Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Gość róza111
facetpoprzejsciach ...Widziałam ciebie w moich snach .. lecz ciągle nie wiem gdzie cię na jawie spotkać mam..???? jesteś marzeniem tak nie realnym ale wiem... ze kiedy zasnę odnajdę cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colleta
A gdzie "Lily was here" - Candy Dulfer i Dave Stewart'a?:) Dodałabym jeszcze "The power of love" - Frankie Goes To Hollywood. No i może jeszcze "Joe le taxi" - Vanessy Paradis Jesli coś mi sie jeszcze przypomni, to dopiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża111: Ładnie powiedziane... Będę się unosił nad ziemią, tak niedługo już... lecz wolałbym zostać i ujrzeć wschód słońca w Twoich oczach... a łzy, które uronię, zmienią się w deszcz i spadną na Twoje okno... nie będziesz o tym wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colleta: nadrobiłem niedopatrzenie - Candy Dulfer jest w katalogu. Dziecięcy głosik Vanessy nie oceniam zbyt wysoko, ale dodam też. weredyczka: Sade już wcześniej dodane. Jest "Cherish the Day" Dzięki Wam powstaje super kolekcja. Ostatnio tylko tego słucham. Juz jestem cały taki... napalony ...i uskrzydlony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos ładnych słów: Remember the good old 1980\'s, When things were so uncomplicated, I wish I could go back there again, And everything could be the same. I\'ve got a ticket to the moon, I\'ll be leaving here any day soon, Yeah, I\'ve got a ticket to the moon, But I\'d rather see the sunrise, in your eyes. Got a ticket to the moon, I\'ll be rising high above the earth so soon, And the tears I cry might turn into the rain, That gently falls upon your window, You\'ll never know. Ticket to the moon Ticket to the moon Ticket to the moon Fly, fly through a troubled sky Up to a new world shining bright. Flying high above, Soaring madly through the mysteries that come, Wondering sadly if the ways that led me here, Could turn around and I would see you there, standing there Ticket to the moon, Flight leaves here today from satellite 2, As the minutes go by what shall I do, I paid the fare but what more can I say, It\'s just one way. Ticket to the moon. Jeff Lynne potrafil pisać piękne teksty i muzykę. Może macie takie innych wykonawców, to wrzucajcie. Utrzymując wciąż w temacie romantic hits.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaLampard
Dzięki .Ciekawy klimat, trochę psychodeliczny, jak film z którego pochodzi. Dodałem. Raczej szukam kawałków w stylu nagrania nr 1. Podobny motyw był ostatnio przy reklamie sobotniego filmu w Polsacie "Wielkie Nadzieje" z Gwyneth Paltrow. Może ktoś wie, co to było? "mono" -life in mono przydałaby się jeszcze Sade- your love is king, Annie Lennox- no more i love you, why, i whiter shade of pale Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach............. Płyną nad.. cisza pewnie siebie już nie usłyszą...... on ja woła .....on nie słyszy....sen bezsenny ja kołysze.....Pozdrawiam i witam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaLampard - jak mam Cię ozłocić, dziewczyno? Masz za to Mono ode mnie soczystego całusa. Tego szukałem. Znasz jeszcze takich więcej? To jest boskie!!! Dziękuję Ci serdecznie. Resztę propozycji też wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach co sie stało uraziłam cie....ze nie odpisałeś.....a tak pięknie pisałeś...czyżby zakończyło się to ..a tak piękne mogło..być... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaLampard
Nie ma za co. Przesyłam inne , które przyszły mi do głowy. Niektóre z nich mogą wydawać sie dziwne (Spice Girls i New Kids On The Block) ale przesłuchajcie, naprawdę warto. Moi absolutni faworyci . Prince – Most beautiful girl, Eric clapton- Pilgrim, Layla , Wonderful Tonight, Blur – Tender, No distance left to run, The Cure- the last day of summer, The turtles- You showed me, INXS- Never tear us apart, Not enough time, Beautiful girl, By my side Simple minds- Don’t You Forget about me, Hypnotized The Human League- Human Seal- Kiss from a rose, Madonna- live to tell, Nick Cave, Kylie Minogue- Where the wild rose grow, Spice Girls – Naked, Bryan Adams- Let’s make a night to remember; Have you ever really loved a women, Elton John- Something about you look tonight, Garbate- You look so fine John Lennon –Women The ronettes- Be my baby, Lenny Kravitz- If sou can’t say no, Stand by my women LeAnn Rimes- How do i live Guns’n’Roses- Don’t cry, November rain Richard Marx -Hazard, Savage Garden- Truly madly deeply, Universe, En Vogue- Don’t let go, Michael Bolton- Can I touch you there, When a man loves a women, Chris Rea – Josephine, New Kids on the block- I can’t believe it’s over, Varius Manx- Zamigotał świat, Vicky Carr- Can’t take my eyes of you, Donna Summer- Love to love sou baby, Army of Lovers- My army of lovers, Anggun- Snow on the Sahara, P.J. Hooker- Change, Bruce Springsteen- Sad eyes, Genesis- In too deep, Sade- Is this a crime, no ordinary love, Chris Issack- Wicked game, Billy Idol- Eyes without a face, Ashanti- Won’t let them go, Duran Duran- Come undone, Shania Twain- You’re still the one Tanita Tikaram- Twist In my sobriety, Dave matthews band, Santana –Love of my life Gary moore- Still Got the blues, Luter Vandroos - Amazing, Bryan Ferry- Slave to Love, John Waite- Missing sou, Roxy Music- Jealous guy, Roxette- Vulnerable, It must have been love Pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia z głogowa
no mnie sie to osobiscie nie podoba; wolałabym cd z filmu "full monty", ja wolę seks na wesoło No ale jak kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, wiesia z glogowa, jak kto lubi. Posłuchałem przed chwilą tej ścieżki i... jest specyficzna, ale nie romantyczna. To inna kategoria muzyki. Może założę taki katalog ze ścieżkami z filmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach..Poznałam ciebie tutaj....lecz czy ty mnie zrozumiesz P...... wciąż o tobie marze... .jesteś jak poemat..Napisałam list lecz go nie wysłałam bo nie można wysłać listu bez ..zasięgu...brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża111: Aby zrozumieć kogoś, trzeba go poznać. Ale jak poznać drugiego człowieka, gdy nie znamy dostatecznie sami siebie? Czy znam siebie, skoro sam nie wiem, co zrobię, gdy nadejdzie chwila próby? Nie poznasz mnie, dopóki nie zrozumiesz siebie. Czy moje słowa mogą przynieść ukojenie? Czy tylko przyniosą cierpienie, gdy niespełnione nadzieje zranią kolejne serce? Nie dowiesz się, dopóki nie usłyszysz. Czy można zasłuchać się w czyjeś słowa, gdy się ich nie słyszy? Czy można zobaczyć czyjeś pragnienia? Nie dowiesz się, jeśli twoje serce będzie głuche, a dusza ślepa. Czy wolno nam zrezygnować z czegoś, czego jeszcze nie znamy? Jestem w zasięgu ręki i oczu. Zobacz to, uwierz... Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach moge tylko napisać.. ze działasz na mnie jak narkotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To muzyka działa na wszystkie zmysły. Ja też Ją czuję. Jest wokoło i we mnie... w nas. Cały świat gra na tej strunie, a serce bije w rytmie szumiącego morza. Powoli, cicho, nostalgicznie... Tak chcę trwać. Ciepło, bezpiecznie, dłoń przy dłoni, serce przy sercu. I nic nie mówić. Słowa są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colleta
Jeśli piosenki, które proponuję są już w zbiorze, to zwracam honor;), bo nie przeglądam tych katalogów, pisze od razu co mi przychodzi na myśl;) A więc jeszcze: 🌼Motorpsycho - \"Stalemate\" (piosenka ta wykorzystana została w starej reklamie Str8) 🌼Kate Bush - \"Nocturne\" 🌼Gotan Project - \"Queremos Paz\" 🌼Noir Desir - \"Le vent nous portera\", \"A l\'envers, a l\'endroit\" Pewnie coś jeszcze dopiszę, teraz nie ma mnie w domu, jak sprawdzę w swoich zbiorach co moim zdaniem się nadaje i wpadnę tu:) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colleta
Madonna - "Erotica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
facetpoprzejsciach ....i tu sie pomyliłeś ja nie słucham tej muzyki.. to twoje słowa tak na mnie działają....wiesz o tym ..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka6666
oooo...widzę że romans się szykuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetpoprzejściach chyba zostanę Twoja fanką. Ta Twoja kobietka ma szczęście, że ma takiego faceta. Oby było was więcej. A co powiesz na to: http://www.youtube.com/watch?v=h9ifq3cHwo8 http://www.youtube.com/watch?v=ZsukB39t6eA http://www.youtube.com/watch?v=ZqRTtkEHrA4 http://www.youtube.com/watch?v=gq28UQmxDnw http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o I coś nowszego: http://www.youtube.com/watch?v=MMfvdKL8nfs pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×