Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość Gosia06
Do Sandra dzięki za poradę,ale umówiłam sie już do dr.Raczkowskiej,która jest chirurgiem plastycznym i znajomą mojej koleżanki,mam nadzieję, że wszystko będzie ok, przeraża mnie tylko,że lekarz może wstrzyknąć za duzo i wychodza wałeczki a podobno kwas uwalnia się do dwóch tygodni i wtedy sa najlepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziwa1
Do Sandra Nie wiem czy mówimy o tej samej Pani - moja Mama miała powiększane policzki i botox u lek med Joanny Kuschil-Dziurdzi i wyglądała jak Człowiek Maska!!!!! Jeśli mówimy o tej samej to rozumiem że moja Mama miała pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam wszystkich serdecznie
witam i zapraszam www.beautystrefa.cba.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POoznaniankka
Nie polecam dr Kruka, to partacz wszechmorzebny, do niego w Poznaniu nikt nie chodzi. Zatrudnił firmę, któa zajmuje się tzw szeptanym marketingiem, tzn osoby pracujące w takiej firmie polecają na wszystkich forach dr Kruka i go zachwalają. W istocie nie sa to jego pacjentki, tylko podstawione osoby. Nie chcialabym wpasc w jego łapy. Ma w Poananiu opinie partacza i to bardzo drogiego partacza. Mojej znajomej jak poszła do niego na konsultację i zdziwiona była ceną przyszłego zabiegu, powiedział, że jak się zre za duzo to później trzeba zapłącic lekarzowi. No ale nie tyle. Jezeli któraś nie wierzy, niech pójdzie bez zapowiedzi do jego "super" kliniki, nie ma tam psa z kulawa nogą, a jak sie umówisz na konsultację, wówczas siedzi kilka pań i dziwne, ale czekają. Na co? Robią sztuczny tłok. Nie bądxcie naiwne, nie wierzcie w te zadowolenia, kruczku, kruczku. A dla potwierdzenia, ze jest to prawda, zachwalaczka "kruczka" niech pokaze zdjecia sprzed i po zabiegu. Uwierzcie mi, że nic nie pokaże. Na wielu forach szeptany marketing poleca dr Kruczka, ale niczym nie umie potwierdzic, ze jest pacjentką. Jest bardzo miła, wszystko w tym samym stylu, typu: idż na konsultację, a później powiesz nam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaC
Kwas hialuronowy jest też wstrzykiwany w niektórych gabinetach za pomocą Injection system. Jest to mniej inwazyjna i mniej bolesna metoda. System ten może być również używany z cieńszymi igłami. Ponadto nie wymaga on zastosowania znieczulenia miejscowego oraz nie wywołuje żadnych mniejszych urazów, których występowanie obserwuje się zwykle przy zabiegach iniekcji. Zabieg jest krótszy, co wiąże się z mniejszych zmęczeniem u pacjenta jak i lekarza. W takim systemie oferują swoje usługi m.in. Instytut Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkamarecka
Ale po co w ogóle sobie coś wstrzykiwac, no weź cie, przecież to jest niebezpieczne. Ja tam stosuję bardziej nieinwazyjne metody. Polecam wszystkim Paniom mezoterapię bezigłową. W Krakowie jest fajny salon Studio Urody Małgorzaty Węglarz. Byłam już tam kilka razy i jestem zadowolona. Efekty są widoczne. Zawsze, jeżeli nie jesteście pewne, mozecie skorzystac z promocji na fastdeal. Koleżanka powiedziała mi o niej wczoraj. Ja nie popieram igieł i wstrzykiwania sobie czegokolwiek. Lepiej się zastanowic dwa razy zanim sie to zrobi, by potem nie żałowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1233
Jestem po powiekszeniu ust kwasem hialuronowym z makijażem permanenetnym i jestem wnibowzieta. Kwas hialuronowy czuje sie przez kilka dni, a później nic nie czujesz a efekt zostaje. Masz piękne jedrne usta. Jest to wspaniała sprawa, nie masz zadnego dyskomfortu w ustach, jakbyś tak miała od zawsze. Poza powieszeniem fajne jest to, że usta są bardzo nawilzone, nie pierzchną (mój odwieczny problem) i nie widadac zmarszczek nad górna wargą. Ja długo powstrzymywałam sie przed ingerencją. Chodziłąm do kosmetyczki, na rózne maszyny, ale bez igły. Kosmetyczki mi mówiły po zabiegach, ale pieknie pani wyglada. Moze chcwile było lepiej, ale później znów to samo. Trzeba chodzic do kosmetyczki, ale trzeba chodzic do lekarzy na kwas hialuronowy, bo to odejmuje lat i pięknie modeluje. Najwazniejsze, ze jest zdrowy i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwachu :D
DominikaC Kwas hialuronowy jest też wstrzykiwany w niektórych gabinetach za pomocą Injection system. Jest to mniej inwazyjna i mniej bolesna metoda. System ten może być również używany z cieńszymi igłami. Ponadto nie wymaga on zastosowania znieczulenia miejscowego oraz nie wywołuje żadnych mniejszych urazów, których występowanie obserwuje się zwykle przy zabiegach iniekcji. Zabieg jest krótszy, co wiąże się z mniejszych zmęczeniem u pacjenta jak i lekarza. W takim systemie oferują swoje usługi m.in. Instytut Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA w Warszawie. DominikoC, W instytucie, o którym piszesz miałam wypełniane zmarszczki międzybrwiowe, które były cholernie widoczne. Taką, a nie inną mam mimikę twarzy, niestety. Na efekty nie narzekam - minęło już 7 miesięcy od zabiegu z kwasem hialuronowym i efekt w dalszym ciągu się utrzymuję. BTW. wolę kwas hialuronowy niż botox, bo efekty są o dwa-trzy razy dłuższe, a cenowo podobnie. Co do zabiegu to ja nie miałam robionego znieczulenia, bo ten pen/strzykawka o której piszesz miała mega cienką igłę i poza delikatnym ukłuciem nie czułam nic. Jak kwas jest wpuszczany też nic nie czuć. Tak więc nie dajmy się zwariować i nie chciejmy od razu narkozy do wypełnień zmarszczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estem po powiększeniu
Masz rację, ja zaszalałam i pojechałam w srodę do Zielonej góry powiekszyc sobie usta. Widziałam wcześniej powiekszone usta u mojej kosmetyczki i spodobało mi sie, ale jak juz dojezdzałam do Zielonej to ogarnęła mnie fala , tajfun strachu, a okazało się, ze to bułka z masłem. Na fotelu prawie straciłam przytomnośc z wrazenia, oczywiscie po sobie nic nie pokazałam, jak otworzyłam oczy to juz było po wszystkim. A teraz złapałam bakcyla i chcę zrobic policzki, bo praktycznie ich nie mam. I mam taki problem. Wiem od pai doktor, ze kwas hialuronowy jest najlepszy, ale ja potrzebuję dwie ampułki kwasu do policzków, a ten kosztuje 1000zł za jedna ampułkę, za usta zapłaciłam za jedna ampułkę 600zł i usta są piękne. Do policzków jest inny, bardziej twardy i dłuzej sie utrzymuje. Przyszło mi teraz do głwy czy mozna zrobic policzki tym co do ust bo jest duzo tańszy. Czy wiecie coś na ten temat? Druga opcja zrobienia policzków to Skulptra, kwas poli jakiś tam, on działa jeszcze lepiej niz hialuronowy na poliki bo powoduje naturalną odbudowę policzka. Trzeba zrobic 1-2 zabiegi, kazdy po 1000zł. I ostatnia opcja, o której najwiecej myslę, to własny tłuszcz. Przeszczep jak włosy z cipki na glowę i super rosną ( miał mąż mojej znajomej, był łysy a teraz ma czuprynę na włosach, tez pobrali mu włosy z intymnego miejsca). To samo z tłuszczem pobiora ci z pupki na przykłąd i dadza w policzki. Tu nie płącisz za ampułkę tylko za zabieg, mozna pobrac dużo tłuszczu i zrobic duze policzki bez ograniczeń finansowych, nie płącisz za ampułkę, w której jest tylko 1 mililitr kwasu . Taki zabieg kosztuje 1000zł i wystarcza na kilka lat. Piszci co sadzicie na ten temat bo nie znam nikogo kto miał robione policzki. Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uste
do agness30 dziewczyny i jak z dr Preibiszem???? Byłyscie u niego?Ja zastanaiwam sie nad nacieciami wokol konturu....mam zrobione trwalym wyplenizcem i nie jest tak jak powinno byc, nie cche juz mieszac wypelniaczy Preibisz podobno robi ten zabieg, czy ktoras była?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
Kwachu właśnie nosze się z zamiarem wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Zaczęłam duzo o tym czytać i coraz bardziej jestem do tego przekonana. Nie wiesz może czy sa w Poznaniu jakies salony które stosują injection system bo wolałabym w ten sposób dostarczyć skórze kwasiku :-) zawsze to mniej bolesne :-) a ja jestem panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaC..
Kwachu co do policzków to nie wiem, zawsze najlepiej skonsultować to z lekarzem, bo mimo, że to tylko wstrzykiwanie, to zawsze jest to ingerencja w nasze ciało. A który sposób wybrać, zależy czym się kierujesz przy wyborze, Jeśli jak piszesz kwas hialuronowy dobrze się sprawdza u Ciebie to wybrałabym też go znów. Osobiście nie ryzykowałabym z przeszczepem, po nich są większe powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiak_kozz
kwas jestem po u dr Zdzitowieckiego, zadowolona przez duze z :)(tak duze jak moje usta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uste
mozesz przeslac foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwachu :D
Oleo79, Mogę Ci podać info gdzie ja wiem, że stosują injection system. Na pewno w warszawce w sharley medical SPA i w viva-dermie. I jeszcze chyba w yeshe. Natomiast nie wiem jak jest z innymi miastami w Polsce. No, ale może jest tutaj ktoś z wielkopolski co będzie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMak
Do mezoterapii też przecież używa się żeli na bazie kwasu hialuronowego. Ja miałam użyte preparaty Mesolis, one zawierają wysokie stężenie tego kwasu i zawierają też glicerol, który wzmaga efekt nawilżenia skóry i przedłuża działanie kwasu. Tyle, że przy głębokich zmarszczkach mezoterapia nie da takiego efektu jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdulukajka
Do estem.. Mam doświadczenie z własnym tłuszczem. W styczniu miałam przeszczepiony tłuszcz w dolinę łez, tj jak w policzki, pod samym okiem. Jestem zadowolona, zabieg opisałam na topiku "wypełnianie bruzd nosowo-wargowych. PO kwasie miałam problemy, łacznie z przebarwieniami, chciałam usuwac chirurgicznie. Dla mnie tłuszcz jest odpowiedni. Zabieg jest podobny jak przy kwasie, tylko pobieraja ci tłuszcz z dupki (ha ha), co trwa moze 5 minut. żadnych powikłań nie miałam w odróznieniu od tego co miałam po kwasie. Planuję usta. A na kwas nikt mnie nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
Chyba zdecyduję się na viva-dermie w Warszawie. I tak miałam się w końu wybrać do stolicy - koleżanka z akademika zaprasza, dawno się nie widziałyśmy , dużo newsów się nazbierało podczas tych lat kiedy się nie widziałyśmy :-) Będzie super : ) zabiorę ją ze soba na zabieg, będzie mnie trzymała za rękę, zawsze była w tym dobra :-) bo ja taka panikara jestem, niby wiem że nie będzie bolało, ale strach pozostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannaxx
Co do własnego tłuszczu to nie byłabym taka zdecydowana, gdyż taki przerobiony, że tak powiem szybko się wchłania. I na dodatek, aby pobrać go trzeba ciąć w innych miejscach, bo jak pobierają Ci tłuszcz??? Zdecydowanie zdrowszy i lepszy jest kwas hialuronowy, bez dodatkowych ingerencji we własne ciało i co więcej efekty dłużej się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Ne tylko w Warszawie mają injection system, ale też w Białymstoku w Nefretete SPA. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o niewielkie zmarszczki to najlepsza jest mezoterapia. Warto pamiętać, że po 30 roku życia nasz skóra traci rocznie 1% kolagenu. Ponad to udowodnione jest naukowo ze kwas hialuronowy stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastycznych w skórze, dlatego nawet gdy mija teoretyczny czas utrzymywania się preparatu, obserwowane efekty, okolica gdzie był on wstrzyknięty wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezoterapia :)
Mezoterapie to ja bym zostawiła chyba osobom, które chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek, a nie tym, które już je mają i to w dodatku głębokie. Głębokie zmarszczki to lepiej wypełnić kwasem hialuronowym. Ps. mezoterapia igłowa sprawdza się super przy wypadających włosach (sprawdzone i naukowo udowodnione). Ps2. dzięki za namiary na nefretete (mieszkam niedaleko) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze likwidacja zmarszczek jest przede mną ale kto wie, kto wie może wkrótce przekonam się do tego. ale kwas hialuronowy ma jeszcze inne zastosowania. Czytałam gdzieś, że można za jego pomocą powiększyć piersi, przyznam, że jest to bardzo ciekawa alternatywa dla powiększania piersi za pomocą silikonu. Może któraś z was poddała się takiemu zabiegowi i podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przemówczyni
Nie jestem pewna, czy bym się zdecydowała na powiększenie piersi kwasem hialuronowym. Jakoś wolę go do wypełniania zmarszczek, a nie piersi :D Na ujędrnienie piersi fajny jest masaż ssący takimi nakładkami (wygląda to jakby mleko odciągali :D ). Zabieg skuteczny ale trzeba zrobić całą serie, no i suma sumarum tanio nie wychodzi :/ Z kolei na silikony bym się nigdy nie zdecydowała. Już chyba wolę zainwestować w dobry stanik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
A wiecie, że mezoterapia jest wykorzystywana jako metoda w walce z cellulitem? A jeśli chodzi o mezoterapię i skórę głowy to wskazaniem jest: Wypadanie włosów na skutek: ubogiej diety słabego krążenia zmian hormonalnych w okresie ciąży czy laktacji Łysienie: łysienie androgenowi łysienie plackowate Oraz słabe i wymagające silnego odżywienia włosy sezonowe przerzedzenie włosów A jeśli chodzi o preparaty do mezoterpii, to najwyższe stężenie kwasu hialuronowego, wśród wszystkich preparatów na rynku ma mesolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do afadro
nieprawda, są inne preparaty świetnej jakości, o podobnej zawartości HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyguys!!!!
dziewczyny nie sa takie głupie to tylko gwiazdy robia takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka odmłodzona
Mam doświadczenie z kwasem hialuronowym bo miałam straszne zmarszczki pod oczami a teraz jest bardzo fajnie. Leczę sie - bo to jak choroba :) we Wrocławiu u dr Moniki Lelonkiewicz . Miałam zrobiony laser frakcyjny CO2 i potem 2 razy ostrzyknięcie kwasem hialuronowym. Nastawcie sie na siniaki. Pani doktor ma jakąś swoją metode odbudowy powieki dolnej i efekty sa super. Warto przetrzymać zaczerwienienie po laserze i sińce bo na końcu naprawdę widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka odmłodzona
A i jeszcze o ustach. Też robiłam :D Mają piękny kształt i są seksowne jak cholera- tak mówi mój facet. Pasuja mi do kształtu twarzy i są ekstra. Myslę że to ważne do kogo się pójdzie, żeby potem nie wyglądać jak żaba. Do dr Moniki Lelonkiewicz nie jest łatwo sie umówić-kobietka jest troche zajęta ale moim zdaniem warto poczekać i być zadowolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doAA
do Anka moglabys przeslac foto swoich ust?zamierzam wybrac sie do pani Moniki..mialam kiedys wypelniacz trwaly ale wszystko mi sie zmiejszylo, wiem,ze nie wolno mieszac wypelniaczy ale tak mi zalezy,ze muszze powiekszyc usta ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_wach
Ja moge polecic dr Wiatroszaka.Tutaj za zabieg zapłacicie znacznie mniej.POza tym liczy sie doswiadczenie i wiedza lekarza.A tu na pewno na taka mozna liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×