Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE

OOBE-PROSZE O OPINIE!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość mam pytannko
takze ide. teraz o tym opowiedzialam, mam nadzieje, ze przespie noc spokojnie. najgorsze, ze to sie samo sporadycznie, ale zdarza, a ja sie tego panicznie boje.... Spokojnej nocki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say what
co to jest OOBE? zainteresowana jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Wygogluj sobie albo wejdz na www.oobe.pl poczytaj i wtedy zrozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie to podobalo
tyle, ze za pierwszym razem jakis byt albo nieznana sila chciala mnie na chama z ciala wyciagnac ;) i pozniej mialam rowniez dziwne zdarzenia, zwidy, przeslyszenia itd. say what - oobe to podroze naszej energii (duszy - jak kto woli) poza cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
a mi sie to podobalo - a praktykujesz to jeszcze?Za ktorym razem Ci sie to udalo?Swiadomie czy nie?Pozatym mozesz szerzej opisac te zwidy , przeslyszenia?Jak to dzialalo i jak dlugo?' Jest mozliwosc ingerencji w czyjs sen- pisza ze niby osoby z ktora laczy nas jakas wiez...Ja czasami mam tak realne sny z tym ze snia mi sie ludzie ktorych nie znam...Nigdy w zyciu ich nie wiedzialam i raz w zyciu mialam taka sytuacje ze snila mi sie pewna osoba ktorej nie znalam w ogole...sen byl na tyle realny i ogolnie emocjonalny ze myslalam o nim non stop przez kilka dni.....i po ok pol roku spotkalam ta osobe- tzn poznalam i ONA stwierdzila ze czuje sie przy mnie jakby znala mnie ze 100lat ;/Dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys podczas OOBE widzialam przed oczami uliczke, ktorej nigdy wczesniej nie widzialam. Byla taka mroczna, bo widzialam ja jakby w nocy. Na drugi dzien napisalam opowiadanie, gdzie akcja dziala sie w tej wlasnie uliczce. Pokazalam to opowiadanie kolezance. Kilka miesiecy pozniej z ta kolezanka chodzilysmy bez celu po naszym miescie i przypadkowo trafilysmy na uliczke, ktora widzialam podczas OOBE ;) Juz nie pamietam, ktoredy tam doszlysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Chciałabym też czasami gdzieś pochodzić w nieznajome mi miejsca, ale mimo, że mieszkam w dużym mieście to znam tu wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Hm.....jednak cos w tym musi byc...bo jak wytlumaczyc takie sytuacje?Wczoraj poszlam spac... a raczej polozylam sie ale normalnie balam sie usnac:)Powiercilam sie troche , poprzekladalam z boku na bok i usnelam...Zapisalam sie na 10 dniowy kurs OOBE.Zobaczymy co z tego bedzie....mialam wczoraj chwile przed snem ze chcialam sie zrelaksowac i zaczac od wizualizacji "liny" ale przypomnialam sobie Wasze opowiesci o tych zwidach , o tym CZYMS na scianie kolo szafy i zrezygnowalam....ale ze mnie cykor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
Żeby ta "linia" była coraz dłuższa to jak to wkońcu trzeba zrobić? Podczas OOBE chodzić coraz to dalej.. czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Tego jeszcze nie wiem.....i wlasnie tego najbardziej sie boje tj.Tej linii ze pojde za daleko i ona peknie i wtedy KONIEC......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
jak pęknie to pamietaj o metodzie palca u ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Z Każdym Dniem....ale tez nie ma pewnosci ze ten czlowiek sie nie myli......dla mnie to jedna wielka zagadka...a mysle ze opinie o zerwanej linni tez chyba z palca nie zostaly wyssane prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Ide na obiad:)Zagladne tu pozniej jak jeszcze troche doczytam:)Pozdrawiam i zapraszam na pozniejsza pogawedke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggl
Co to za indiański bullshit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
rggl - Poczytaj troche to moze zmienisz zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggl
JA wychodzę z siebie codziennie, a czasem nawet dwa razy dziennie w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhahahahaa
rggl - skoro to TY wychodzisz z siebie w kiblu to jesteś niczym innym jak goownem albo szczochami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggl
To po prostu moja dusza opuszcza ciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhahahahaa
jaasne.. nie wciskaj kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOBE - PROSZE O OPINIE
Ludzie darujcie sobie takie glupie teksty, nie robia one na nikim wrazenia a wrecz przeciwnie....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathreinnn
OOBE - PROSZE O OPINIE - kiedy zamierzasz spróbować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×