Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fifi23

Co sądzicie o ubraniach JApan Style z allegro???

Polecane posty

Gość jatezx
ja tez niestety niezadowolona. kupiłam futerko i chyba łudziłam sie ze bedzie takie ładne jak na fotce a tu klops, ale w sumie za taka cene nie mozna było sie spodziewac nic fajnego.... ...szkoda ze nie mozna kupic futerka dokladnie takiego amego jak na fotkach na allegro, chetnie zapłacilabym wiecej, gdyby tylko było identyczne. generalnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waew
CO JA SĄDZĘ- > zgadzam sie w 100%. ja kupiłam juz rok temu jak nie wiedziałam ze to takie gówno i nie bylo tyle negatywnych komentów. poczytajcie komentarze, mówia same za siebie. to nie jest 500 ludzi którzy wybrzydzają. te ciuchy sa ponizej jakiejkolwiek mozliwości przełkniecia. zamawiajcie jak jesteście głupie to sie przekonacie na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne czasy
no tak tandeta materiał tandeta styl tak jak cała kafe TANDETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh japan style
styl przedszkolaka i pieszczacych się lolitek ,starych maleńkich hehe ale jak baby 30 letnie noszą te tandetne szmatki to się zastanawiam czy z psychiatryka nie uciekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala05
wlaśnie niech któras wię wypowie nt tych alladynek harem też chcialam je zamowic... nie zamawiajcie dresu z japan style pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sukienkę,też bałam się że będzie to badziew,a tym czasem przyszła sukienka bardzo ładna z fajnych materiałów(łączone satyna i tiul).Ale bardzo długo czekałam 2 miesiące ponad już myślałam,że nie przyjdzie. polecam mój sklep z biżuterią niedrogą-dodatkami można odmienić każdy ciuch www.cudowny-kuferek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to wkurza
Wkurza mnie jak czytam komentarze negatywne w sprzedawców japan style typu: Towar to jakaś szmata (no jasne przecież za średnio 20-30 złotych to powinien być jakości jak od dolce&gabbana, materiał genialny i w ogóle), albo Za długo czekałam na przesyłke (rusz mózgiem człowieku towar idzie z Chin, czy też Japonii, to co w dwa dni ma dolecieć) Tacy ludzie to chyba zgubili rozum po drodze w swoim życiu. Mam 3 rzeczy z japan style i jestem bardzo zadowolona. Wystarczy trafić na dobrego sprzedawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej chcesz
żeby inni kupili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japannigdtwiecej
zamowilam na all bluze w listopadzie i do dzis paczki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super rzeczy naprawdę warto
Gość Ciuchy Japan Style z allegro
Nie są ani Japan, ani tymbardziej style, rozważam czy są ciuchami :) Drogie panie, odwiedzacie ebaya i sprawdzacie JAPOŃSKIE albo CHIŃSKIE (tylko aby była wysyłka z Hong Kongu) aukcje - tam są tylko nowe ubrania, naprawdę są JapanStyle (harajuku, street, lolita, rave, cute i inne) i w większości z wysyłką bluzka nie kosztuje więcej jak 100-150zł :) A więc tyle, co niektóre "Dżapanizstajl" z allegro....... Nie rozpadają się po upraniu, kolory wolniej płowieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelusia155
to zależy. ja kupiłam bluzę ale rozmiarówki sa wyżśze, kupiłam s a powinnam xs. bluza z uszami. w reczywistosci jest tez ladna i bardzo cieplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japan style - to ciuchy kiepskie gatunkowo, ja bym nie radziła kupować , ale to nie wyklucza innych ciuszków z allegro, robie tam zakupy, podobnie jak na http://sprzedajemy.pl . Jesli się dobrze szuka wszędzie mozna znależć okazje - dobre ciuchy za niska cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
dajcie spokoj z ta tandetą...zamowilam bluzę i przyszla zupelnie inna niz na zdjeciu i inny kolor. WYstawilam neutrala ze bluza zupelnie inna niz na zdjeciu i slabej jakosci. I jeszcze mi odpisali ze jak mi sie bluza nie podoba to moglam oddac i ze komentarz nie sluszny...no jak kurwa niesluszny skoro zamawiam to co jest na ZDJECIU a dostaję cos marnego nie teakiego koloru i innego kroju???MOim zdaniem allegro powinno sie tym zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz Zmc
ja się zawiodłąm i więcenie kupię. Na paczke z Jaopnii czy skąds tam czekałąm ponad miesiąc.. Tunikę zamówiłam w rozmiarze L a przyszłą jakaś nieoznakowana jakby S ;/ do tego zamiast biała to jakaś kremowo szara, wyglądałą jak brudna;/ leży teraz w szafie nie noszona, kasa wyrzucona w błoto /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartusiaaa
A ja zamówiłam ta sukienka i przyszła dobra gatunkowo i nawet miała kolor taki sam jak na zdjęciu trochę za luźna ale jest ok i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobina luksusu
dziewczyny, jesli jestescie zainteresowane ciuchami Japan Style, ale lepszymi gatunkowo, to zapraszam - kontakt na maila penyl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×