Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Skoro forum erotyczne, to muzyka, którą Wam polecę też będzie erotyczna. Zachęcam do ściągnięcia sobie tych kawałków w mp3. Długo szukałem i składałem ten zestaw. Jak dla mnie, bomba. Uspokaja, ale... i podnieca. Jeśli ktoś ma inne, proszę o wiadomość. Zawsze możemy się uzupełnić w swoich kolekcjach. Miłośnicy techno, rapu i hip-hopu tam nic nie znajdą. To są kawałki do przytulenia, może do tańca, ze zmysłowymi odgłosami i pobudzające wspomnienia. http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/Erotic+Special P.s. wciąż będę wrzucał tam nowe melodie, wię proponuję zajrzeć tam za jakiś czas, będzie ich przybywało. W sumie, mam już 25 takich nagrań, a będzie więcej i mam nadzieję, że się komus przydadzą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
dzięki nie myslałam o takiej muzyce ale sciągne i posłucham...może bedzie fajnie...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatniaa
gratuluję niezłej składanki.. na pewno się przyda. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna i nieciekawa
beznadzieja, takie coś może lecieć w tle w simsach, ale nikt normalny chyba tego dobrowolnie nie słucha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wyrosłem z Simsów, więc może dlatego lubię takie nostalgiczne klimaty. Ale masz prawo mieć swoje zdanie. Jeśli Kenny G, to jaki kawałek? Proponujcie nowe nagrania, to wstawię tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
Niektóre kawałki są świetne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertt
swietna muzyczka, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;-) .Ciekawy klimat, trochę psychodeliczny, jak film z którego pochodzi. Dodałem. Raczej szukam kawałków w stylu nagrania nr 1. Podobny motyw był ostatnio przy reklamie sobotniego filmu w Polsacie "Wielkie Nadzieje" z Gwyneth Paltrow. Może ktoś wie, co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona37
ktoś nie wie ,ale jak się tam u ciebie zarejestrować ,żeby ściągnąc muzyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona37
a nie mógłbabym dostać tego na meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona37
to w kilku częsciach-ładnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiiiii tam
music is my extasy cienkie nawet do całowania się nienadaje a co dopiero na eroticon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxcbcxz
podniecajacym i idealnym na rozbieranki jest "you can leave your hat on" joe cocker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli kolekcja zaczyna się dzielić na dwa gatunki muzyki. Jedne to nagrania muzyczne, jak utwory nr 1,2,3 itp. Typ drugi to styl ballad rockowych. Przypominają mi składanki Kuschellrock wydawane parę lat temu. Dlatego pewnie za jakiś czas podzielę ten zestaw na takie dwa katalogi. Podrzucajcie swoje ulubione, to tam wrzucę je i będzie gotowiec na randki pościelowe ze śniadaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i podzieliłem Romantic Hits z piosenkami, balladami rockowymi itp: http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/Romantic+Hits Wrzuciłem tu Joe Cocker, Josef Hedinger i Matt Pokora i Erotic Hits z melodiami i kawałkami do snu: http://chomikuj.pl/fujiman/mp3/Erotic+Special Wciąż szukam nagrań w stylu erotic, melodii jak 1, 2 i 3 nagranie. Może być z delikatnym mruczandem i pojedynczymi słowami, ale bez śpiewu. Te rockowe wrzucam do grupy Romantic Hits. Widzę, że sporo ściągacie i dobrze. Ale podsyłajcie też swoje typy. Może jeakiś wspomnienia z wakacji i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×