Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość stefaniaharper
jest ramonka ;) płyty dziś poszły a ja mam nowy kolor na włosach, czekoladowy he he co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
edziorek, a co wy w płocku robiliście ;) to jest strasznie nudne miasto, ja wróciłam tu po 8 latach i przez pół roku nie zdążyłam się jeszcze przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Kurcze jakie tu zmainy:) Ramonka- gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
buuuu dół dół dół moj nic nie pisze po porannej wymianie smsow. Coz z tego, ze niby wie ze licza sie czyny a nie piekne slowka ale nic z tym nie robi. Nie skrocil pobytu, nie pisze nic kompletnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefaniaharper i edziorek widzę,ze sa ludzie z moich stron:))jaki ten swiat mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniara - to nie doluj sie zamiast siedziec w domu wyjdz dzisiaj na imprezke:)a facet niech tez zobaczy,ze Ty cos dzialasz a nie tylko czekasz na Jego SMSy...i na Niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
może się na jakąś kawę umówimy, ale jedyna dobra jest u mojego byłego w kawiarni ;) moja stopa tam nie postanie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
ehh tylko on nie wie ze ja czekam na smsy bo przed nim gram twarda i on i tak mysli, ze fajnie spedzam czas. Przykro, ze nic sie nie stara. Mysli, ze ot tak po prostu mu wybacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania - lepiej na impreze wyskoczyc i sie wyszaleć:) miniara - to skoro On mysli,ze sie dobrze bawisz a Ty siedzisz w domku to wyjdz do ludzi i niech On mysli,ze cierpisz strasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania - a gdzie zapodaje Twoj eks to wpadne kiedys i przyczepie sie do kawy a tak specjalnie a cooo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
w galerii, ale kawę robi najlepszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
to może zahulać gdzieś pójdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania - no nie ma sprawy mozemy sie ustawic gdzies na wstrzasy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła _kobieta
czesc kiedys tu pisalam , odeszlam od faceta po dlugim zwiazku, nalegal na spotkanie , spotkalam sie z nim , wciaz mnie kocha ,, boze chcilabym sprobowac ale ja juz nie chce go krzywdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle,ze ja nie jestem z plocka ale blisko 34km chyba tak dokkladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
ale mam zajebisty horoskop Pustelnik Zawalił i się świat? Czy aby na pewno? Pomyśl, co warte było twoje partnerstwo, jeśli tak mało nieporozumienia trzeba było, żeby padły słowa, które na długo zapewne zapadną w twojej pamięci? I za tym tęsknisz? A co byłoby dalej? To okrutna lekcja od życia, ale jeśli ją teraz przyjmiesz i przeanalizujesz, to wkrótce spojrzysz na wszystko innymi oczyma. I znowu uwierzysz w kogoś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
zła_kobieta, nie wiem co ci poradzić, mój też mi tak często mówił, również przy ostatnim rozstaniu: nie chcę ci zmarnować życia ale wiem za to, że strasznie mnie to wkurzało, bo wcale nie był takim draniem, za jakiego się uważał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
zla_kobieta - jak nie jestes pewna, to sobie daruj. jakby mi moj teraz powiedzial, ze chce sprobowac, a potem zostawil, to chyba bym go udusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Zła Kobieta A co najbardziej powstrzymuje cię przed podjeciem decyzji o powrocie ? Pytam bo może moja ex ma podobne patrzenie na powrót jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka: Danzel "What is Life" hallo!!to dla Was wszystkich ktorzy byli i sa ze mna w tych trudnych chwilach:)dziekuje bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze kazdy tu horoskopami zayje a nie zyciowymi doswiadczeniami :(ja wrozka nie jestem wiec zmykam bo chcialam tak jakos normalnie pogadac:)ale coz jestem inna i gorsza bo zainteresowanie horoskopem zasmucilo mnie strasznie:(POWODZENIA WSZYSTKIM ZYCZWE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
i dalej cisza z jego strony i tysiace mysli ze olal, ze robi cholera wie co... i nagle...Nigdy mnie takie cos nie uspokajalo i zawsze prowokowalam kontakt piszac sms ale teraz poczulam spokoj przy banalnej mysli, o ktorej mowilam nie raz : przeciez jak mnie kocha to bedzie ok a jak nie... nic nie jestem w stanie zrobic, to lepiej ze cisza. Spokoj ale mimo wszystko bardzo przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
MInara Trzeba coś stracić by coś docenić! Żeby odzyskać trzeba się zmienić! Trzeba przebaczyć choć czasem nie! Trzeba w końcu zrozumieć jak ważne jest być ............ SOBĄ !!! Jest tak jak jest !!! I być powinno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
tak Amorku jest pewnie teraz najlepiej dla mnie bo przeciez i tak by sie nie zmienil..przeciez nie wykorzystal szansy i o nic wiecej sie nie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
cholera a tyle nie ryczalam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
miniara U mnie jest dokładnie jak napisałem ale nie zostało mi przebaczone ani nie dostałem szansy na naprawę !!! Ale twierdze że jest jak jest i być powinno !!! Tak jest jak druga połowa znajdzie podporę w kimś nowym, wtedy na pewno nie wróci z podkulonym ogonem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
karut - gdzie znalazlas taki horoskop? ja tez chce :) wlasnie wrocilam ze spotkaniem z przyjacielem. 4 godziny rozmowy i nie wiem jak to sprawil ale sie usmiechnelam. Zaluje ze niestety mam go tak daleko, bo jutro wyjezdzam. Ale z kolei jutro kolezanka mnie namawia na jakies wyjscie, bilard, jakis pub do pogadania. Wiem ze powinnam teraz jak najczesciej wychodzic, byc wsrod ludzi bo jak jestem sama to wciaz mysle i analizuje, ale rozstanie bylo wczoraj, wczoraj wieczorem ostatnia rozmowa i czuje sie beznadziejnie. Nie odezwal sie dzis nic. Ja tez nie. I nie zamierzam pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
ze spotkania mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
napisalam. nie wytrzymalam. ze juz za duzo czasu minelo, ze nic nie zrobil, nic sie nie staral. i cisza. ale zle;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×