Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aspilakopa

orgazm łechtaczkowy vs. orgazm pochwowy

Polecane posty

noo. :D to samo raz w nocy, jak je namierzyłem to przy "Carycy Katarzynie" i 2 podobnych ustaliłem rekord :classic_cool: do dzis nie pobity :D po latach sciagnałem sobie i patrzę, jaka oblecha... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie historyzujacy, ale aktorka ja odtwarzająca byla jakas taka.. zwierzęca :D zreszta w drugim tez była, i był już modern z dzisiajszego punktu widzenia oblesna, jednak gust tez ewoluuje nie wiem czy jest sie czym chwalic, 10x w ciągu 6h...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tego co powiadał mi mój chłopak to w wieku największego rozbuchania hormonów, zdarzało mu sie więcej:) ale on jest seksualnie nadpobudliwy do teraz(Bogu niech będą dzięki:)) ewolucja gustu- pewnie tak:) teraz przy ogolonych i zaimplantowanych te niemieckie panienki jakies takie obwisłe i niechlujne sie wydają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usprawiedliwienie podam, że do dzis czasem bywa po 6-7x jak cos człowieka opadnie ;) oczywiscie nie codziennie.. kiedys trzeba pracować ;) no, i one były jakies ... obfite lekko ;) choc nie powiem, upodobanie do zwierzęcosci mi chyba do dziś zostało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie hamowanie się, brak zahamowań w seksie, dzikośc... spontanicznosc.. krzyki, siła, pot.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to można inaczej? :P Już myślałam ze jesteś fanem bujnie owłosionych, przesadnie naturalnych:) Tak a propos tytułu- jak wygląda orgazm u mężczyzny? Odczuciowo znaczy się. Panowie, uzupełnijcie moje braki w edukacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna inaczej... niektóre lubią róznie.. jest taka seria "IFeelMyself" - kobiety tam masturbuja się do orgazmu - i widac, ze jedne są stonowane, jakby nawet "ospałe".. inne zywsze, jeszcze inne gwałtowne.. ma to także odbicie w przeżywaniu orgazmu, te dynamiczniejsze maja bardziej.. hm, wybuchowy ;) co do odczuc męskich, tu jest niezły link: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4796655 jak to widzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie podoba mi się najbardziej wpis (nie na temat) loli-27 " ja slyszlama rozne wersje na temat przezywania orgazmu, jednym robi sie goraco w stopy innym ogolnie goraco innym wsztko cierpnie ale sam orgazm mozna porownac do bardzo ale to bardzo przyjemnego swedzenia od ktorego chce sie krzyczec!! a krzyk czasem poteguje doznania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy.. oo, jaka czarna elegancka kreacja ;) tyle że chyba juz prawie wszyscy pouciekali, a i poruszac się trzeba po siedzacym dniu.. szkoda ze poruszać na pionowo, a nie poziomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sumie wpadłam na chwilkę, chociaż poczytać Was;) Co do nicka zarezrwowałam już wczoraj- jestem raczej przezorna dziewczyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie, czasem podszywacz jest szybszy :classic_cool: moze nie tylko czytać, ale tez dorzucic cos od siebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 - pozwoliłam sobie również poczytać Twoje wczorajsze komentarze i też pewne rzeczy mi się nie zgadzają A tak w ogóle jestem fanką facetów, ludzi rocznik 78, 79 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te roczniki sa optymalne, ale wsród kobiet, rzekłbym :P no pewnie ze ja to nie ja :classic_cool: a tekst ze "jestem prosty" jest dosc znany, i wygodny, nie ukrywajmy - aczkolwiek zeby go uzywac potrzebna jest pewna zmiana myslenia o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz- uwoelbiam poczucie humoru i błyskotliwość u mężczyzn (a Ty jesteś również inteligentny z tego co zdążyłam poczytać) i to powiedzonko fajnie współgrało. Ten ktoś kogo znałam był podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję aczkolwiek do komplementów /zwanych zaleznie od kontekstu pochlebstwami ;) mam stosunek ostrozny :classic_cool:/ jak mówię, to trzeba przegryżc, zeby wiedziec kiedy go uzywac - no i oczywiscie nie z nadmiarem ;) (bo w koncu az tak prosty to nie jestem) no i jestem z '76, czyli zabytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 - doskonale wiem o co chodzi;) ale powiedzmy...nie dbam o to w tym miejscu po prostu chciałam to nieudaolnie? nakreślić;) to nie był komplement tylko stwierdzenie faktu:P Jestem młodsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, o ile jestes młodsza ;) mam sie bac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie pytam.. bo chyba zaraz polecę, cały dzien sie produkowałem.. śmieszyłem, tumaniłem, przestraszałem ;) oczy juz troche daja popalic, i ogólne stęzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ogólnie pytam.. bo chyba zaraz polecę, cały dzien sie produkowałem.. śmieszyłem, tumaniłem, przestraszałem " Szczególnie ienresuje mnie to ostatnie, przestarszyłeś?:P Rozumiem. Ja też muszę coś jeszcze dzisiaj zrobić a jutro kolejny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieku się nie boję, jak juz to kobiet ... nie, to tez mi juz minęło :classic_cool: akurat z przestraszaniem to cienko, wole ogólna harmonię ;) czyli mam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×