kupowałam jeszcze niczego z tej firmy, więc ciężko mi się na ten temat obiektywnie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njah
Ja dwa lata temu kupiłam tą bluzę: http://allegro.pl/japanstyle24-pl-bluza-bluzy-mis-japan-style-s-m-i2967804786.html Byłam zadowolona-do dziś ją mam choć już jest podniszczona i noszę ją po domu.Pamiętam że zapłaciłam duuuużo za wysyłkę i czekałam prawie miesiąc.Warto było.Inaczej przedstawia się bluza męska którą kupiłam u tego samego sprzedawcy.Jakość i fason ok, ale rozmiar XL był w rzeczywistości S i w rezultacie to ja w niej chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam ostatnio u nich torebkę i to co ostałam to jakiś chłam... wygląd torebki na zdjęciu baaaardzo odbiega od tego co dostałam! nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mózgowy
Ja polecam tą stronę ;) CocoFashion, tu jest Japan Style no i kilka razy zamówiłam, byłam zadowolona, bo piszę jaka jest jakość ubrania, więc wiem co kupuje, są też zdj rzeczywiste na niektórych produktach ;D Ciuchy nie są drogie, bo na innych stronach Polskich są droższe to jednak wole poczekać i zaoszczędzić. No i za przesyłkę wiadome trochę się czeka ale warto, czasami zniżają jeśli bierzesz więcej lub dostajesz rabat xD Co do allegro to trochę niestety można sie oszukać, raz zamawiałam i udało mi się kupić bluzę w dobrym stanie, zawsze czytaj komentarze o osobie sprzedającej jesli ma zbyt dużo negatywów nie kupuj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mój gust oraz styl,jak wiadomo każdy lubi co innego iw czym innym czuje się dobrze,wygodnie,. To chyba najważniejsza kwestia. Zawsze kupuje na http://www.avesti.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddd
Chciałam kupić ale niewiem koleżanka już rok w bluzie chodzi i jest ok. Myśle że to zależy od źródła. Jak myślicie, kupić...czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kigurumi już są na allegro, moja koleżanka kupiła , jest super mięciutkie jak przytulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminqaa
ja ubieram się u koleżanki która sprzedaje ubrania włoskie i tureckie, za małą kaskę można się naprawdę fajnie ubrać, a jak się przestrzega przepisu prania z metki to nic sie nie dzieje, przynajmnie u mnie. Teraz zaczęła nimi handlować na allegro, login panterabutik, jak coś to polecam, mam nadzieję że nie naruszyłam regulaminu tego forum swoim postem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłem dwa razy, raz dostałem w prezencie taki zakup. 1. płaszcz wiosenny, który miał mieć 69cm długości miał 94!, był po kolana, a gdy sprzedający dostał ode mnie filmik z rzeczywistymi wymiarami, to się oburzył że jak się nie podoba to po co było kupować. wymiary chyba po coś są... na szczęście płaszcz udało się skrócić do pożądanej długości za 10zł, więc strata niewielka. gość wymiarów podanych w aukcji nie zmienił. czas oczekiwania 10 dni. 2. koszula, zwykła, czarna, bez bajerów. identyczna jak na zdjęciu, wymiary też się zgadzają, szybko schnie, całkiem fajna i przyjemna. jedyny minus to taki że musiałem nożykiem wyciąć dziurki na guziki, bo były zwyczajnie zaszyte. czekałem na nią 22 dni. 3. koszula od mojej dziewczyny. miała być 100% bawełna, koszula w kratę. przyszło koszulopodobne coś uszyte z ceraty. śliski materiał, pełno wystających nitek, prasować to trzeba nie wiem czym, bo dalej pozaginane. za krótka, za szeroka, rękawy takie że wlezie noga z luzem, w dodatku za krótkie. wymiary tragedia, nic się nie zgadza! czas oczekiwania: 42 dni! i 50zł w plecy, prezent nieudany, bo w żeby to na kogoś pasowało to musi mieć 150cm wzrostu (mi koszula odsłania pępek, mam 170cm wzrostu), mieć ze 120 w klatce, ja mam 92, a ręce trzeba mieć jak nogi, w dodatku krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy laska
TE SZMATY SZYJA W RPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×