Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1979

SKOK STEFCZYKA szkolenie we Władysławowie

Polecane posty

Gość gość
Masz naturalna lodówkę na balkonie :-D mogła bym to nazwać zamrażarka bo mrozik jest. . A jedzenia fulll..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wybiera się na szkolenie 7.12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę we Władysławowie około 17. Nastawienie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile takie szkolenie trwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM!!! pracowałam 2 lata, flaki z siebie wypruwałam, zaniedbałam rodzinę, zdrowie, a dzień w dzień były nadgodziny. Co z tego że można "zarobić" - mogłabym wiele o tym zarabianiu napisać, niektórzy to by z papci wyskoczyli, ale praca jest bardzo niewdzięczna, jak też i ludzie na każdym szczeblu. A kiedy już dostaniesz awans, to szybko tego żałujesz. I niech nikt nie piszę, że jak ma się fajny zespół to jest siii, bo guzik prawda. Nawet gdyby był najbardziej złoty zespół to i tak można wyjść jak zabłocki na mydle. Mobing, mobing i jeszcze raz mobing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się wybiera na szkolenie 11.01.2015 r? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaPati
Hej a jak posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiłki przepyszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidomi666
Kto wybiera się 10.01.2016? :) o posiłkach słyszałam też że przepyszne. a nie wiecie jak to jest z sobotami? czy też mamy wtedy szkolenie czy czas wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w soboty szkolenie jest również. Niedziela jest dniem wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wybieram 11.01 na szkolenie. Jedzie ktoś z Małopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również sie wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkashsjaj
Hej, ja również wybieram się na szkolenie, które rozpoczyna się 11.01.2016r Będę jechała z Katowic, ale z tego co się orientuje (koleżanka mi mówiła, która 3 tygodnie temu wróciła z tego szkolenia) to cała jej grupa spotykała się w Gdańsku Głównym więc można się tam razem umówić, żeby do Władka już podjechać razem jakoś. Jeżeli ktoś jest chętny, żeby gdzieś po drodze się zgadać to podaję tutaj email: daria.szkolenieskok@gmail.com Wyślijcie numer telefonu, albo jakiś inny namiar, bo tak przez emaila umawiać się to ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkashsjaj
email oczywiście bez spacji (nie wiem czemu się tu wkradła :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekMilosnik
Jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) C zy wybiera się ktoś na szkolenie 7.03.2016? Z Wrocławia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wrocławia - ja też jadę ale 7.02 i nie wiem czy w dacie jest twojej pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś wyrusza z Warszawy na szkolenie od 7.02?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekSmutas
Hej, mam kilka pytan. Podobno egzamin koncowy jest bardzo trudny? Co prawda mialem duzo trudnych egzaminow na studiach na politechnice, ale troche sie przestraszylem, ze nie dam rady. Drugie pytanie - czy na egzaminie koncowym musze byc w krawacie? Jesli tak, to czy moze byc kolorowy? I jeszcze jedno, czy w pokojach sa pary mieszane? Bo moja narzeczona obawia sie, ze wyladuje w pokoju z dziewczynami. Mowilem jej, ze to niemozliwe, ale nie chce mnie sluchac, a ja przeciez na zadna nie bede patrzec, bo jestem bardzo wierzacy. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzamin jezeli bedziesz uwazal na zajeciach (i odrabial 'zadania' ktore daja po zajeciach) to zdasz na pewno :) nie ma wymogu co do ubioru, ale wiekszosc z nas miala biala koszule, a mezczyzni mieli garnitur, albo spodnie zwykle i koszule tylko elegancka z krawatem do tego :) co do pokojow to mielismy 2 mezczyzn w 2 grupch i kazdy z nich byl osobno i mial pojedynczy pokoj :) co do jedzenia to dobre, bez szalu i przezwyczajcie sie, ze snidanie i kolacja bedzie przez cale dwa tygdonie wygladac tak samo jak w pierwszy dzien :) a co do obiadu to w pierwszy dzien daja Ci liste na cale dwa tygodnie zebys wybral z dwoch posilkow na kazdy dzien :) nie ma co sie za bardzo spinac. Wystarczy uwazac, robic zadania, lekko sie przylozyc i bedzie dobrze :) my strasznie spieci bylismy a tak na prawde nie ma czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... O wiele gorzej jest w oddziale :) tam zaczyna sie dopiero 'bajka' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja jadę dopiero 7.03 na szkolenie, bo obecnie jeszcze pracuje i obowiązuje mnie okres wypowiedzenia. Słyszałam, że inne osoby z Wrocławia już zdały egzamin. Może podzielicie się swoimi odczuciami? Jak jest teraz w oddziale? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Ja też jadę 7.03 zobaczymy jak to będzie wyglądać..trochę mnie przerazilo to że szkolenie jest w sobotę bo miałam nadzieję zjechac do domu do rodzinki no ale niestety będzie trzeba przebolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoś może jedzie na szkolenie 22.02???? Jestem z okolic Szczecina, może ktoś jedzie autem, lub pociągiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój ze szkolenie we władysławowie!!!!!!!!!!!!! syf kiła i mogiła a potem praca taka że szkoda gadac!!! a jak sie trafi do franczyzowej placówki, to sajgon na całego!!! włącznie z podrabianiem...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niedziela nie jest dniem wolnym, bo ryje sie od rana do rana od poniedziałku do piątku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×