Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aspilakopa

orgazm łechtaczkowy vs. orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość tik-takowa
nie lubie kiedy facet pyta gdzie sie czuje orgazm.gdzie sie zaczyna,gdzie promieniuje.itp..:)) tego sie nie da tak łatwo opisać..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinowa - myślę, ze jest podobnie, chodziło mi bardziej o miejsce - no i czy tu tez sa róznice, jak w temacie topu ;) tik-takowa, oczywiscie ze ma prawo nie lubic, to jak najbardziej... tyle ze..no cóż, ja wolałbym inną, mówiac krótko i węzłowato :D własciwie dobrze ze o tym pisze, bo w ten sposób oszczedza się czas... a przeciez takie niedopasowanie wyjdzie prędzej czy pozniej co do masturbacji faceta, i jej tolerowania przez dziewczynę.. no przeciez to słuszne, myslę tak samo jak Ty :D przeciez skoro sam, załózmy cos robie, to jak mam zabraniac komu innemu :D przeciez róznice w temperamencie tez istnieją, jakos trzeba je rozwiązywac. Chyba nie mam czegos takiego, ze jak ona to by robiła "pod" jakies foto czy film, to bym się wzburzył... jako facet uwazam to za normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik-takowa - przepraszam, to dlatego ze my jestesmy bardziej.. hmm, techniczni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wibratora, tez mam zamiar go kupić.. znajomej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc nadchodzący orgazm odczuwam od szyi po kolana mniej wiecej;) zdarza mi sie obejrzeć jakiś filmik a potem hulaj dusza piekła nie ma, dla mnie bardzo stymulujące są nawet same dźwięki:) np gdy słyszę kogos za ściana- zawsze kończy się na obudzeniu chłopaka albo zajęciu sie sobą;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
ja uciekam...dzieki za rozmowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tik-takowa 🌼 no mam nadzieję ze się ucieszy ;) tylko skąd mam wiedziec jaki bedzie najlepszy...taki wybór w tej branży... owszem, we dwójke też.. ;) być może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że na prezent dobry będzie jakiś kolorowy albo z perełkami w środku, coś co nie wygląda jak penis z plastiku:P a potem nic tylko okazać znajomej co i jak:) ja uwielbiam kiedy w ramach gry wstępnej facet robi mi minetkę i działa wibratorem przy tym:) seks po tym smakuje jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby te perełkowe najlepsze ;) delfinek jako opcja, niektóre sobie chwalą nie sądzę, żebym musiał pokazywać co i jak :classic_cool: to zresztą i tak wyjdzie w praniu, sądzę.. a raczej we wkładaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
Kalinowa Panienko czytam sobie i czytam- bardzo jesteś podobna do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki wielkie, tez będę leciał, pora jakas dziwna sie zrobiła :o :D papa 🌼 PS za kilka dni, jak to z tymi piersiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
po prostu bardzo mi przypominasz mnie samą:)... jakoś wydaje mi się, ze jesteś w cudny sposób wrażliwą osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
a co do kwestii orgazmów Twoje opisy są bardzo przyblżone do moich odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to takie miłe że aż muszę odpisać, mimo że powieki na zapałkach już:) wrażliwość ciała vs. wrażliwość duszy:) a może wszystko na raz... dobrze spotykać podobnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinowa 🌼 no niby tak, ale.. cos mnie trzyma :D ale pewnie zaraz jednak pusci, przynajmniej na dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
NIe śpię sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to co Ciebie ;) no niby tak, ale juz dziś szedłem spac o nienormalnej porze.. tylko ze ja nocą dostaję drugie życie. Chyba jestem wampirem :classic_cool: za to rano jest masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
kalinowa panienko - gdyby mój facet przeczytał Twoje wypisy na temat orgazmów, podobny styl, wrażliwość byłby pewien, ze to ja napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
222 mój nick sugeruje, ze kocham noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach nocy, zauważyłem ;) też masz obydwa typy, jak kalinowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach nocy
222 Mam :) ale pracuję nad mieszanym co mi się na razie nie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nietrudne - gdy masz "coś fajnego" wewnątrz, pocieraj łechtaczkę :D wiem, jestem prosty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×