Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Kawa- z czym ją pijecie?

Polecane posty

jak arabska, parzona w tradycyjny sposob to tylko najjar z kardamonem, poza tym nescafe arabica ze slodzonym mlekiem skondensowanym lub cukrem, przyprawa kamisa i mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć smakosze kawy:) , dzisiaj jest taki dzień,że pootrzebujecie tego napoju . Wiem ,że co za dużo to niezdrowo, słyszałam dodaje się papryczki do kawy. Joanna Brodzik mówiła,że pije taką, to daje jej energię i świetnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przywiązana jestem do Astry, bo jest pozbawiona substancji drażniących. A do takiej kawy z papryczką to trzeba żołądek zdrowy mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawowa dama z jaśminem
ja lubię czarną gorzką, z ekspresu ciśnieniowego. Lubię swoje małe ceremoniały kawowe. Czasami jak zasypiam w nocy to już się cieszę na myśl o poranku. Kawę piję z mojej obszczerbionej już filiżanki bardzo starej :) Utożsamiam się z agentem cooperem z miasteczka twin peaks ;) Marzą mi się te wnętrza, bary śniadaniowe i kelnerka z dzbankiem kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła, czarna, bez żadnych dodatków. \"Nie po to piję czarną, żeby ją zabielać\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawowa dama z jaśminem
a mnie rozbolała głowa bo chyba za mocną sobie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) jak ją parzycie? Macie w domu expres? Lubicie świeżo zmieloną kawę czy rozpuszczalną? W Brazylii dużo pije się kawy, inaczej samakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy mogę sobie na to pozwolić to kawę piję z rumem bacardi, smak nie do opisania, i blogi relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonqu
Na ogół piję kawę z mlekiem, ale na specjalne okazje [czyli jak wracam z pracy do domu, i jeszcze czeka mnie trochę roboty] to z bacardi. Jakoś rum mnie odpręża i pozwala szybko skończyć pracę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh kawę to ja kocham. Mogę pić litrami:) Zazwyczaj piję tylko czarną, bez cukru. Uwielbiam kawę z różnymi likierami kawowymi. A już najlepsza, jest według mnie kawa mrożona z likierem kawowym. Mhmmm....rozpływam się przy niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest kawa mocna
świeżo zmielona i zaparzona w ekspresie. Ziarna mexico maragogype najlepiej... Niepotrzebne żadne dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Oo..! Odkąd kupiłam sobie ekspres do kawy, jej przyrządzanie i picie stało się prawdziwym obrzędem;) najbardziej lubię kawę z bitą śmietana albo z lodami śmietankowymi po prostu wrzuconymi do szklanki, albo z ubitym gęsto mlekiem i posypka cynamonową... z sokami wszelkiego rodzaju! Nie smakuje mi jedynie z przyprawą o kawy. Wcześniej tego tak bardzo nie stosowałam, bo zupełnie inaczej smakuje rozpuszczalna z oryginalnymi dodatkami, a inaczej z ekspresu ( a nie lubię fusów w kawie). Jak ławo się domyślić - zakupu nie żałuję i mogłabym gorąco polecić innym amatorkom kawy. Swój ekspres zamówiłam na electro.pl, bo już wcześniej miałam okazję ich sprawdzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze śmietanką nie lubię pić kawy, musi być czarna, niekoniecznie gorzka. Dzisiaj piję już drugą filiżankę Astry, przynajmniej po niej nie trzęsą mi się ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmee
astra jest dobra, niskodrazniaca, dobra na zoladek, tez lubie tylko droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie taka droga, ale na żołądek to fakt nie szkodzi, nawet na serce nie działa pobudzająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzka taka lubię piłem z różnymi dodatkami ale lubię ten gorzki smak każda kawa drażni żołądek słaba czy mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie każda, właśnie Astra ta którą ja piję jest niskodrażniąca, tzn pozbawiona tych substancji które drażnią żołądek. Spróbuj polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska100
pyszna z ekspresu ciśnieniowego ze śmietanką 30% bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_o
Ja preferuje kawke Astre niskodrazniaca.I powiem Wam ze nawet wieczorkiem moge sobie ja wypic nawet wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashmir4
A mozge zapytac gdzie kupujesz ta kawe Astre niskodrazniaca ? Jaka ona jest w smaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
zielona Jacobs koniecznie z mleczkiem skondensowanym nieslodzonym z mlekowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kashmir4, w delikatesach kupuję, ale ostatnio widziałam ją w makro w nowym, ładnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashmir4
Ok , dziekuje za informacje.Sprawdziłam sobie na stronie Astry i rzeczywiscie opakowanie jest bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme krecheeee
ze smakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×