Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Kawa- z czym ją pijecie?

Polecane posty

Gość oliwianta
np. z mlekiem, ze śmietanką do kawy, z bitą śmietaną ,z cukrem cynamonowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dwiema
kostkami cukru i śmietanką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kawa z mlekiem. http://video.google.com/videosearch?hl=pl&lr=&resnum=0&q=kawa+z+mlekiem+zapowied%C5%BA&um=1&ie=UTF-8&ei=17gWS9-SNJ-OnQPP-sSGBw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBAQqwQwAA#hl=pl&lr=&resnum=0&q=kawa+z+mlekiem+zapowied%C5%BA&um=1&ie=UTF-8&ei=17gWS9-SNJ-OnQPP-sSGBw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&ved=0CBAQqwQwAA&qvid=kawa+z+mlekiem+zapowied%C5%BA&vid=-9211111123679134975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię kawę tak: podgrzewam w mikrofali mleko /ćwierć filiżanki/,następnię wrzucam 2 tabletki słodzika, ubijam spieniaczem do mleka,na to kawa z ekspresu/mnie smakuje carte noir/ no i duzo bitej smietany /spray/.Posypuję kawę mieloną czekoladą/mielona czekolada kotanyi albo kamis/.Kawa wychodzi dobra.W smaku taka sama jak w dobrej kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja jestem wielka miłośniczką kawy :) wspaniale, wspaniale! Każdy dzień zaczynam od kawy i nie wyobrażam sobie pić czegoś byle jakiego. Najlepsze są z ekspresu, wiadomo :-) Czasami dodaję sobie do kawy łyżeczkę kakao i ma wtedy delikatny smak, na wierzch oczywiście spienione mleczko i odrobina cynamonu. To jest mój ulubiony zestaw :) W ogóle cenię sobie dobrą kawę! I zamawiam ostatnio w internecie (na stronie caffetea.pl) pyszną kawę Douwe Egberts albo Segafredo i przywożą mi do samego domu :) eh to lenistwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do kawy chętnie jecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zrobiłam sobie capuccino rano, dałam malutką łyżkę kawy , pięć capuccino, zalałam gorącym mlekiem, ładnie pachniało, jak smakowało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczęśliwego Nowego Roku.:) Życzę wspaniałej zabawy, miłego wieczoru.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
A ja lubie zwykłą, o ile można powiedzieć zwykła o kawie mrożonej. gałka loda, bita smietana i sos malinowy... pychota dziewczyny, mówię wam pychota. Zamówiłam ostatnio kilka opakowań lavazzy do ekspresu na caffetea.pl, więc będe rozkoszować się nią chyba całą zimę. Niam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzie piliście najlepszą kawę na świecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszą kawę jak dotąd
piłam w Bośni. Ale całego świata jeszcze nie zwiedziłam, więc może jeszcze ta najlepsza na świecie jest przede mną. Myślę, że wszędzie, gdzie kawa jest napojem "narodowym" jest ona lepsza niż nawet najlepsza kawa podana w Polsce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doklejam temat
Jaka kawę pijecie i ile razy dziennie? 19:15 mam ochotę 19:37 [zgłoś do usunięcia] daaaaa ja kawe premuium dwa razy dziennie z fusami a rano Nescafe 19:39 [zgłoś do usunięcia] mam ochotę ja rozpuszczalna Jacobs (złota) 3x dziennie, 2/3 wody do końca mleko, bez cukru 19:42 [zgłoś do usunięcia] czarną z ekspresu świeżo mieloną, bez cukru, jedna-dwie dziennie 19:45 [zgłoś do usunięcia] Modena (modena2@op.pl) Juz jest podobny temat zapraszam : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3974541 &start=120 http://www.ag.bocznica.org/ 11:16 [zgłoś do usunięcia] Hottie (kociaaak69@o2.pl) kociaaak69@tlen.pl'; a ja kawy nie pijam Ale jak już mam wypić to tylko latte, wykonaną przez moją przyjaciółkę. Je suis à toi, Je ne regrette rien, Avec toi, je suis enfin à la maison. France. ; )) 11:37 [zgłoś do usunięcia] Preben i Porbjorn 2 x dziennie Douwe Egberts Mocca z Senseo. 12:29 [zgłoś do usunięcia] Lauren_Hill Ja piję raczej słabą, głównie z ekspresu, ale zdarza mi się też wypić rozpuszczalną. Zawsze z mlekiem albo ze śmietanką, lubię też syropy smakowe. W kawiarni czasem zamawiam kawę z likierami, albo bitą śmietaną. 13:12 [zgłoś do usunięcia] Neit Mocną, czarną, bez dodatków, z ekspresu ciśnieniowego . Jakieś 2 razy dziennie. Czasem dla odmiany rozpuszczalną Jacobs gold, ale to raz kiedyś. Kawa z dodatkami to już dla mnie nie kawa tylko deser Czuje, że budzi się we mnie zwierze... tylko obawiam sie, ze jest to leniwiec... 13:38 [zgłoś do usunięcia] Pauuulla24 (pauuulla24@poczta.fm) nescafe rozpuszczlana,bez cukru i bez mleka,raz dziennie albo wcale dzień bez kafeterii dniem straconym 13:41 [zgłoś do usunięcia] Sonya virginia w tygodniu 2 (tylko mieloną i zawsze z cukrem) ...o 6 rano po przebudzeniu (z cynamonem), później ok 11 w pracy...w weekendy jedną ok 11 ze śmietanką i cynamonem http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lis ta&dz=11 13:43 [zgłoś do usunięcia] mloda kuchareczka 2 razy dziennie, najczęściej rozpuszczalna z mlekiem i łyżeczką cukru. Jak mam czas i wenę, to robię latte, albo macchiato 13:43 [zgłoś do usunięcia] annawioletta Raz dziennie sypana kronung (lub inna, w zależności od tego, czy jestem w domu czy w pracy) lub rozpuzczalna nescafe gold z mlekiem, bez cukru. 1-2 razy dziennie inka z mlekiem i czasem odrobiną miodu (1łyżka zupwa inki, 500ml wody, 100ml mleka - taki wielki est mój inkowy kubek). W weekendy jedna sypana +ew. jedna inka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Włosi capuccino traktują jako deser.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja bardzo lubię dodawać do kawy odpowiednie mleczko no i jeszcze oczywiście łyżeczkę cukru waniliowego, no i jeszcze troszkę cukru. Taka kawusia jest pyszniutka, mniam, mniam. Wydaje mi się, że każda z nas zasługuje na taką kawusię. Mamy prawo do relaksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak każdy zasługuje na relaks, kawa dobrze robi nam :), miłego weekendu. 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pączek i kawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z marmeladom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ty marmelado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cukrem i cynamonem...czasem ze śmietanką lub mleczkiem skondensowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×