Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE

OOBE-PROSZE O OPINIE!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość kathreinnn
Heh.. chociaż z jednej strony i dobrze.. tylko szkoda, że nie widzisz innej osoby, która też jest w stanie OOBE.. A ten filmik na 100 widziała OOBE - PROSZE O OPINIE http://www.youtube.com/watch?v=e0A6goeMrAs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak z moja kolezanka robilysmy jednoczesnie OOBE to widzialysmy te same obrazy tylko ze kazda w troche innej formie, ale w sumie po fakcie dowiedzialysmy sie, ze miedzy nami byla wiez - czyli drugiej osoby w stanie OOBE i tak nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Czesc! Nie zagladalam tutaj bo...poprostu nie mialam zcas;/.....Kiedy zamierzam sprobowac?Hm...najechetniej to JUZ ale poczekam do ukonczenia 10 diowego kursu i moze wtedy :)Ogolnie to jak juz tak sobie czytam , mysle i rozmawiam z ludzmi to sie w ogole nie boje:)Nawet tych istot ktore moge spotkac..Czyli chyba na plus:) Pozatym moj maz stwierdzil ze te kursy , to forum i ogolnie tematyka to wyglada jak jakas SEKTA!!i ze jemu sie to nie podoba...heheh:)Mam wyobraznie facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Juz sie zapisalam - dzisiaj dostalam 2 zadanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghxhj
ja jestem przy 5 zadaniu Purple cata... ale ostatnio tak się wystraszyłam że przerwałam kurs i w ogóle przestałam czytac cokolwiek o oobe, duchach i ogólnie o wszystkim co nadprzyrodzone pierdole to :( nie chce do końca ześwirować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka..
widze za kazda z was sie chyba boi duchow co ? xd ja sie ich nie boje... bo mozecie wiezyc lub nie..ja i moja kolezanka potrafimy z nimi rozmawiac za pomoca wahadelka... to moze zrobic kazdy... wiec ja wiem ze duchami nie mozna sie martwic... a co do istot napotykanych w astralu..podobno mozna je spotkac..no ale baaardzo zadko... tak.. sa przypadki kiedy same potrafia cie zxaatakowac...ale wtedy poprostu oslabnie twoje astralne cialo i wroci spowortem ALTOMATYCZNIE do ciala... po ty moze tylko wyskoczyc niewielka wysypka lub dziwne znamie ktore po kilku minutach juz znika...te istioty mieszkaja tylk ow ciemnych czesciach astralu... i chodza tam tylko smialkowie z zaawanskwanym levelem.. astral jest jak gra... im bardziej zaawanskowany sie stajesz..tylm dalej potrafisz zajsc..np. astal nie est jedynym miejscem do kotrego mozna trafic po wyjscu..jest takich swatow powyzej 5..ale w tych najwyzczych mieszkaja tylko anioly i polpobowie... ja nie wyszlam ale duzo o tym czytam i rozmawiam ze znajomym..ktory prowadzi wlasny blog o astralu... i od niego tez sie duzo dowiedzialam..(on wyszedl) (jest jeszcze darek sugier.. on jest zaawansowany) jakies pytania to pisac.. pozdro ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkkkkka
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillerka
Proszę o pomoc. Chciałabym spróbować OBE i w ogóle, ale jestem katoliczką i boje się bo czytałam artykuły, że to jest przyzywanie złych demonów potem jakieś egzorcyzmy i w ogóle.. Czy to jest grzech? Czy może mnie przez to coś opętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturD
Polecam zapoznać się ze stroną Instytutu Roberta Noble. Oni znają się na rzeczy jeśli chodzi o zjawisko OOBE. http://instytutnoble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.24
bardzo mnie to wszystko ciekawi o czym piszecie, ja przezywam tylko swiadome sny czyli ld - ale niestety trwaja krotko,szybko sie wybudzam, natomiast jest to piekne przezycie.. oobe nie probuje z dwoch powodow-obawiam sie, po drugie religia jest temu przeciwna a ja sie boje wszelkich ciemnych mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caamila
Jeśli chcecie się nauczyć OOBE to koniecznie przeczytajcie nową książkę Roberta Noble - OOBE Drugie życie poza ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztofias
"OOBE Drugie życie poza ciałem" to najlepsza książka - poradnik dla tych co chcieliby się nauczyć opuszczać własne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejR
Robert Noble Szlachetne Serce to pasjonat jakich mało. Ten facet całe życie poświęcił dla OOBE. Ogromny szacunek dla tego człowieka za to co robi. Książkę posiadam z miłą dedykacją. Świetnie się czyta a ponadto jest bardzo pomocna w praktyce wychodzenia z ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doswiadczenia radze wam to zostawic jak nie chcecie skonczyc nekani .... później będzie a psychiatra sie klania lekarz terapeuta a tu okazuje sie później sie ze tylko ksiadz ... żeby nie było że nikt nie ostrzegał nagle niewierzacy potrafi uwierzyc po takich przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Uwielbiam oobe to daje niesamowitą wolność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astralne Podróże
Dnia 15.06.2015 o 17:51, Gość gość napisał:

z doswiadczenia radze wam to zostawic jak nie chcecie skonczyc nekani .... później będzie a psychiatra sie klania lekarz terapeuta a tu okazuje sie później sie ze tylko ksiadz ... żeby nie było że nikt nie ostrzegał nagle niewierzacy potrafi uwierzyc po takich przejsciach

ale pieprzysz głupoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×