Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1979

SKOK STEFCZYKA szkolenie we Władysławowie

Polecane posty

Gość gość
najgorsze jest to ze zatrudniaja mlode i glupiutkie osoby bez doswiadczenia ma to wplyw na atmosfere poziom pracy niekorzy nie wiedza podstawowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądają zarobki na stanowisku doradcy i kierownika? Nie oczekuję konkretnej kwoty tylko w jakim przedziale? Mam rozmowę i nie wiem ile powiedzieć a na pewno padnie takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaanka
Hejka, czy ktoś z Warszawy wybiera sie na szkolenie 9go Maja...? Warszawy bądz miast połóżonych w obrebach wawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_____________
Ja jadę z wawy autkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ktos sie wybiera 9maja z Wrocławia lub okolic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_
Ja jadę z Kobierzyc swoim samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wybiera się ktoś na 9 maja z okolic Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
ja jadę z łodzi pociągiem 8 maja, ktoś się wybiera też z łodzi lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T_ a jakkolwiek prywatnie mogę się z Tobą skontaktować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_
nie biorę nikogo, nie ma głupich... jak wam coś trzeba to wszystkie miłe a po dojechaniu na miejsce nie znają człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T_ czy gdzieś jest napisane, że pisała to kobieta? poza tym wydaje mi się, że nikt z ciekawości się nie pyta skąd kto dojeżdża, tylko właśnie w celu wspólnego, miłego dojazdu. Reszty komentować nie będę, szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję jego/jej współpracownikom, koleżeńska osoba, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w zeszłym roku na szkoleniu i aktualnie pracuje w Gdańsku. Jak się postaracie to jest możliwosć awansu i premii :D u nas w oddziale się super pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na szkoleniu w kwietniu. Jeśli chodzi o samo szkolenie to dużo nauki jest bo trzeba zostawać po zajęciach i robić zadania. Prowadzący dokładnie tłumaczy i jeśli się słucha to nie ma problemu ze zrobieniem zadań;) Na pewno łatwiej mają osoby, które były 2 tygodnie przed szkoleniem w oddziale. Tak poza tym można poznać fajnych ludzi i zawrzeć nowe znajomości. Nie bójcie się tego szkolenia, a tym bardziej egzaminu...bo na egzaminie jest to samo co robi się na zajęciach, tylko zmienione dane ;) Pensjonat też ok, czysto, codziennie sprzątają, a jedzenie całkiem przyzwoite-każdego dnia coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam zapytanie jedzie ktoś na szkolenie do Władysławowa 13 czerwca z Katowic lub okolic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się jakie jest najlepsze połączenie z Krakowa do Władysławowa? Jest chyba pociąg bezpośrednio do władysławowa? Wybiera się ktoś 27 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia13011
Ja jadę 12.06 z okolic Wrocławia wybiera się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jade na 27 czerwca na szkolenie we Władku z Radomia. Może ktoś z Was też się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo, jadę na szkolenie 27.06 z Inowrocławia i planuje jechać autem. Jedzie ktoś z kuj-pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej firmie liczy się sprzedaż, masz zrobić zadanie i nikogo nie obchodzi jak. Biurokracja, papierologia, w żadnym banku nie ma takiej ja tu. Obowiązków jest tyle, że nie jesteś w stanie wszystkiego ogarnąć w czasie pracy a do tego... sprzedaż najważniejsza. Jesteś tyle warta ile wynosi twoje wykonanie zadania, nie robisz zadania to jesteś stawiana pod ścianą. Wynagrodzenie podzielone na dwie części, jedna z nich to premia regulaminowa a regulamin przewiduje jej zabieranie jeśli nie robisz zadania i często ludzie dostają minimalną krajową. Dużo zależy od dyrektora regionalnego, ale generalnie podejście jest taki, że pracownika trzeba gnębić, ma czuć strach i sprzedawać. Ma być wynik, a jak? kogo to obchodzi, po to cie zatrudniamy żebyś zrobiła wynik i to ty masz wiedzieć jak to zrobić. Przed podjęcie decyzji popytajcie o premie regulaminowe, a to jak są rozliczani pracownicy z planów, co się dzieje jeśli ich nie wykonasz, ile osób pracował przed tobą i co się z nimi stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam osób, które jadą samochodem na szkolenie do Władysławowa od 27.06 z okolic Katowic. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grazia_c ja jadę samochodem z Katowic, zadzwoń do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś z Was wie jak wygląda kwestia zwrotu kosztów podróży gdy jedzie sie samochodem?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś zainteresowany wspolnym dojazdem do Wladka w niedzielę? Piszcie na adres grazia_c@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, jadę w niedzielę z Warszawy do Władysławowa samochodem, jeżeli ktoś chciałby się zabrać proszę o kontakt na adres konrad.andru@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jedzie ktoś na szkolenie 11.07 z okolic Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie we Władku 08.08.2016. ktoś się wybiera? może ktoś z Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jedzie ktoś 8 czerwca na szkolenie z Katowic, jadę samochodem i mogę zabrać jedną osobę, koniecznie dziewczynę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* 8 sierpnia nie czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×