Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

jak mi smutno :( wlasnie wyczytalam na strone klubu w ktorym gra \"Mój\"... ze strzelil dzis bramke w meczu..:) pewnie opija teraz z kolegami wygrany mecz i sie swietnie bawi grrrr :( wieczorem maja byc foty z meczuu to sobie go chociaz na terazniejszych zdjeciach pooglądam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam... wiem, ze to chore ale ide sie polozyc spac obok niego... Ostatni raz... :(:(:( Rozmawialam z nim- byl taki chlodny, obojetny i stanowczy... Jak go zapytalam dlaczego tu dzis wrocil, skoro od wczoraj nie jestesmy razem, to mi odp. "a gdzie mialem isc?". Ja mowie ze do rodzicow a on cos zaczal glupio sie tlumaczyc i bakac cos pod nosem. Powiedzial mi, ze jest juz pewny, zdecydowany i nie ma co w ogole rozmawiac o jakichs ostatnich szansach. Mowil, ze wczoraj jeszcze myslal o tym wszystkim ale dzis to ma juz to wszystko gdzies :( Jak sie spytalam czy mnie kocha, to odp. ze ani mnie nie kocha ani nienawidzi- jestem mu obojetna calkowicie. I jeszcze powiedzial, ze raczej nie bedzie tego zalowal, bo tak go wczoraj wkurzylam, jak jeszcze nigdy nikt i on sobie nie pozwoli na cos takiego ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I WIECIE CO JEGO SIOSTRZYCZKA MI NAPISAŁA ZE ...W CO JA GRAM I MAM ZOSTAWIC JEJ RODZINE W SPOKOJU I MA NADZIEJE ZE NIGDY NIE BEDZIE MNIE OGLADAC NIE DOZOBACZENIA ..........ja pie...ole gdzie ja mam oczy w du...e chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
co za pinda jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze zadzwonili z tej dorywczej pracy do mnie, zebym przyszla jutro- moze troche lepiej mi bedzie, chociaz watpie... :( Dziewczyny, 3majcie sie... wiem, ze latwo sie to pisze i latwo pociesza kogos- ale jezeli samemu sie to przezywa, to takie slowa chyba malo daja... Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzisiejszy dzien jest jakis pechowy :O a jeszcze teraz wypada 13 piątek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
nelli - o co? tak sie interesuje Twoja historia, bo jest bardzo podobna do mojej sprzed pol roku :) siostrzyczka tez mnie nienawidzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak był za granica ,to ona zawsze mu mówiła ze niema torebki ,albo fieranki nowej a by sie przydała a jej maz nie dawał na to bo sa inne wydatki a ten zawsze jej dawał .Ona ma męża i dzieci i chyba on jest w obowiasku do cholery ja z nim kiedys o tym rozmawiałam i powiedziałam mu ze mysle ze to jej ślubny jest od tego a ty jako brat owszem sa swieta prezen ok ale tak sobie bo ona nie ma to jakos nie bardzo ,i on przestał dawac a na swieta powiedziala mu ze chce perfumki -kod armani- ej sory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
a ja piwko pije, wiec zdrowko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
haha, skad ja to znam. ale nie za dobrze jest wchodzic w konflikt z rodzina. ale teraz to juz chyba niewazne ;) ja spadam, dobrej nocy!Oby sie nie snili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez mam zly dzien 😠 Wiecie Co mam zamiar zrobic cos czego on mi nie kazal Powiedzial ze jak to zrobie to do konca zycia sie do mnie nie odezwie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie tak to my nie bedziemy grac skonczyło sie płakanie do cholery....o nie w d...e mam jego rodzinke wszystko im wygarne poczekam do jutra i klase mam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuga
kurcze, jak mi dzisiaj ciezko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli4 Tatuaż Chce gwiazdeczke to znak siły ponoc i dla mnie bedzie znaczyl nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam, zmęczona jestem, chyba dziś szybko usnę. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj ze to ty ja bedziesz nosic a nie on !!!!!!!!a moze kolczyk gdzies???????jak tatu to taki na 3 lub 5 lat lepiej tak mysle hmmm zastanów sie a jesli to tylko dla ciebie samej to masz byc piekna i otwarta na cos nowego ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatu bedzie maly na karku ale nie wiem kiedy Kolczyk hmmm posiadam juz 2 ;) a znak zodiaku to jestem byczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinka999
hej dziewczyny...tak czytam i dochodze do wniosku ze oni sa beznadziejni.,,,paytrzcie ile my czasu marnujemy przed komputerem przez nich,,,,na placz i na cala reszte tez...a jak nas nie zostawiaja to zdradzaja, krzycza, olewaja...pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swoim talizmanie masz słonia twoja planeta jest wenus rosliny które powinnas miec w swoim otoczeniu mieta fiołek dzika róza zrób sobie talizman w naszyjniku lub pierscionku z dodatkiem miedzi wstaw tak turkus lub szafir ale prawdziwy ok ale daj do zrobienia jak ksiezyc jest w nowiu nigdy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w takie cos juz ..... I we wrozke tez niestety ale po raz pierwszy zwątpiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×