Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE

OOBE-PROSZE O OPINIE!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość OOBE - PROSZE O OPINIE

Witam! Zainteresowalam sie OOBE- bardzo chcialabym sie tego nauczyc , doswiadczyc...ale szczerze to mam pewne obawy ze moge nie powrocic do ciala(chociaz wiem ze zanim udalo by mi sie je opuscic minac moze wiele czasu)....Czy ktos z Was mial doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornella
interesuję się wszystkim, co związane ze snami, ale w istnienie OOBE nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Mozesz napisac jasniej , dokladniej?Na czym polegaly te schizy i czego doswiadczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Heh.. próbowałam pare razy :P raz prawie się udało.. czułam drgawki i wszystko jakby wirowało, ale się przestraszyłam i otworzyłam oczy :D Potem już tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się, bo kiedyś mnie to interesowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Cornella - nie wierzysz bo Ci sie nigdy nie udalo czy poprostu nie wierzysz z zasady?Czytam forum na ktorym pisza ludzie ktorz y rzekomo tego doswiadczyli i to wydaje sie byc niesamowite ale zarazem przerazajace jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Ale OOBE działa.. możecie nie wierzyć.. mój wujek mi tyle o tym mówił, że wiem,że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
kathreinnn - zgadza sie wlasnie wibracje to juz jest krok do uzyskania OOBE- tylko ponoc ludzie za 1 razem sie boja i sie przebudzaja....tzn nie probowalas juz nigdy wecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udalo mi sie to za pierwszym razem. Moja przyjacilka robila to w tym samym momencie. A potem nasze schizy nie mialy nic wspolnego z OOBE. Jakies wizje i inne chuje. Przez kilka miesiecy nie moglam normalnie zyc, balam sie wszystkiego :o. Do teraz czasem do tego wracam, ale juz chyba dobrzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornella
Nie wierzę, ponieważ to już dla mnie coś paranormalnego. Może istnieć coś takiego jak złudzenie opuszczania ciała, ale moim zdaniem to tylko złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Trafilam na forum gdzie ludzie robia juz takie eksperymenty ze wyciagaja inne osoby nie pamietam doladnie jak to sie fachowo nazywa...pozatym jedno co mnie zastanawia , pisza o jakis larwach , botach...i ze to niby wszystko zalezy od naszego strachu czyli im bardziej sie boimy tym wieksze prawdopodobienstwo ze jak sie nam uda to napotkamy jakas taka STRASZNA istote....pozatym sa ponoc jacys nasi opiekunowie ktorych powinnysmy przywolac bedac tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Napisze tak.. pewna osoba (znam ją) pare razy wyszła z ciała.. i co się dowiedziałam.. spokojnie czyta bez okularów (a zawsze musi je mieć) może przebywać gdzie zechce.. i wspomne, że bardzo dużo umie na temat metafizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Z Każdym Dniem... - kurcze wysraszylas mnie...ale widzialas jakies zjawy czy jak?I kiedy to widzialas?W nocy w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Jestem alikiem w tym temacie ale to dziala tak ze jak np wyjde z ciala to mieszkajac powiedzmy w krakowie moge byc powiedzmy w szczecinie jak zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Czy istnieje jakies niebezpieczenstwo ze mozna nie powrocic do swojego ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam sny, ktore sie sprawdzaly. Ja w sprawie przyjazni z ta, co tez robila OOBE w tym samym momencie, a ona dotyczace smierci. Kazdy nasz krok dotyczyl tego, co widzialysmy podczas OOBE, mialysmy szczegolne liczby ktore nas przesladowaly. Pod koniec tego calego szajsu widzialam zjawy, a jedna tak mnie wystraszyla, ze postanowilam zerwac z tym 'drugim swiatem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Hallo!!Jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
To byla literowka- nie trudno sie domyslic!!A jak Ty jestes tu tylko po to by wytykac bledy i nie masz nic sensownego do napisania to zegnam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Z Każdym Dniem... - widzisz jwa czytalam ze te wszystkie zjawy , larwy to tylko kwestia naszego strachu i wszystko zalezy od naszej wyobrazni....i do tego trzeba podejsc z optymzem i miloscia...i nawet jak sie napotka jakas NP to sie powinno podejsc do niej wlasnie z MILOSCIA i ponoc ona tego nie zniesie...Jak cie wystraszyla? Odnosnie wszych wizji...wyczytalam takze ze ludzie po OOBE nabywaja czasami jakis dzwnych mocy....ale u Was to ustapilo wtedy gdy zaprzestalyscie OOBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
extinct - ale czego bys sie bala?Nie wiem czy ja jestem jakas inna ale mam straszna chec sprobowac...choc o OOBE dowiedzialam sie kilka godzin temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
OOBE - PROSZE O OPINIE Próbowałam dalej, ale nie mogłam się już tak skupić jak wtedy i zawsze (codziennie w nocy) nie mogłam potem spać całą noc.. budziłam się co pół godz i zasypiałam znowu po tylu.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałabym się, że nie wrócę, albo spotkam jakichś niemiłych osobników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
To zasypianie i przebudzanie sie w nocy to mozna by podpiac pod metode 4+1......czytalam rowniez ze ludziom to czssami sie nie udaje nawet przez kilka miesiecy....ale jeden chlopaczek doswiadczyl tego po 5 dniach od rozpoczecia prob...i potrafil przenikac przez sciany...mnie sie w to ogolnie wierzyc nie chce ale moze jednak cos w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
A ta "linia" łącząca ciało z duszą nie powinna się zerwać.. tak przynajmniej czytałam.. tylko.. tym dalej odchodzisz od ciała tym linia jest coraz cieńsza. A podobno jak nie będziesz mogła wrócić do swojego ciała to trzeba pomysleć o pewnej części naszego ciała.. np. o palcu u ręki i nim ruszyć.. to dusza wraca na swoje miejsce Ale szczerze uważam, że to faktycznie nie dusza wędruje tylko nasz "umysł" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
No wlasnie ja mam tez obawy przed tymi NP.....A ze jestem bardzo strachliwa osoba chociaz ostatnimi czasy juz mniej nie wiem dlaczego ale moje obawy przed duchami , etc etc zmalaly...chlopak opisywal swoja wizje ze gdy wyszedl z ciala latala nad pokojem a obok jego lozka /ciala kleczala jaks kobieta w czarnej pelrynie i sie modlila...ale nie czul do niej ani strachu ani milosci i ktos bardziej doswiadczony nazwal to cos BOTEM czyli wylasnnikiem nowych ciekawskich podroznikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghxhj
To byla literowka- nie trudno sie domyslic!!A jak Ty jestes tu tylko po to by wytykac bledy i nie masz nic sensownego do napisania to zegnam no bez urazy ;/ weszłam na ten temat bo tez zaczynam zabawe z OOBE :P tylko nic nie napisałam bo literówka tak mnie rozsmieszyła że nie dałam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
tak.....to prawda aby powrocic do ciala / obudzic sie nalezy ruszyc palcem wskazujacym u reki i ponoc jest ok.......slyszallas moze o przypadkach ze ktos nie powrocil do swojego ciala?A jak wychodzi sie z ciala to np maz lezacy obok gdyby sie przebudzil to jakby MNIE odebral?Oddychalabym czyt lezalabym nieruchomo jak...niezywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
ghxhj - widac mamy odmienne poczucie humoru....zaczynasz zabawe z OOBE masz juz jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×