Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Amor_new tylko ze ja kazde walentynki spedzalam z nim a teraz swieto zakochanych a ja bez osoby ktora tak mosno kocham Oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze moje narzekanie robi sie nie do zniesienia wiec juz chyba nie bede tyle pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ramonka Ja 11 lat obchodziłem z moją Ex Walentynki a te po prostu oleje a cały medialny szum wokół tego święta doprowadza mnie do śmiechu. Uwierz mi że będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
jak olać... jak wszędzie widzi się te zakochane pary, a samemu człowek wyje z bólu, żejego druga połowa odeszła..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Normany dzień, zakochane pary będą do casu jak którejś ze stron coś nie odbije. Na razie fakt będzie ich dużo. Ja mam plana iść na cały dzień na narty a wieczorem do klubu może będą jakieś wolne Panie !!! Bo jakoś na Ex nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sie odezwał... umówiliśmy sie o 20.00 na rozmowe. Co ja mam robić nie wiem jestem taka zakręcona.... jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona napisz mi że będzie dobrze był taki dziwny jak rozmawialiśmy jakby obcy nie mój... boje sie bardzo tej rozmowy może chce mi rzeczy oddać...nie wiem ale jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.02 rozstaliśmy się, w środe tydz. temu zawiozłam klucze, ale nie rozmawialismy no i dziś ten zimny telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie denerwuj sie po 2 wystroj sie ladnie po 3 usmiechaj sie ladnie do niego Po 4 ja za Ciebie 3mam kciuki i mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zadzwonil to juz cos :) Tylko spokojnie Heh ja tak pisze a denerwuje sie chyba za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ładnie się uczesz, umaluj i przyjmij go z takim uśmiechem na twarzy.......... a co niech zobaczy że się trzymasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wobec tego trzymaj kciuki o 20,00 a jak wróce i będę w stanie to zdam relacje. a teraz lecę pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz nam napewno ja tu bede czekac za relacja No idz slonce szykuj sie I powodzenia 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Bolijakdiabli: Ale ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana oby sie jej Udało :):):) Kurde ciesze sie razem z Nią :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Mam nadzieję że jej się uda ..... Trzymamy kciuki za nią !!! Fajnie a nawet zajefajnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTTO WALENTYNKOWE "Kochajcie jesli macie Kogo, a jak nie macie to Tez Kochajcie :P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
RamonaSama Bądźmy dobrej myśli w końcu komuś musi się coś udać...... Wiesz czytałem kiedyś że takie związki jeśli już wrócą do siebie są najlepsze i takie do końca końców. Wzmocnione i nauczone pokory , pełne szczęścia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak slyszalam I oby tak bylo Oj jak ja bym chciala zeby moj wrocil i byc juz z nim tak do konca zycia achhhhh piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie czytalam jeszcze co u Was ale zaraz nadrobie. Wyobrazcie sobie, ze on dzis sie jeszcze nie wyprowadzil!! Noz!! 😡 zaczyna mnie to juz wkurzac!! zadzwonil do mnie z pytaniem i zarazem prosba, czy moze dzis jeszcze przenocowac bo transport bedzie mial dopiero jutro rano!! Chyba mnie cos trafi zaraz!! co on sobie mysli w ogole?! Ale najlepsze: 10 minut po naszej rozmowie przyslal mi smsa z pytaniem czy moge mu kupic flaszke?? :O Co za bezczelnosc i tupet! 😡 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaszki oczywiscie nie kupilam bo i z jakiej racji?! Bo jemu sie nie chce z domu wyjsc do sklepu?! 😡 Przed chwila wrocilam od mamy, patrze, czesc rzeczy spakowanych a reszta lezy/stoi i czeka! Tylko na co?! A on spi w najlepsze!! W ogole to dzis od rana taka zla chodze na niego, ze lepiej niech on sie dzis do mnie nie odzywa, bo powiem cos co go moze zabolec a mimo wszystko nie chce tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykrecona ale on zwleka hmmmm moze jednak jeszcze na cos liczy?? Nadrabiasz zaleglosci z pisaniem?? to sporo tego bedzie i oczywisicie moje wypociny to prawie polowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Wiem że to piękne tylko kiedy dotrze to do naszych połówek że tak jest i że jesteśmy i ich kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona_
Troche nie rozumiem was. Ze mna tez zerwal facet i wiem ze poczatki sa cholernie ciezkie ale dziewczyny skoro zerwaliscie to znaczy ze nie mieliscie byc razem!!!! Widocznie czeka was cos lepszego. A temu panu ktory nas porzucil zostawiajac nagle same to podziekowal raz na zawsze. Tak sie kochajac osoba nie zachowuje. I nie ma za kim plakac, wspominac, uzalac sie ze teraz to ja juz do konca zycia sama bede i nigdy sie juz w nikim nie zakocham. Wiecej wiary w siebie, poczucia wlasnej wartosci i co najwazniejsze szacunku do siebie. Pokazcie ze bez nich tez sobie swietnie dajecie rade!! Pewnie ze sie cierpi ale nic nie dzieje sie bez przyczyny a kolejna osobe bedziecie juz kochac madrzej i dojrzalej bogate o te doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×