Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Gość gościu
A kiedyś była taka piosenka \"Actor\". Jest fajna i romantyczna. Może byk tak wstawic tam? Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok chyba 1992, albo 1993 Michael Learns To Rock - The Actor. Dodałem. Fajne to jest. Pamiętam, jak grałem to na dancingach i w dyskotekach. Szkoda, że to zespół jednego przeboju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach..jesteś cudowny ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja, to ta muza jest taka ... Może poruszająca? Piszcie, jakie jeszcze lubicie? Wciąż szukam melodii w stylu tych z Erotic Music. Może jakieś kawałki z filmów z serii Emmanuelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach...jeżeli lubisz kochać się przy takiej muzyce ....to jestem z tobą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Jakiś czas temu w radiu zagrali taki kawałek podobny do 28 stopni w cieniu. To chyba jaka przeróbka musiała być, czy co? Ma to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża - ok, będę się rozglądał w sypialni... ;-) Chyba muzyką można mnie uwieść, taką mam romantyczną duszę. A jak słyszę takie kawałki, to sie rozpływam, nie tylko w sypialni ;-) Gościu - Dodałem dzisiaj nowych trochę. Jest i Jean-Francois Maurice - La Recontre (podobny do 28 l\'ombre) i inne jego kawałki, Chris de Burgh, Demis Roussos i nowe erotic instrumentalne do pościeli. Fajnie, że Was też melodie takie ruszają. Zastanawiałem się nad nową kategorią, amerykańską muzyką z lat 60. Sporo takich w romantycznym klimacie mam i wrzucę do katalogu: http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/American+60s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
lol, dzieki, to ten kawalek. te pozostale tez sa niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
Facetpoprzejsciach to samo ja czuje coś pięknego..Chyba muzyką można mnie uwieść, taką mam romantyczną duszę.....tylko brak mi takiej bratniej duszy która by to rozumiała jak ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brakuje takiego kogoś bliskiego. Moja Pani nie lubi takiej muzyki, nie rozumie. Tu potrzeba właśnie romantycznej duszy, wrażliwego ucha i serca. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza1111
facetpoprzejsciach..widzisz ja my się rozumiemy ...ja mam taka sama sytuacje jak ty z moim ....ale cóż..marzy mi się facet jak ty ..który lubi kochać sie przy romantycznej muzyce i kieliszku wina i świecach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda... Przyjdzie nam samotnie chwytać to delikatne trzepotanie serca, westchnienia przy łagodnej, ale podniecającej muzyce, marzyć o seksie w blasku i cieple kominka, na dywaniku na podłodze i oczekiwać na przebudzenie tych naszych niewrażliwych partnerów. ;-) Może to źle, że ludzie dobierają się kontrastami. Egzodynamik wybiera endodynamiczną żonę, a ekstrawertyczka bierze za męża spokojnego i czasem nudnego melancholika. Mając więcej cech wspónych, byliby mocniej zgrani w działaniach, wspólnych przeżyciach, wzruszeniach, no i ... w łóżku też. A tak pozostaje nam tylko ta muzyka i pojedyncza lampka wina. Samotność wśród ludzi? Może nie aż tak, ale za czymś tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach ..Może i przebudza się .. ale czy w tym życiu /??to nie...To jest w nas my tego potrzebujemy jak powietrza żeby kochać się..ja bardzo chciała bym spotkać mężczyznę, który by myślał tak jak ja ..... to była by miłość jednej nocy....cudowna...z tobą moze.....pięknie jest pomarzyć i wiedzieć ze ta druga osoba tego samego pragnie co ja..... nie spełniona miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest, gdy człowiek zapragnie wprowadzić w życie swoje wyobrażenia. Można zapomnieć o tym, co się osiągnęło i zdobyło. Chyba, że \"na jedną noc\" i \"niezobowiązująco\". Ale czy potem da się wrócić do swojego starego życia? Czy to da siłę na kolejne lata, przy boku tego własnego nudziarza? Czy nie będzie kolejnej i kolejnej pokusy do następnych chwil zapomnienia? I pomyśleć, że do takich czynów potrafi nas motywować kilka ładnie ułożonych nutek. Polecam Wam kolejne muzyczki w wykonaniu J.F. Maurice\'a http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/Romantic+Hits i na http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/Erotic+Special A co myślicie o latach 60. w muzyce? http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/American+60s Jak na Was działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach....cudowny w pisaniu..można cie poznać bliżej...moze pogadamy co ty na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża111 - czy Twój e-mail, to ten przy nicku? Napiszę i porozmawiamy przez klawiaturę ;-) Witkacy - a jakiś konkretny tytuł Dead Can Dance? Co proponujesz? Zapach Nocy - trochę ... psychodeliczny, chociaż ciekawy ten kawałek. Szukamy romantycznych nagrań, kojarzących się z uczuciem, wspomnieniami, tęsknotą, troszkę natchnionych, ballad rockowych, ale wyraźnie z kierunku Love Songs. Dzięki za ten. Kochani, serio piszcie, co w muzyce Wam się kojarzy z miłością. Zbierzmy taką kolekcję na wspólne wieczory, przy kominku, przy ognisku, na pobudzenie zmysłów. Niechaj nie będą to ciężkie klimaty, nadmiernie ożywaijące, ale bardziej ... natchnione, takie od serca. Za dotychczasowe - dziękuję wszystkim. Widzę, że sporo już ściągnęliście. Na mnie działa tak np. Demis Roussos, ale rozumiem, że każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję się znawcą muzyki każdego gatunku, poproszę propozycje z tytułami. Posłucham i jeśli będzie w tym klimacie, to na bank dodam. Dopisz tytuły, jakie chodzą Ci po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×