Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość afuuuuuuuu
silna 13 - daj sobie spokój z tą nachalna reklamą- śmiecisz na każdym wątku. nie chodźcie do gabinetów które z braku klientów musza reklamowac się na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekkkkata
Słuchajcie a co myslicie o tych wszystkich serum z kwasem hialuronowym? Czy myslicie ze one sa naprawde skuteczne jesli tak regularnie wcieramy je w skóre twarzy? Zmarszczki sie wygładza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hekkkkata
wcieranie nic nie da, bo mają za duże cząsteczki,by przeniknąc głebiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qalllllla
dziewczyny,mam takie pytanie,czy po upływie od podania kwasu hialuronowego mniej wiecej 2 lata,skóra wyglada lepiej czy gorzej,bo sama chce sobie zafundowac taki zabieg i nie jestem pewna,proszę o odpowiedz,bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka77
ja bylam straszna zwolenniczka kwasu, ale do czasu. tzn bruzdy nosowe nadal po roku sa w lepszym stanie niz kilka lat temu, ale mam duzy problem z oczodolami. 2 miesiace temu wypelnilam oczodoly (bo mialam juz takie zapadniete) najlzejszym kwasem, niestety skora tam jest cienka, a i specjalista slyszalam ze nie kazdy potrafi w to miejsce podac , efekt byl taki, ze pod jednym okiem zostal mi taki wzgorek. ale najgorsze dopiero mnie spotkalo tydzien temu... poniewaz pod samymi oczami nadal mialam takie zapadniete dolki, dalam sie namowic na mezoterapie pod oczami juvadermem (tez podobno najlzejszy). lekarka wiedziala ze mam juz tam zrobione zle wypelnienie, ale mimo wszystko podala mi kropkowa metoda ten dodatkowy kwas. No i teraz mam oczy podbite jakby ktos mnie piescia pobil :( lekarka zapewniala ze opuchlizna zejdzie po paru dniach. Minelo juz 7 dni... czy miala z Was ktoras taki problem? Mam miec jeszcze nadzieje czy niestety czeka mnie rok chodzenia z podbitymi oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuna_ta
a u kogo robilyscie? Jakiego lekarza polecacie? Mi kolezanka polecała dr zdzitowieckiego (jestem z pomorza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nermertini
witam wszystkich:) jest tu ktoś jeszcze? zatanawiam się nad wstrzyknięciem kwasu hialuronowego w dolinę łez..mam też cienie pod oczami? czy po zabiegu faktycznie poprawa jest zauważalna czy tylko ja dostrzegę jakąkolwiek rożnice? bo zabieg który kosztuje 1000 zł powinien jednak poprawić nasz wygląd w zadowalający sposob:) nie mam innego pomysłu na pozbycie się tego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona baaaaardzo
Akurat przeglądam to forum, więc postaram sie odpowiedzieć na Twoje pytanie . 30 stycznia miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki nad ustami, usta i lwie zmarszczki między brwiami (juvederm 3 i 4) . Mam jeszcze małego siniaczka w okolicy lewego kącika ust i czerwone , cieniutkie kreseczki w miejscu 'lwich zmarszczek". Acha pani doktor podała jeszcze kwas w okolice oczodołów. Efekt zabiegów - SUPER - TWARZ WYGLĄDA NA WYPOCZĘTĄ, ZMARSZCZKI SĄ ZNACZNIE SPŁYCONE, USTECZKA MAJĄ BARDZIEJ INTENSYWNY KOLOR I WYGLĄDAJĄ NATURALNIE :) Bardzo ważne jest masowanie ust przez 2-3 dni po zabiegu i picie dużej ilości płynów ,wtedy według zapewnień lekarza ,efekty utrzymują się nawet do 1,5 roku, a nawet dłuzej... Dlatego polecam panią doktor z Neo Lady w Elblągu. Masz tutaj szczegółowe dane ze stronki: Studio Zdrowia i Fizjoterapii Katarzyna Wasielewska ul. Ks. Osińskiego 4a; 82-300 Elbląg tel. +48 55 239 61 36 www.neolady.pl Lokalizacja: Studio Zdrowia Neo Lady mieści się w budynku firmy "Wolność". Wjazd od ulicy Królewieckiej pomiędzy budynkami banku Millennium, a Centrum Rehabilitacji. Dzwonisz i mówisz , że chcesz się umówić na zabieg u pani doktor. Ja zabieg i konsultację miałam tego samego dnia. Szczerze polecam, bo z zabiegów u tej pani doktor skorzystałam po obejrzeniu efektów u mojej siostry i jej... czterech koleżanek , a nie po obejrzeniu zdjeć - myśle, że jest to wystarczającarekomendacja ;) Pani doktor jest bardzo miła i wszystko cierpliwie tłumaczy. Można bez obaw zadawać wszelkie pytania - sama do tego zachęca :) ps. Jeśli podasz swojego @ to podam do niej bezpośredni nr na komórkę. Pozdrowionka i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to kawal
drogo mam do tego elblaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona baaaaardzo
Hm...trudno...w takim razie życzę powodzenia w poszukiwaniu dobrego specjalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona baaaaardzo
i jeszcze jedno, też słyszałam dobre opinie o dr Zdzitowieckim, ale on przyjmuje w Gdańsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omana333
Hej Zadowolona baaaardzo... a jak nazywa sie pani doktor bo pani katarzyna wasilewska to kosmetyczka .. i wlascicielka gabinetu czy jest tez lekarzem medycyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona baaaaardzo
Pani doktor nazywa się ELZBIETA DĄBROWSKA ;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omana333
Dzieki zadowolona baaaaardzo napisz prosze cos wiecej o tej pani doktor... jestem z elblaga ale nie slyszalam o tej doktor,, jest dermatologiem? czy ma inna specjalizacje? przyjmuje tylko w tym studio czy gdzies jeszcze,, wypelnia tez moze wlasnym tluszczem , czy tylko kwasem ..ma moze swja strone w internecie??? pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona baaaaardzo
No i dałam małą plamkę ;) ... pani doktor nazywa się DANUTA DĄBROWSKA ...a nie Elżbieta... To jest adres jej strony: www.danutadabrowska.pl , tam znajdziesz potrzebne informacje. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omana333
Dzieki... mam w planie wizyte ale narazie zbieram kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimka_1980
A mam pytanie związane z poprawą nosa przez kwas hialuronowy, czy ktoś korzystał z takiego zabiegu? Jestem umówiona na wizytę u Dr Bliżanowskiej we Wrocławiu ale to na razie chcę się rozeznać, jestem ciekawa co mi doradzi. Podobno jest dobrym specjalistą więc jestem ciekawa jej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Odnośnie korekcji nosa to rzeczywiście coraz częściej pacjentki wybierają kwas hialuronowy. Niestety nie w każdym przypadku jest ona wskazana, bo chirurgia plastyczna jest niezwykła ;-) i pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Natomiast w przypadku korekty z użyciem kwasu hialuronowego w obrębie nosa zapraszam na Naszą stronę: http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,korekcje-nosa.html Warto zawsze wybrać lekarza z doświadczeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jeśli chodzi o rodzaje kwasu hialuronowego, to tu są fajnie opisane preparaty na jego bazie: http://newu.pl/wypelniacze-zmarszczek-princess-restylane/ stosowane w Gabinetach Medycyny Estetycznej,m.in w NewU Kraków, do którego chodzę. Może info będzie dla kogoś przydatne. Poza tym sa tam też inne opisy preparatów, np. Azzalure czy Aqualyx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj_olka8
Jeśli chodzi o modelowanie twarzy to dr Małgorzata Ornatowska z Bona Dea w Krakowie robi to bardzo subtelnie i dobrze, nie wpycha preparatu ile się da, żeby karykaturę z twarzy zrobić jak co poniektórzy o których nie będę wspominać. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się w zależności od miejsca ale ok 2 lat, nie dostrzykuje się całej dawki co dwa lata, tylko robi się drobne uzupełnienia w trakcie. Gęstość kwasu zależy od miejsca ciała gdzie go wstrzykujesz, najlepszy preparat dobierze ci lekarz. Ja ostatnio wypełniałam lwią zmarszczkę. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traverso
Pomocy...we wtorek miałam robioną drugą dawkę(małą) pod oczy kwasem hialuronowym .Pierwszy zabieg przebiegł bardzo dobrze.Efekty były szybko widoczne . Niestety przy drugim zabiegu pani dokto wkuła się w naczynie.Efekt...siniak i opuchlizna. Jak szybko pozbyć się tego ? W niedzielę mam wyjście......dodam ,ze drugie oko jest zrobione bardzo dobrze.....POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
Ja bardzo polecam Dermamed we Wrocławiu. Miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe i muszę przyznać, że sprawa została załatwiona fantastycznie. Lekarz kompetentny, obsługa przemiła, zabieg wykonany ze świetnym efektem, a ja wreszcie jestem zadowolona ze swojej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traverso - tak niestety może się zdarzyć, mam nadzieję, że wszystko ok. Jeśli nie to możesz zastosować Auriderm - zdecydowanie przyspiesza wchłanianie siniaków. A jak nie to musisz użyć kamuflażu - chociaż pod okiem może sie mocno rzucać w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traverso
Witajcie.Minęło 10-dni od mojego ostatniego zabiegu kwasem hialuronowym pod oczy.Pisałam o tym nieszczęsnym siniaku i obrzęku.Już jest oky. ale jak na mnie zdecydowanie za długo trwało wchłonięcie...nie wiem czy ponownie zdecyduję się na oczy. To bardzo newralgiczne miejsce. Moja pani doktor ostrzegała mnie. Chociaż pierwszy mały zabieg przebiegł bez komplikacji.Po 3-tygodniach zrobiłam drugi...i klapa, mój partner obawiał się czy nie posądzą go o pobicie mnie(ha,ha).Mam 49 lat...i gładką(naturalnie), wypoczętą buzię. Niedługo wracam z urlopu do pracy, jestem ciekawa reakcji koleżanek. Po ostatnim wypełnieniu kwasem hialuronowym doliny łez....koleżanki przyglądały się mnie bacznie, nie komentując wyglądu....ale coś się im nie zgadzało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonydeszczpieniedzyyy
ja osobiscie nie posiadam duzo kasy dlatego poki jestem jeszcze mloda (23lata) to stosuje kwas hilauronowy zewnetrznie w formie zelu takiego jak tu: http://wieczniemloda.com/zel-hilauronowy-odzywczy-biochemia-urody-zel-hilauronowy-na-skore-i-wlosy-recenzja-2049/ mi odpowiada chociaz pewnie kiedys trzeba bedzie zainwestowac w swoja twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmellkowa
No wlasnie, sam kwas hialuronowy dziala rewelacyjnie nawilżająco na naszą cere. Odpowiednią ją nawilża, wygładza, sprawia że pierwsze zmarszczki stają się mniej widoczne. Więc takie kremy, serum z kwasem hialuronowym sa jak najbardziej wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie i pięknie, ale niestety kwas hialuronowy podobnie jak kolagen rybi ma zbyt duże cząsteczki, aby wniknąć przez skórę. Aczkolwiek prawda jest taka, że codzienna dokładna pielęgnacja odpowiednio dobranymi preparatami odsuwa zmarszczki w czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Czytałam na forum dobre opinie o Instytucie Medycyny estetycznej MEDestetis w Krakowie i w piątek tam trafiłam. Polecam wszystkim Wam. Miejsce bardzo przyjazne pacjentce, zrobiłam sobie nowe policzki, bo niestety od roku się odchudzam i mimo,że cieszę się ze spadku wagi ( 9 kilo) to twarz mi się zapadła...:-( Fatalnie to wyglądało. Ale teraz mam fajne policzki, twarz nabrała wyrazu. Polecam wszystkim dr Joannę Kuschill-Dziurdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×