Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Gość moniczka666
facetpoprzejsciach dołańczam się do twojego fan clubu...musisz być cudownym,wrażliwym facetem,ta muzyka odzwierciedla nasze dusze,nasze pragnienia a moim pragnieniem jest facet taki jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
Dziewczyny wyluzujcie bo ten facetpoprzejsciach jest tylko mój ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka6666
facetpoprzejsciach to nasz książe z bajki...a ty róża wyluzuj sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka6666
storczyk uważaj żebyś nie spadł z wysokości na ziemie"do piaskownicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Panie! Spokojnie! Życzliwości mojej wystarczy na wiele potrzebujących duszyczek. Miło mi, chociaż fan klub, to dla mnie za dużo. Wystarczy ciepłe słowo, życzliwy uśmiech i świadomość, że jest ktoś, kogo również poruszyła taka nutka, zagrana na tkliwej strunie serca. Żałuję, że Dama Mojego Serca nie koniecznie daje sie uwieść takimi dźwiękami. Do Niej muszę docierać innymi ścieżkami. Oj, jak bardzo krętymi... Uściski dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk: muzyka poważna jest za poważna na chwile zapomnienia w sypialni. To inne nastroje, inne wzruszenia. Chociaż tu także wzrok potrafi sie zamglić. Taką muzykę powinno się słuchać na dużych salach, w katedrach. My szukamy cichych westchnień wśród dźwięków z serca i duszy. To ma być melancholia ... Wczuj sie w klimat. Kominek, ciepło ognia, migotliwe światło z płomieni i na dywaniku z białego, miękkiego futra oni... Spleceni w uścisku silniejszym niż zew natury, trwalszym niż diamenty i tak czystym, jak uczucie, które nimi kieruje. Scaleni, zespoleni na zawsze, bezpieczni i oddani. Nikt ich nie rozdzieli. Żyją, bo są razem. Tkwią spleceni w bezruchu. Milcząc, przezywają wieczność, która wokół nich przemija... bez znaczenia. Ośmieliłbyś się przerwać taką ciszę ruchem batuty, aby zabrzmiał Wagner, czy Bach? Nawet Tacy Wielcy nie przerwą tej ciszy. Posłuchaj Jej. Jest wielka, wszechogarniająca. Dzięki niej żyjesz. Dzięki takiej ciszy, której nic i nikt nie ośmielił się przerwać, powstałeś. Jesteśmy jej dziedzictwem. Przyznaj i pochyl głowe w szacunku... A ja w zamian, w uznaniu dla Twojego znawstwa muzyki założe oddzielny katalog z muzyką poważną. Tam będzie jej miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach proszę i już o mnie zapomniał ...ale cóż...życie bywa wredne..zegnam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te utwory, ale raczej dobre na po seksie niż przed :) Trochę usypiające w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka6666
facetpoprzejsciach zazdroszcze twojej wybrance musi miec kobieta szczescie posiadać takiego romantycznego czułego kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiumisiu
Pozwolę zaproponować coś z gotyk metalu ale wierzcie mi pasuje do tematu i warto posłuchać Epica-Solitary Ground Taria Turunen-I walk alone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 37
ja dodałambym jeszcze maćka maleńczuka-bo to się zwykle tak zaczyna i parę innych ,ma elektryczny męski głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 37
i wakacje z blondynką w jego wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Acha, poszukam A Epica już dodana. Dzięki, jasiumisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłem dodać, a tu już niektórzy wywąchali. Nigdy nie słuchałem gotic rocka. Domyślam się, że miłośników będzie więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
ja lubie ja lubie - mnie spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiumisiu
To może jeszcze Omega-Dziewczyna o perłowych włosach Leo Zeppelin Stairway to Heaven (schody do nieba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk na wysokości
przyznaję...i pochylam się z respektem. :classic_cool: gdy pisałeś o kominku, to w nim rozpalałem, a na slipmacie połyskiwał w blasku energooszczędnej żarówki czarny krążek z tym; http://www.youtube.com/watch?v=nHPCtgmtS68 ja lubię jak muzykę widać... nie tylko słychać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk na wysokości
brum...dziecko, co Ty tu robisz o tej porze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk na wysokości
hm...to lepiej posłuchaj brum :) a mnie majowa płyta zginęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×