Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Kawa- z czym ją pijecie?

Polecane posty

Nie wyobrażam sobie innego początku dnia, jak tylko od kubka przepysznej kawy. Bardzo lubię kawę parzoną i taką piję najczęściej. Ale też lubię odkrywać nowe smaki i często dodaję albo cynamon do kawy albo jakieś syropy do kawy. Strasznie posmakowała mi kawa z dodatkiem syropu cynamonowego, który kupiłam sobie na caffetea.pl. Jest naprawdę przepyszny. No i uwielbiam cappuccino. Najlepiej jak sama sobie go przygotuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy oczywiście od tego jaką kawę piję. Jeśli zwykłą lub rozpuszczalna to obowiązkowo cukier, mleko ewentualnie syrop karmelowy. Jeśli decyduję się na caffetea.pl to nie potrzebuję dodatkowo wzbogacać jej smaku, jest w sam raz dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnista-świeżo zmielona,to z rana,bez cukru (lubię też pomarańczowo-czekoladową z five o'clock) w ciągu dnia rozpuszczalna z mlekiem 1,5% lub smakowym- czekoladowym, truskawkowym, waniliowym etc. bez cukru ale anatolem też nie pogardzę :-D z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa latte
dużo mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaPixi.
Witam Ja nie piję często bo nie przepadam ale raz na jakiś czas funduję sobie kawkę z żółtkiem;-) Tak tak z żółtkiem - z takim ubitym jak na biszkopt co się robi;-) PYSZOTA!!!! Robi się tak Zalewa się kawke ale tylko 3/4 szklanki albo nawet mniej a na to jak juz się zaparzy i ziarenka opadną wlewa się ubite żółtko i gotowe! Można tez zaparzyć kawe i przelac sobie do 2 szklanki bez fusów i na to żółteczko wtedy jest jeszcze pyszniejsza;-)))) Polecam wypróbowany;-) Napiszcie jak Wam smakuje jeśli ktoś wypróbuje Mój przepis;-) Pozdrawiam;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyhmny
jacobs kronung czarna z ekspresu bez cukru i bez mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie gatunki kawy polecacie ? interesuje mnie cisnieniowy ekspres , czy w nim można zrobić capucino ? ile taki tańszy a dobry wedłog was kosztuje? i jak się robi takie prawdziwe capucino nie z torebki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuskabb24
Uwielbiam kawe :) pije czarną bez cukru i mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja niedawno kupiłam ekspres do kawy i się zakochałam w takiej kawie! znalazłam stronkę gdzie opisane jest wszystko od a-z jaka kawa do ekspresu będzie najlepsza, oraz jak parzyć itd. - http://kawadoekspresu.pl/ są też przepisy na dobrą kawę. część już wypróbowałam, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. pozdrawiam wszystkich kawoszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpuszczalna ze śmietanką, nalepiej minimum 18%... Dużo śmietany :D Sypaną też taką piję ;) A w kawiarniach - a advocatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe porady. Aż się zawstydziałm, bo jak na razie piję zwykłą kawę rozpuszczalną z mlekiem. Wydaje mi się jednak,ze kiedy ma się ekspres i naprawdę dobrą gatunkową kawę to nie trzeba dodatkowo ją przyprawiać:) Mi marzy się cos takiego http://www.moderni.pl/towar-10019586-ekspres_russell_hobbs_glass_.html na razie niestety funduszy brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×