Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość xxxya
eee tam ja chodze tylko ii wylacznie do Keramedu we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karsten
Tak Agnes, ja już wcześniej polecałam Pana Doktora. Konsultacje masz już za sobą i wywarł na Tobie pozytywne wrażenie, ja mogę Cię jeszcze dodatkowo wesprzeć na duchu. Bo sama, jak pisałam wcześniej byłam na zabiegu u tego lekarza na Przewodowej. I muszę Ci powiedzieć, że oddajesz swoje usta w ręce specjalisty z prawdziwego zdarzenia. U mnie efekt utrzymuje się do dnia dzisiejszego (1 ml Teosyal Kiss, czerwiec 2009).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Karsten, dobrze wiedzieć, że jest tu osoba po zabiegu u tego samego lekarza. Cieszę się bardzo, że potwierdzasz to, co wyczytałam o dr Preibiszu na innych forach. Uspokoiło mnie to jeszcze bardziej. Teraz już nie mogę się doczekać zaibegu i efektu po nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karsten
Agnes, miałam doświadczenie z wieloma specjalistami w tej dziedzinie, ale już po konsultacjach rezygnowałam. IQ Medica generalnie ma dobrą opinię, nie tylko jeśli chodzi o wypełnianie ust. Nie wiem, czy o tym pisałam, ale kuzynka była tam z synkiem na drobnym zabiegu chirurgicznym (mają szeroki zakres usług) i też chwaliła dobrą opiekę lekarską i świetne podejście do małego pacjenta :) Jeśli natomiast o Twoje usta chodzi, poczytaj sobie naprawdę opinie na znanylekarz.pl. Tam wypowiadają się pacjenci po operacjach, zabiegach i wizytach u konkretnego lekarza. Dowiesz się więcej z pierwszej ręki, a przecież chodzi o Twoje usta, wygląd Twojej twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Portal znanylekarz.pl był pierwszym, na który zajrzałam w celu znalezienia najlepszego lekarza. Ogólnie rzecz biorąc przejrzałam już sporo tematów związanych z powiększaniem ust, i z polecanymi lekarzami. O doktorze Preibiszu bardzo dużo osób się pozytywnie wypowiadało, stąd właśnie moja decyzja, by do niego się wybrać na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbannnaaa
Ja też byłam na zabiegu kwasem hialurynowym w IQ Medica. U mnie efekt, który nawiasem mówiąc wyszedł super, utrzymał się przez 10 m- cy. Botoksu sobie nie robiłam, ale też słyszałam, że efekt jest mniej trwały niż po kwasie hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldisola
A czym tak naprawdę różni się kwas hialuronowy od botoksu? Trwałością, ceną, jakością? O ustach raczej nie myślę, bardziej skłaniam się ku usuwaniu zmarszczek (kurze łapki). I nie wiem co wybrać, czy botoks czy jednak kwas... A tak w ogóle to robi się to chyba coraz popularniejsze, nie? Chodzi o tego typu zabiegi. Jestem z Wrocławia i coraz więcej moich koleżanek korzysta z medycyny estetycznej:) Z początku myślałam, że tylko wyjątki poddają się takim zabiegom, bo to po pierwsze drogie, a po drugie wstydliwe:p Ale teraz zmieniłam zdanie:) A gdzie przeważnie robi się takie zabiegi? Czy są to jakieś placówki medyczne, chirurgiczne, czy jakieś gabinety stomatologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognio_kalka
No zdecydowanie coraz bardziej popularne. Sama się w końcu skusiłam:D I efekty są niczego sobie, nie powiem...:] Nie wiem gdzie najczęściej się robi, ale ja chodziłam do gabinetu stomatologicznego na leczenie zębów, wspomniałam coś podczas wizyty, że zastanawiam się nad takim usunięciem kurzych łapek i okazało się, że u oni coś takiego robią:) A więc na przykład możesz w gabinetach stomatologicznych Tarabuła. Ja się nie spodziewałam, że u stomatologa coś takiego można zrobić. Ale podobno kilka placówek ma wyszkolonych do tego ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldisola - kwas hialuronowy i botox to dwie zupełnie inne substancje. Po pierwsze: inaczej działają. Kwas hialuronowy jest na zmarszczki statyczne (wypełnia te miejsca, które tracą tkankę tłuszczową). Natomiast botox jest na zmarszczki mimiczne (tworzące się "zagięcia" skóry). Kwasem hialuronowym można powiększyć usta, podkreślić kości policzkowe, robić kontur ust i wiele innych rzeczy w ten sposób się poprawia. Botox wygładza zmarszczki i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldisola ja nie uważam że korzystanie z medycyny estetycznej jest wstydliwe ...tak jak nosimy aparaty ortodontyczne (a sama mam) jest od wielu lat dla nas naturalne i świadczy o tym że dbamy o siebie tak korzystanie z botoxu i kwasu hialuronowego uważam że świadczy o naszej trosce :) przecież poprawianie zgryzu to też rodzaj medycyny estetycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldisola
No właśnie Kaara8, też słyszałam, że jeśli chodzi o usunięcie kurzych łapek to lepiej botox. I z tego co mówisz, to dobrze słyszałam:) Dzięki za wyjaśnienie! I z Tobą też się teraz zgodzę, Hostess, że to nic wstydliwego:) Z początku tak o tym myślałam, że robiąc sobie takie zabiegi przyznajemy się, że już się starzejemy:) Ale zainteresowałam się bardziej tematem, porozmawiałam z koleżankami i już porzuciłam tamten pogląd:) A przykład aparatu też mi się spodobał i przemówił do mnie:) Ognio_kalka- no właśnie słyszałam, że gabinety stomatologiczne coś takiego robią. Trochę się zaskoczyłam, ale w sumie czemu nie. Jak się robi ładne zęby (aparaty, wybielanie itp.), to można dodać też poprawę reszty twarzy:) W tym gabinecie Tarabuła nawet kiedyś byłam, ale nie wiedziałam, że coś takiego tam robią... Spoko, dzięki Wam za odpowiedzi!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio popularne są metody łączenia - botoxu i kwasu hialuronowego.Wtedy są najlepsze efekty. Mi osobiście najbardziej podoba się to, że można kwasem hialuronowym podnieść kąciki ust (mam opadające i myślałam, że już na zawsze takie zostaną, bo operacji bym się nie poddała). A tak - 20 minut i po problemie :) Efekt długotrwały, a substancja naturalna. waldisola - a co ty chcesz "poprawiać"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldisola
No ja chciałabym usunąć zmarszczki. Przede wszystkim myślę o kurzych łapkach, ale w grę wchodzą też zmarszczki królicze i lwia bruzda (swoją drogą to śmieszne nazwy tych wszystkich zmarszczek:p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do osbo, ktore wiecej niz raz stosowaly kaws na zmarszczki: czy zauwazylyscie, ze zmarszczki stopniwo sie splycaja? Podobno jest taki efekt, ze wypelnienie pewnymi rodzajami kwasu stymuluje kolagen i zmarszczka sie naturalnie splyca. Co do wstydliwosci medycyny kosmetycznej, tez uwazam, ze naroslo wobec niej wiele mitow. A zupelnie nieslusznie. nie oszukujmy sie: starzenie sie skory i pojawianie sie zmarszczek czeka kazdego predzej czy pozniej. Kazda kobieta, gdyby mogla, zapobieglaby temu. Tak naprawde jedne dbaja o swoj wyglad bardziej niz inne i uciekaja sie do zdobyczy medycyny, by ten wyglad zachowac. Nie tylko nie ma w tym nic wstydliwego, ale wrecz uwazal, ze jest to wyraz dbalosci o ssiebie i swoja kobiecosc w tym zewnetrznym aspekcie. Inna sprawa, ze niekoniecznie mamy ochote opowiadac o tym naszym mezczyznom... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bm88
dziewczyny jak dlugo utrzymywala Wam sie opuchlizna na ustach??jestem tydzien po zabiegu, mam guza, krwiaka w okolicy wstrzykniecia preparatu, bardzo mi to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldisola - na to, co piszesz, to raczej botox będzie lepszy. Na lwią zmarszczkę można zrobić metodą łączona z kwasem hialuronowym (wyżej o tym pisałam). Szczerze mówiąc jak do tego typu zabiegów dodamy jeszcze nazwę kurze łapki, to już cała plejada zwierząt skacze nam na twarzy. Ale można zauważyć pewną właściwość, że na wszystkie te "zwierzęce" zmarszczki lepszy jest botox (bo to mimiczne zmarszczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldisola rzeczywiście nazwy tych zmarszczek są śmieszne sama byłam zaskoczona jak pierwszy raz usłyszałam te nazwy :) a co do zmarszczek to podobnei jak kaara uważam że botox będzie dobrym rozwiązaniem dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannettaa
Cześć Dziewczyny, miałam bruzdy nosowo - wargowe i wstrzyknęlam hialuron. Efekt super - nadal się utrzymuje chociaż powinno to trwać do roku a zabieg wykonałam ..........4 lata temu! Cały sekret to stosowanie EVEN ( serum powodujące samoodnawianie się skóry właściwej) oraz zabiegi radiofrequency. Polecam wszystkim gorąco : efekty sa super i utrzymują sie ok 5 lat. Chodze do jednego gabinetuw krakowie - tam też kupiłam EVEN ( jedyne miejsce w Polsce, niestety) Dla zainteresowanych adres podam po wysłaniu maila do mnie: ultraviolet_2009@interia.pl, żeby nie było, że reklamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie jeszcze jakichś strasznych zmarszczek nie mam, ale podejrzewam, że całkiem niedługo pojawią się pierwsze zmarszczki mimiczne, na pewno przy ustach i oczach bo dużo się uśmiecham ;-) Jakbym się miała zdecydować na cokolwiek to sądzę, że byłby to właśnie kwas hialuronowy. Poza tym pani doktor z IQ Medica gdzie byłam powiedziała, że na małe zmarszczki lepszy jest kwas hialuronowy, a na te głębokie bruzdy na czole botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mimiczne i tak nie ucieknie się od botoxu... W tym przypadku kwas hialuronowy może być "uzupełnienie niem". Mi się podoba w kwasie hailuronowym to, że nie jest tylko na zmarszczki :D Można nim poprawiać kontur ust, żeby były pełniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldisola
Dzięki Karaa8 za informacje, faktycznie miałaś rację z tym botoksem:) Bo byłam w tym tygodniu na zabiegu (kurze łapki) i Pani Doktor zdecydowanie polecała faktycznie botoks. Fajnie, jestem mocno zadowolona, że w końcu się zdecydowałam na to:) Swoją drogą to dzięki Ognio_kalka, poszłam do Tarabuły i faktycznie robią tego typu zabiegi:) W ogóle zaskoczyłam się, bo poszli zdecydowanie do przodu, odkąd ostatnio tam byłam... Nie dość, że mają te zabiegi, to ogólnie całą medycynę estetyczną robią, więc dzięki za informację!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście powiedziały na face lift? Bo padło tu już wiele propozycji różnych zabiegów odmładzających na twarz od fali radiowych po botoks. O face lift czytałam na stronie warszawskiej IQ Medica i wydaje mi się to bardzo sensowny zabieg. Polega na zrobieniu nacięć w okolicy ucha i usunięciu nadmiaru skóry. Twarz się prasuje, ale efekt jest naturalny. Bardzo skutecznie odwraca to proces starzenia. Co na to powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaara8 no ale na początek kwas hialuronowy wystarczyłby na zmarszczki mimiczne. Wiadomo, że z czasem, kiedy zmarszczki się pogłębiają, trzeba sięgnąć po botox. Lauren_Hill face lift spoko, ale wydaje mi się, że już raczej dla starszych osób, które mają dużo zmarszczek i bardzo pomarszczoną, pozbawioną elastyczności skórę. Fajne takie odmładzanie. Ja jestem na tak, ale ocywiście w granicach rozsądku. Jak 60 letnia kobieta robi się na max 30tkę to już nie jest to takie super dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia06
Chciałabym zrobić sobie bruzdy nosowo-wargowe .Poszukuję gabinetu lub lekarza w Krakowie.Byłam na konsultacji w Der-mediku na Zwirzynieckiej, ale nie jestem przekonana do pani doktor. Poradzcie gdzie sie udać proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gosia06 Też jestem z Krakowa. Zeszłam kilka gabinetów a teraz systematycznie chodzę do doktor Joanny Kuschill-Dziurda w MEDestetis. Robiłam u niej już masę różnych zabiegów, w tym wypełniacze. Ona pracuje w kilku miejscach ale w MEDestetis jest chyba najtaniej (daje dobre rabaty stałym klientkom) :-))). Szczerze Ci ją polecam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladne oczy Mam
Witajcie.:) Mogę przyączyć się do dziewczyn które robily zabieg w Doris Dorin falami radiowymi. Efekty sa super ! Moje koleżanki kompletnie zdębialy i pytają co sobie zrobiam , ze tak rozprasowaam twarz , zwaszcza skórę pod oczami ( za duzo się śmieję ).:) Naprawdę to dziala . Kupilam serię ale już po pierwszym razie jest różnica. Polecam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzahikoor
A z miejscówek polecacie cos? Z wawy to slyszalam o dr Widerkiewiczu tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×