Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Róza111: ale my nie chcemy stygnąć, życie jest za krótkie ;-) A w weekend może byc tak pięknie. W poniedziałek znowu do pracy, koniec urlopu. Trzeba poszaleć i pożartować, chociaż przez chwilę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że platoniczna, ale to przez ta piosenkę. Do tej pory , jak ją słucham , to mam gęsia skórkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara miłość nie rdzewieje? Pamiętam te lata. Ja w tamtych czasach miałem włosy na Limahla, grałem na perkusji i słuchałem Savage'a. Fajnie było. P.s. A ja podkochiwałem się w Kim Wilde. Tylko nie mów o tym nikomu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu kochało Kim :-D I może nadal kocha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może. To, że jej przybyło lat, to normale, ale i ... tyłeczek ma troszkę... nie wiem... większy? To chyba dobre słowo. Lubiłem tez Sandrę i te jej dołeczki w policzkach. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka wyzwala emocje. ❤️ ps. Mam nadzieję, że brum dochowa tajemnicy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty! Większy :-D :-D :-D Jak możesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą o ja będę brał Cię :-D W ałcię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no, sympatyczną, nie plugawą i odrażającą nową wersję odkurzonego Franka Kimono. A, fe Już cos szykuję dla Was, kobitki, zaraz poinformuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Hejka, a coś nowego kiedy bedzie? Ja proponuje takie kawalki Savage - Only You i może coś polskiego Kowalska - Tak blisko. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, właśnie, dopiero dodałem z propozycji AsiaLampard: INXS, Chris Isaack, Billy Idol i inne. A z propozycji gościu wybrałem Kasię Kowalską. Dzięki Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
hej, a Savage nie podoba się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieniefrania
A jak tam wejsc? Ja nie mam tam konta. Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak
Weszłam na ten topik pare godzin temu i do tej pory wertuje neta w poszuliwaniu ładnych piosenek:) Teraz coś mi przykuło oczy. Kiedyś wszyscy byli zafascynowani muzyką .. hmm.. kelly family. Ja sie wtedy nabijałam z nich. Wielka rodzinka zacofanych wieśniaków :) A teraz posłuchałam sobie ich paru piosenek .. i nawet ładnie śpiewali.. http://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=LsfxSZiJG7s&feature=related A swoją drogą ciekawe co sie teraz z nimi dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×