Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość wstrzasnieta i zmieszana
Do ZOSTAWIONAA: moj mail to skuter2@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
no wypadałoby. ale go kochasz, nie? wiec lecieć co wypada a co nie! wkurz sie i nie czekaj! bądź dla siebie dobra, rób rzeczy które kochasz. pokochaj siebie i dbaj o siebie , jakbyś byla swoją kobietą. i nigdy już nie pozwól sobie na kochanie jego bardziej niż siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem prawie uszykowana do wyjscia tylko male poprawki i moge isc :O a tu Dupa No on se zemna jaja robi co on sobie mysli ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
NELLI: Wyslalam Ci ta ksiazke...Zycze milej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
kiciaku Tak mówi a zdaje mi się że nie mówi mi prawdy ................ tylko po co to ukrywać, przecież ja chciałem naprawiać nasz związek a ona nie nie nie nie. A ona zazdrosna jak cholera była i prosiła mnie ale ja byłem na nie........ Było prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ja bym dala zeby Go zobaczyc,to juz 14miesiecy jak Go ostatni raz widzialam:(cholerka jaka ta milosc jest bezsensowna:( zaraz zmykam,ide obejrzec jakis film bo znow mnie lapie dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosy do góry pewnie ze go KOCHAM i wczoraj wykonałam krok do niego bo On oczywiscie by tego nie zrobil Pokazalam mu ze mam dobre intencje a On Nie rozumiem juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
ehh moj pyta czy moze przyjechac i co ja mam mu odpisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
do amora: poczytalam i mam refleksję pochodzącą z autopsji. nie dałbyś jej moze trochę czasu, żeby zatęskniła. jak jej następnym razem coś się zepsuje to odpowiedz z troską w głosie, że bardzo ci przykro, chętnie byś pomógł ale teraz naprawdę nie mozesz. daj jej chwile, zeby zobaczyla jak to jest kiedy ciebie nie ma. czytasz ten topik, patrzysz jak wszystkie płaczą za kolesiami, którzy nawet by nie potrafili zidentyfikować slowa romantyzm i nie daje ci to do myślenia? miałam kiedyś takiego faceta. w końcu sama ucięłam ten kontakt, z troski o niego - teraz jesteśmy prawdzwymi przyjaciółmi i nie waha sie powiedzieć mi "nie". jest milion razy bardziej sexy i godny zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
kiciaku Ja kocham a nie jestem z nią już 8 miesięcy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
ramoina, przecież ci piszę: zrozum, już cię ma. i to nawet nie jest specjalne olewanie, problem spadł mu z głowy. moze naprawde zapomnial. możliwie, jesli tak juz bywalo, że liczy na to że ty bedziesz pamietac, zapytasz, przypomnisz. a ty zajmij się sobą. jesteś dla siebie najważnie4jsza, a przynajmniej powinnaś być. to ty jesteś gwiazdą w tym filmie, on jest tylko chlopakiem gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amor new - skoro czujesz,ze ona Cie oszukuje to zrob cos zeby upewnic sie czy ma kogos i wtedy juz chyba wszystko bedzie jasne i latwiejsze.poki co,sprobuj ograniczyc te wasze kontakty bo to do niczego dobrego nie prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Nelli: Nie udalo sie wyslac, cos chyba nie tak jest z Twoja poczta...Ksiazka wrocila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosy do góry dziekuje to bardzo mile ;) A on jest pewny ze mnie mowisz?? No to chyba sie myli, bo nie jestem juz jego Nie bylo slowa kocham, wroc lub cos podobnego Czyli nadal jestem sama i nie jestem nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
nosy do góry Dzięki! masz rację bo co ci kolesie wyprawiają z tymi Kobietami na Topiku to głowa mała. A ja faktycznie jestem na każdy pstryk i mnie to dołuje. Ale teraz jak przeczytałem, to widzę że to nie ma sensu, bo miała dobrego chłopaka przez 11 lat, teraz 8 miesięcy mnie nie ma a i tak jetem dla niej dobry i pomocny to co jej za różnica. Dzięki jeszcze raz. Nawet kota można zagłaskać na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
swoja jesteś:) zatroszcz sie o siebie jak wczesniej o niego :) przestanie być pewny i zmieni się w amora.... sorry amor, ale to prawda. jakbyś byl jej tak pewny jak ona moze być ciebie to pewnie byś byl troszkę inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
nareszcie amor! a ja tu piszę coś, żeby cie wkurzyć. może już nie trzeba :) powodzenia wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amor new - wspólczuje:(ja nie jestem 14miesiecy i tez cierpie,nie widzialam Go od rozstania i powinno mniej bolec ale to nieprawda:( kochasz ja,wierze Ci ale popatzr jak ona Ciebie traktuje,poznaj swoja wartosc,badz dumny z tego,ze jestes tak wartosciowym czlowiekiem ale naucz sie mowic NIE a wtedy moze ona zrozumie swoje bledy...i doceni Ciebie wreszcie bo jak na razie to raczej nie ma szans na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
jak nie napisze to jest frajerem. inni faceci powinni mu wystawić pomnik dla najwiekszego frajera na ziemi. a ty będziesz miała siebie - czyli dużo więcej niż on kiedykolwiek mógł ci dać. ale napisze. no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz prawie 20.30 :O yyyyyyyyyyyyy mam ochote podrzec ten obrazek na drobne kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym chyba juz mogla robic szkic tego pomniku bo on nie napisze wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
ramonka, pisałam pod innym :) ale wtedy byłam jęcząca aż odkryłam SEKRET :) ktory ninejszym przekazuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
nosy do góry No widać dałaś mi wenę do działania .............. A wiesz co Fajnie że są takie kobiety jak TY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×