Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Cześć, jestem studentką kosmetologii i jako temat pracy licencjackiej obrałam sobie wykorzystanie kwasu hialuronowego w kosmetologii oraz dermatologii estetycznej. Dlatego też byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z Pań znalazłaby chwilkę czasu i odpowiedziała na pytania w mojej ankiecie. Ankieta jest skierowana do osób, które przez min. 4 tygodnie korzystały z kremów zawierających kwas hialuronowy. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam 

link do ankiety: http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/21700/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno postanowiłam się zapisać na modelowanie twarzy kwasem hialuronowym do Olmedical. Powiem wam, że Pani Anita Olek bardzo fachowo wykonała cały zabieg, nie było żadnych komplikacji, a co do efektu jestem bardzo zadowolona, moja skóra wygląda o wiele lepiej, jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 strony reklam?

Ja nie polecam kwasu hialuronowego. Tani wypełniacz, bardzo często wygląda źle na twarzy- nawet jak jest dobrze podany. W dolinę łez tym bardziej nie polecam- większość osób ma później prześwity i trzeba to rozpuścić. Nadaje się do wypełnienia ust: wyłącznie u kogoś z doświadczeniem. Powikłania u lekarzy też nie należą do rzadkości, nawet u tych drogich.

Uważałabym na polecenia wspaniałych gabinetów- radzę sprawdzać opinię zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu jest bardzo dużo negatywnych opinii na temat zabiegów medycyny estetycznej, więc i ja dołączę swoją .Półtora roku temu robiłam nici PDO 10 sztuk nici na jeden policzek i 10 sztuk na drugi policzek,efekt zerowy a finał taki że po dwóch tygodniach trafiłam do szpitala z powodu silnych bóli głowy bo dostałam zakażenia...

Edytowano przez Stokrotka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2022 o 10:41, sylwiaxx1 napisał:

Nie tak dawno postanowiłam się zapisać na modelowanie twarzy kwasem hialuronowym do Olmedical. Powiem wam, że Pani Anita Olek bardzo fachowo wykonała cały zabieg, nie było żadnych komplikacji, a co do efektu jestem bardzo zadowolona, moja skóra wygląda o wiele lepiej, jestem bardzo zadowolona 🙂

Bzdura.Reklamujesz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×