Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE

OOBE-PROSZE O OPINIE!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Mialam kiedys wizje, ze kiedy przestane sie przyjaznic z ta moja kolezanka, to to wszystko ustapi. Przestalysmy sie przyjaznic i to ustapilo w pewnym stopniu. A wszystko wczesniej dzialo sie w trakcie zabawy w OOBE. Cos mnie wystraszylo pewnej nocy, wpadlam w cos pomiedzy snem a jawa. Wiedzialam, ze spie, bo czulam poduszke na twarzy i slyszalam jak moja siostra gada prze tela obok mojego pokoju. I mialam wrazenie ze sie unosze bardzo wysoko, probowalam sie obudzic krzyczalam 'Sandra obudz mnie!', ale wiedzialam, ze krzycze w snie i tak w realu leze se spokojnie w lozku. Ale w koncu jakos sie obudzilam i spojrzalam na sciane kolo szafy i tam COS bylo i ptarzylo na mnie :o prawie sie obsralam, chcialam wstac z lozka i zapalic swiatlo ale nie moglam sie ruszyc Po kilku minutach odzyskalam czucie i balam sie potem zasnac. ale w koncu zasnelam sama z siebie i snilo mi sie, ze gadam z kumplem, ale nagle wszystko zniklo, kupel i miejsce, w ktroym bylismy. Byla tylko czarna przestrzen i niebieski punkt w oddali. I cos zadzwonilo mi w uszach, tak glosno, ze bolalo. slila woli jakos sie obudzilam i to czarne znowu tam bylo! czulam sie jakby na mnie polowal i czekal az zasne, a kiedy bym zasnela to by mnie uwiezil w moim wlasnym umysle :o Najstarszniejsza noc w moim zyciu, jeden wielki koszmar. Po tym odwidzialo mi sie OOBE i cokolwiek nadprzyrodzonego :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Myśle, że.. chyba byś oddychała.. chociaz naprawde nie mam pojęcia. Za to czytalam o takim przypadku: jakiś chłopak postanowił zabawić się w OOBE.. pewnego wieczoru udało mu się to i wtedy słyszał głosy, że nie wróci już do ciała, że po co to robił, ale cos dało mu jeszcze jedną szanse, ale nie miał tego powtarzać. Chłopak się obudził, oczywiście był wystraszony. Po jakimś czasie jeszcze raz to zrobił. Słyszał ten sam głos, że nie wróci. I faktycznie chłopak błagał i płakał, żeby mógł wrócić.. i jakoś wyszło, że się wkońcu obudził i chyba więcej już tego nie powtórzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
To co opisujesz to doznalas wyjscia w polowie....potem nastapil paraliz senny....i potem wlasciwe OOBE- to COS jak piszesz to tylko twor twojej wyobrazni albo poprostu BOT - czy to COS chaialo Ci cos zrobic?Czy tylko Ci sie przygladalo?A moze to byl Twoj opiekun....nie doczytalam jeszcze ale ponoc mozna zwalczac te istoty spoza ktore nas tam nie lubia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Z Każdym Dniem... !! boże ja chyba bym już dawno sikała !! Dobrze, że to przerwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Przyznajcie ze to jest intrgujace....sa ludzie ktorzy tego doswiadczaja kiedy tylko zehccea i sa juz bardzo mocni w tej dziedzinie ze jak juz wczesniej pisalam eksperymentuja sami ze soba...wyciagaja inne osoby....swiadomie ingeruja w sny osob ktore sobie wybiora aele chyba musz ato byc osoby ktore znamy bo ktos pisal ze probowal tak z osoba ktorej nie znal osobiscie , nie mial sposobnosci dot5knac i mu sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o to chodzi, ze ja w ogole nie chcialam zrobic OOBE to samo przyszlo, kiedy polozylam sie do lozka i piewrszy raz weszlam w stan OOBE nie z wlasnej woli :o To cos na mnie POLOWALO ja to wiem, ze chcialo mi zrobic cos zlego. Uznalam to za ostrzezenie(zwlaszcza, ze data uklada sie wtedy w te liczby, ktore nas przesladowaly) i przestalam sie w to bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys podczas OOBE probowalam wejsc w sen kolezanki i opowiadala mi na druggi dzien ze widziala moja twarz, chociaz nigdy jej nie mowilam, ze to bylo OOBE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Bo czasami tak jest ze OOBE nawiedzi nas mimowolnie....czytalam ze chlopak probowal osiagnac ten stan i nie udawalo sie a jego brat ktory podchodzil od poczatku sceptycznie doznal tego NIE CHCAC NAWET....znalazl sie w lazience , przerwocil do wany a potem przeszedl przez sciane i polecial? do innego miasta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez slyszalam, ze robi sie to nie z wlasnej woli bo jako dziecko tak mialam, ale podobno juz to sie nie dzieje, kiedy nauczysz sie zapadac w ten stan, dlatego sie zdziwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Kurcze to od czego to zalezy?Ty nie chcials doznac OOBE a sie udalo i zobaczylas COS zapewne NP nie wiedzials jak sie zachowac bo niby skad jak nie zrobilas tego swiadomie....mam jeszcze do Ciebie pytanie czy przed tym wszystkim bylas osoba strachliwa?No czy balas sie duchow etc etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghxhj
ghxhj - widac mamy odmienne poczucie humoru....zaczynasz zabawe z OOBE masz juz jakies doswiadczenia? tylko teoria jak na razie, własnie dziś zapisałam na oobe.pl i od jutra zaczynam praktyki ale kurwa po tym co napisała Z Każdym Dniem to już sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
ghxhj - zapisalas sie i po dniu chcesz sprobowac?Od kiedy wiesz o tym i czy juz sie zaglebialas na ten temat co moze CIE TAM spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cale zycie bylam hop do przodu! W nocy do lasu, wywolywanie duchow - uwielbialam to! Ale juz nie jestem taka hop do przodu jezeli chodzi np. o wywolywanie duchow i inne nadprzyrodzone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Ta osoba, którą jako tako znam wchodzi w stan OOBE kiedy chce, nawet w dniu jak na chwile zaśnie. Ale jak pisałam duzo wie o metafizyce. W dodatku jeżeli chodzi o duchy to też miał z tym BARDZOO dużo do czynienia. Przypomniało mi się jak kiedyś miałam coś podobnego do OOBE. Leżałam na łóżku i powoli zasypiałam, nagle czułam, że kręce się w kółko ( ze strony głowy na nogi i na odwrót) Obudziłam się i czułam jak jeszcze kręci mi się w głowie.. to trwało chwile.. ale nie mogłam się na pocżątku nawet ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Hm....tymbardziej mnie to dziwi to COS co chcialo na Ciebie zapolowac....bo to ma sie teraz nijak to tego co pisza Ci bardzo doswiadczeni....ich zdaniem NP czyli zjawy i inne larwy to tylko nasz strach i nasze wizje...wiec ja osobnik ktory przez prawie cale swoje zycie bal sie wlasnego cienia co moze tam spotkac? Czytalam ze jedne chlopak spotkal jakas biala postac ale wiedzial co zrobic i skrecil kark...a jakis inny mu odpisal ze teraz sie IM narazill Moj maz:) stwierdzil ze oszalalam i ze chyba mi sie bardzo nudzi i ze nie powinnam sie BAWIC w takie rzeczy bo moze to sie zle skonczyc CHOCIAZ ON W TAKIE BZDURY nie wierzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghxhj
ghxhj - zapisalas sie i po dniu chcesz sprobowac?Od kiedy wiesz o tym i czy juz sie zaglebialas na ten temat co moze CIE TAM spotkac? wiem o tym gdzieś od roku, może mniej, duzo o tym czytałam i eksperymentowałam z innymi rzeczami np z i-doserem który kompletnie na mnie nie podziałał :( może choć z oobe się uda i nie chce próbowac po 1 dniu bo to jest 10 dniowy przewodnik jak bezpiecznie dojśc do oobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Heh.. wywoływac duchów nie radze. Też kiedyś ciągle to robiłam jak była okazja, ale od pewnego czasu nawet o tym nie pomyśle. To nie temat o duchach to nie bd o tym pisać :P Z Każdym Dniem... - to COŚ pojawiło się więcej razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego juz na poczatku mowilam - te wszystkie schizy nie mialy wiele wspolnego z OOBE, to po prostu wymknelo sie spod kontroli! Ja mialam sny o naszej przyjazni(wszystkie sie spelnily) a moja kolezanka przewidywala smierc(snilo jej sie np. duch dziecka a pozniej dowiadywala sie, ze jakas dziewczynka zginela itd.). No i ta moja kolezanka przewidziala tez moja smierc - po tym balam sie chodzic na ulicy, bo wiem w jakich okolicznosciach mialoby sie to stac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Hm.......sama nie wiem co o tym myslec...ale jezeli to wszystko jest prawda to mysle ze jezeli juz by sie to opanowalo niemalze do perfekcji to bylo by to bardzo przydatne prawda? Czytalam opinie osoby ktora opanowala to juz w takim stopniu ze sobie BEZPIECZNIE podrozuje po swiecie....ale czy ja to dobrze rozumiem ze np jezeli zehcce moze byc powiedzmy w Londynie?Tak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOBE - PROSZE O OPINIE - tak, slyszlaam, ze mozesz po prostu podrozwac po siwecie realnym, albo po swiecie smyslonym w trakcie OOBE i w tym przypadku moglas np. pogadac ze swoimi zmarlymi bliskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Z Każdym Dniem... - czyli moze sobie to dopowiadalyscie?Nie wiem jak to tlumaczyc....ty mials sny o waaszej przyjazni to to jescze jakos mozna tlumaczyc a jej tak nagle udawalo sie przewidywac smierc ludzi?Czy nadal to potrafi? kathreinnn- co z tymi duchami?Napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Z Każdym Dniem... - kurcze to wydaje sie byc fantastycznym doznaniem , ale ktos tu wczesnij pisal ze jest jakas linia ktory nas laczy z cialem , wiec np polece?Bo to sie lata czy jak?:) Do Prazya i to nie bvedzie za daleko?Rozmiawiac ze zmarlymi? Kurcze przperaszam Was za moze moje smieszne pytania ale naprawde jestem zaszokowana tym calym OOBE i pytam doslownie o wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Możesz być wszędzie.. ponoć pomyślisz o jakimś miejscu i juz tam jesteś. Heh.. pamiętam jak ktoś ( spec od OOBE )opowiadał mi o tym wszystkim, siedziałam koło mojej siostry. gadał, gadał.. nagle cisza, a moja siostra wstaje i mu podaje kartke bo on chciał,a ja, że nic takiego nie mówił, ale mówił jej w myslach. Naprawdę nic nie słyszałam :P a słuchałam uwaznie bo mnie to ciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, odkad nasza przyjazn sie rozpadla nie bylo juz wizji o smierci, ale dalej mialysmy schizy zwiazku z np. liczbami czy roznymi ludzmi i rzeczami. Po tym zdarzeniu w nocy wszystko ustalo - juz nie ma nic, co moglybysmy uznac za dziwne. Po tym jak nasza przyjazn sie rozpadla, czasami gadalysmy ze soba wlasnie o tym, czy dzisiej wydarzylo sie cos 'innego' a po tamtej nocy juz nie bylo nic 'innego' wiec juz w ogole nie utrzymujemy ze soba jakiegokolwiek kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
trochę szkoda, że po takim czymś musiałyście przestać się przyjaźnić. A gdyby to nie była przyjaciółka, tylko siostra.. to co? Zero kontaktu do końca życia z siostrą? Ale to głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Dziwne prawda?Toksyczna przyjazn?Mnie zastanawia jedno czy to OPBE mozna powiedzmy starac sie wykonac bez przygotowania, np bez tych wszystkich skaizek , poprostu skrzystac z rad tych co juz to potrafia? Ja sie obawiam tylko ze nie wroce i ze kogos zlego tam spotkam a mysle ze to juz wiele i ze chyba nie jestem jeszcze gotowa na takie akcje z OOBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×