Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Porzucona księżniczka ja robie tak samo usuwam go potem dodaje ehhhh czytam jego opisy i sie denerwuje tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Najlepiej byloby zablokowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ja też nie raz kasowałem, wszystko co dotyczyło Ex, teraz żyję ale fajnie tu z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajace/y za sygnałem życia Od EX 1 Ramona Umowione z Ex na 14.02 Zaczynajace Nowe życie Kobietki ktorym się udało Wiec prosze sie wpisywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucona księzniczka nie blokuj, bo za jakiś czas i tak odblokujesz, to będzie działało na takiej samej zasadzie do dodaj/usuń z kontaktów :P Ewentualnie opcja taka, że gdy on zobaczy, że go zablokowałas to zablokuje również Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Ja z bolem serca wykasowalam dziesiatki smsow, archiwum na gg, jednak zdjec z telefonu nie moge, chyba zgram je naplytke i schowam gleboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ja nie czekam na 14.02, znając go na 99,9% nie napisze. Czekam po prostu żeby się odezwał... Dwa tygodnie zaczekam, tydzień już za mną. Albo ja zrobię coś głupiego na walentynki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
czyli do listy czekających na znak życia dopisuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajace/y za sygnałem życia Od EX 1 Ramona 2 Zostawionaa Umowione z Ex na 14.02 Zaczynajace Nowe życie Kobietki ktorym się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
To byl tylko rok, ale NAJPIĘKNIEJSZY rok w moim zyciu. Jeszcze nigdy czegos takiego nie przezylam, ale coz musze wziasc sie w garsc i zyc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucona księżniczka Biedactwo wiem jak Ci Ciezko :O Nie mam pojecia jak Cie pocieszyc A ciebie gdzie mam dopisac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
No mnie to juz tylko do zaczynajacych nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie do czekających :) Chociaz swoją droga to chyba juz zaczełam nowe życie, ale jeszcze troche podświadomie czekam :D A mam dziś tyle nauki że nie bede się za bardzo udzielać, tylko na chwilkę wpadłam zobaczyć co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Tak jestem pewna, bo mam 100 % pewność ze on juz mnie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajace/y za sygnałem życia Od EX 1 Ramona 2 Zostawionaa 3 mała555 Umowione z Ex na 14.02 1 Zaczynajace Nowe życie 1 2 3 Kobietki ktorym się udało 1 2 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajace/y za sygnałem życia Od EX 1 Ramona 2 Zostawionaa 3 mała555 Umowione z Ex na 14.02 1 Zaczynajace Nowe życie 1 Porzucona księżniczka 2 3 Kobietki ktorym się udało 1 2 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
porzucona ksiezniczka, a skad masz taka pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się już żegnam na dzisiaj, wpadne jutro, gdy znajde chwile w pracy ( heh, kiedys mi dostęp do neta zablokują :P ). Mój Ex właśnie wysłał smsa: tak smutno bez ciebie.. hmm... mógł wziąc przykład ode mnie:) w pokoju mam taki bałagan, że ostatnim słowem jakie bym użyła w danej chwili to PUSTO :D Słodkich snów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Sam już nie wiem Kocham .......... Czekam ............. Jeśli się nadarzy coś nowego pochłonę się bezgranicznie. Ale na razie żadna kobieta nie zdołała mi zawrócić w głowie tak jak moja ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
bo widzialam opisy na gg ze za kims teskni i odlicza dni do spotkania, padaja tu slodkie okreslenia. Boze jeszcze 40 dni temu przysiegal mi a teraz... Jest niczym choroągiewka na wietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
staramSieNieMyslec to chyba cudnowna wiadomosc, ten sms?? Ja bym oszalała na takie coś...!! Czy Ty sama nie chcesz juz miec z bylbym kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
pozrcuona ksiezniczka, no to faktycznie nie pozostawia już zadnych złudzeń, ale jak wiadomo, nigdy nie mów nigdy. Jakby tak można było przeczytać sobie gdzieś, co mnie czeka na najbliższe kilka lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ja chce smsa od mojego ukochanego... Niech mi napisze, ze mu beze mnie tak samo źle jak mi...:( i że wcale nie miał tego na myśli, mowiąc że mnie nie kocha..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
A bolijakdiabli jeszcze nie ma ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×